Warszawianka pokonała Spójnię Górną 4:1 w rozegranym awansem meczu 7. kolejki Ligi Klubowej, tym samym pieczętując swój triumf w letniej edycji ligi 2014. Przypominam, że tenisiści Warszawianki okazali się najlepsi także w ubiegłorocznych rozgrywkach letnich, a w historii czterech już sezonów nie schodzili na razie z podium :)
Mecz ze Spójnią bez historii, z wyjątkiem singla open, w którym wystąpić musiał menedżer drużyny ;) zdecydowana dominacja ekipy mistrzowskiej.
W tym sezonie Warszawianka wystąpiła w składzie:
1.Motylewski Paweł
2.Szczepanik Piotr
3.Kaznowski Michał
4.Sobol Norbert
5.Pelowski Łukasz
6.Jędrzejewski Tomasz
7.Jędrzejewski Michał
8.Jednacz Dariusz (Kapitan)
9.Górka Ireneusz (+45)
10.Madej Juliusz (+45)
11.Rataszewski Marek (+45)
Przy okazji podaję nadesłane przez kapitanów z opóźnieniem wyniki spotkań 5. i 6. kolejki. Do wpisania pozostały już tylko zaległe gry TKKF Olszynki I, niniejszym oficjalnie proszę kapitana drużyny o ich nadesłanie, gdyż inni uczestnicy ligi również by chcieli z nimi się zapoznać.
5. kolejka
# Spójnia Górna I – Spójnia Dolna 1:4
Przemysław Leśniewski – Wojciech Nowak 7/6 1/6 10-5
Piotr Sokołowski – Tomasz Moczek 2/6 3/6
Maciej Dębski – Dariusz Gąbka 1/6 4/6
Bernatowicz, Leśniewski – Nowak, Tomasz Sarnecki 4/6 2/6
Kamil Guzek, Krzysztof Zarzycki – Gąbka, Michał Płatos 6/4 6/7 9-11
6.kolejka
# Spójnia Dolna – ATZ TenisPoint 4:1
Wojciech Nowak – Jarek Wesołowski 6/2 6/0
Tomasz Sarnecki – Łukasz Pobereszko 6/0 6/4
Andrzej Lis – Robert Peszke 1/6 0/6
Nowak, Sarnecki – Adam Chiliński, Wesołowski 6/3 6/1
Michał Płatos, Tomasz Wawrzyniak – Peszke, Pobereszko 6/2 6/4
7. kolejka
# Warszawianka – Spójnia Górna I 4:1
Paweł Motylewski – Piotr Sokołowski 6/3 6/4
Dariusz Jednacz – Kamil Guzek 4/6 1/6
Ireneusz Górka – Krzysztof Zarzycki 6/1 6/0
Michał i Tomasz Jędrzejewscy – Sokołowski, Jacek Bernatowicz 6/3 7/6(1)
Górka, Łukasz Pelowski – Guzek, Zarzycki 6/3 6/4
MECZE RAZEM | MECZE BEZPOŚREDNIE | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
M. | Pkt. | Gry | Sety | M. | Pkt. | Gry | Sety | ||
1. | Warszawianka | 7 | 18 | 27:8 | 57:18 | ||||
2. | TKKF Olszynka II | 6 | 13 | 19:11 | 41:24 | ||||
3. | Spójnia Dolna | 6 | 10 | 16:14 | 35:31 | ||||
4. | TKKF Olszynka I | 4 | 8 | 13:7 | 27:16 | ||||
5. | Spójnia Górna | 6 | 7 | 13:17 | 31:42 | 1 | 2 | 3:2 | 6:7 |
6. | Spójnia Górna II | 6 | 7 | 12:18 | 30:41 | 1 | 1 | 2:3 | 7:6 |
7. | Morelowa TC | 5 | 4 | 9:16 | 24:38 | ||||
8. | ATZ TenisPoint | 6 | 1 | 6:24 | 15:50 |