Awatar użytkownika
Jakuboto
Nestor
Nestor
Posty: 6820
Rejestracja: 22 cze 2013, 10:23
Lokalizacja: Warszawa

Re: Dyskopatia

Vivid to Twoje jaja są zgniłe już od nie używania i braku konserwacji rotfl.
Ja wszystko zadbane i pełne wigoru :).
Yonex Vcore 100
NTRP 3.14159265359
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Dyskopatia

Jakuboto pisze:Vivid to Twoje jaja są zgniłe już od nie używania i braku konserwacji rotfl.
Ja wszystko zadbane i pełne wigoru :).
O! Żona do kosmetyczki wyskoczyła i dorwał się do komputera. rotfl
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
hokej
Moderator
Moderator
Posty: 4811
Rejestracja: 25 paź 2011, 14:05
Lokalizacja: Lasy Państwowe

Re: Dyskopatia

Słyszałem o zadziwiających schorzeniach, ale z dyskopatią klejnotów to już chyba popłynęliście... .
EOT.
Nie dyskutuj z głupkiem - sprowadzi Cię do swojego poziomu i zniszczy doświadczeniem.

To, że jesteśmy w d..ie, to jasne. Problem w tym, że zaczynamy się w niej urządzać. - Stefan Kisielewski

Wilson Pro Staff RF97A
Różne druty 1.20@24kp
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Dyskopatia

hokej pisze:Słyszałem o zadziwiających schorzeniach, ale z dyskopatią klejnotów to już chyba popłynęliście... .
EOT.
Ja jakiś czas temu gdzieś wyczytałem, że tzw. celebryci sobie lifting moszny robili.
Ja wiem, że oni są generalnie zdrowo pierd....nięci, ale to już nawet jak na nich przegięcie ...
Już niewiele mnie w związku z tym chyba jest w stanie zdziwić. :P
EOT.
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
PitS
PATHFINDER
PATHFINDER
Posty: 13064
Rejestracja: 9 sie 2007, 22:21
Lokalizacja: Kielce/Opoczno
Kontakt: Strona WWW

Re: Dyskopatia

Marcin_L pisze:PitS, współczuję.

Ale mówiąc szczerze, to jest dla mnie dość szokujące to, że tak długo tak poważną dolegliwość leczysz objawowo i przeciwbólowo, bez usunięcia przyczyny problemu. Wiek i brak rehabilitacji dokładają się i problem nie zniknie, tylko będzie go coraz trudniej wyeliminować...
....
Mam wrażenie, acz mogę się mylić, bom amator kompletny, że trochę kunktatorstwem sam sobie zaszkodziłeś...
Lubię od tyłu, oczywiście odpowiadać przede wszystkim. ;)
Masz rację, zaszkodziłem sobie ale bagatelizowaniem problemu który nauczyłem się szybko obezwładniać w zarodku. Gorzej bo sensowną rehabilitację odłożyłem na półkę, bo nic się bez niej nie działo.
.....
Ja już jej nie leczę objawowo i przeciwbólowo bo nic mnie nie boli, ból właśnie przestał być problemem, z braku dostępu obecnie do neurochirurga właśnie przechodzę rehabilitację. Właśnie dziś wiem na pewno że odzyskuję czucie na skórze, już kawałek temu na pośladku, a teraz z przodu. Do tego dochodzi rehabilitacja, pływanie.
Nie zrezygnowałem oczywiście z tenisa i z mocnego serwowania, ale dochodziłem do max wysiłku powoli.
Być może zanim się doczekam na rezonans przejdzie mi i paraliż mięśnia (zapomniałem jak on się nazywa). Oby, ale wiem że już zawsze będę się musiał rehabilitować. To nawet nie jest takie złe. Jakbym ćwiczył w wieku 53 lat tak sam z siebie, żona pomyślałaby że przeżywam trzecią młodość a tak i zdrowo i pożytecznie bo w takiej formie fizycznej to chyba jeszcze nie byłem. No może kiedyś wydolnościowo.
Każdy ma prawo do wolnej, nieskrepowanej wypowiedzi, a granice dobrego smaku - zakładamy, że - każdy potrafi sobie postawić sam. Spór jest naturalną esencją forum internetowego, a różnice poglądów jego paliwem. Ważne jest jednak, aby nadmiar paliwa nie zdusił dyskusji. - YtB

Wróć do „Zdrowie i kontuzje”