Awatar użytkownika
SABR
Weteran
Weteran
Posty: 1905
Rejestracja: 20 mar 2016, 17:29
Lokalizacja: Żywiec
Kontakt: YouTube

Tenis zza kurtyn

Ciężko było mi dopasować post do istniejącego już tematu, więc najlepszą opcją będzie stworzenie nowego.

Ciekawego wywiadu udzieliła Jekaterina Byczkowa, była tenisistka, obecnie komentatorka i trenerka. Mówi ona o używkach tenisistów, skłonności do imprezowania czy homoseksualizmu. Link poniżej. :)

http://www.sport.pl/tenis/1,64987,21358 ... n=FB_Sport

Zastanawiające jest, ile w tym można znaleźć prawdy, czy to tylko próba zwracania na siebie uwagi?
"(...) I dziwne jest to, że od tylu lat człowiekiem gardzi człowiek."
Awatar użytkownika
Roger
Weteran
Weteran
Posty: 1248
Rejestracja: 14 lut 2016, 18:41

Re: Tenis zza kurtyn

Czyli tenisiści i tenisistki to nie tolka masiny, ale torze ciełowieki...Ocień interesno diewoćka goworiła...
Awatar użytkownika
Kerm
Weteran
Weteran
Posty: 1424
Rejestracja: 12 cze 2014, 10:42
Lokalizacja: Lublin

Re: Tenis zza kurtyn

Wg mnie desperacka próba zwrócenia na siebie uwagi. Kto jej dał prawo oceniania tenisistów i dlaczego właściwie ona to robi? Żenujące, doprawdy.
Tyle wiemy o sobie, ile nas sprawdzono.


Kerm. Powered by dreams.
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Tenis zza kurtyn

Życie ludzie, życie. ;)
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
SABR
Weteran
Weteran
Posty: 1905
Rejestracja: 20 mar 2016, 17:29
Lokalizacja: Żywiec
Kontakt: YouTube

Re: Tenis zza kurtyn

https://www.youtube.com/watch?v=3EC6tYWb-Xk
Skandaliczne zachowanie kapitana reprezentacji Rumunii, który w czasie meczu został wyrzucony z kortu. Zaczął wyzywać sędziego oraz reprezentację Wielkiej Brytanii.
"Ilie Nastase wielokrotnie użył wobec Konty słowa "fucking bitch" (pieprzona suka, dziwka - dop. red.). Kazał się jej też zamknąć, nie skarżyć się na publiczność i grać, bo nie jesteśmy przecież w operze. Siódma rakieta świata, która walczyła z Soraną Cirsteą, po tyradzie kapitana tenisistek rozpłakała się i nie była w stanie rywalizować. Na kort wróciła dopiero wtedy, gdy uspokoiła ją kapitan zespołu Wielkiej Brytanii Anne Keothavong. Także zresztą zmieszana z błotem. O spokój przez mikrofon apelowała też najlepsza tenisistka gospodarzy Simona Halep."

Ten gość nigdy się nie zmieni...
"(...) I dziwne jest to, że od tylu lat człowiekiem gardzi człowiek."
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: Tenis zza kurtyn

Tiriac o zrównaniu nagród pieniężnych: Czytaj...
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.
Awatar użytkownika
SABR
Weteran
Weteran
Posty: 1905
Rejestracja: 20 mar 2016, 17:29
Lokalizacja: Żywiec
Kontakt: YouTube

Re: Tenis zza kurtyn

"TMZ Sports dotarło do policyjnych raportów, które mówią, że 9 czerwca Venus Williams spowodowała śmiertelny wypadek. 37-latka w Palm Beach Gardens na Florydzie, jadąc swoim SUV-em, wjechała na skrzyżowanie i zderzyła się z innym autem.

78-letni pasażer samochodu trafił do szpitala i w wyniku obrażeń głowy zmarł po dwóch tygodniach. Jego żona, która prowadziła auto, również została hospitalizowana ze złamaniami i różnymi innymi obrażeniami, ale w przeciwieństwie do męża przeżyła.

Według raportu policyjnego winną fatalnego zdarzenia jest 7-krotna mistrzyni wielkoszlemowa. – Venus jest sprawczynią wypadku, ponieważ nie ustąpiła pierwszeństwa – cytuje raport portal TMZ Sports."

Nikomu tak paskudnego przeżycia nie życzę... Człowiek na sumieniu.
"(...) I dziwne jest to, że od tylu lat człowiekiem gardzi człowiek."
Awatar użytkownika
SABR
Weteran
Weteran
Posty: 1905
Rejestracja: 20 mar 2016, 17:29
Lokalizacja: Żywiec
Kontakt: YouTube

Re: Tenis zza kurtyn

Pascal Maria kończy karierę sędziowską. :/
"(...) I dziwne jest to, że od tylu lat człowiekiem gardzi człowiek."
Awatar użytkownika
SABR
Weteran
Weteran
Posty: 1905
Rejestracja: 20 mar 2016, 17:29
Lokalizacja: Żywiec
Kontakt: YouTube

Re: Tenis zza kurtyn

Znów odświeżam. :::gd:::
http://www.wtatennis.com/news/foxtenn-e ... m=referral
WTA w 2018 roku wprowadza na twarde korty elektroniczne wywoływanie autów. Zobaczymy, jak to wyjdzie w praniu i czy warto wprowadzić ten system na stałe nie tylko do WTA, ale także ATP.

//Thomas Bellucci złapany na dopingu.
"(...) I dziwne jest to, że od tylu lat człowiekiem gardzi człowiek."
Awatar użytkownika
La_Patik-
Weteran
Weteran
Posty: 1680
Rejestracja: 15 lip 2008, 01:43
Lokalizacja: Suwałki

Re: Tenis zza kurtyn

SABR pisze:Thomas Bellucci złapany na dopingu.
Oficjalnie nie grał przez ten okres czasu z powodu urazu ścięgna Achillesa, który przytrafił się mu akurat w momencie pozytywnego testu antydopingowego, cóż za zbieg okoliczności. ;-P ITF chciało sprawę załatwić cichaczem a przerwa oficjalnie miała być spowodowana kontuzją. Kara mogła być nawet 4 letnia ale zdecydowali się na najlżejszą naganę z powodu "reputacji" Thomaza oraz innych powodów "medycznych oraz naukowych". :D Dodali również, że Bellucci powinien lepiej sprawdzać pochodzenie swoich witaminek. rotfl Na korty Brazylijczyk będzie mógł wrócić 1 lutego.

Klik.
Awatar użytkownika
SABR
Weteran
Weteran
Posty: 1905
Rejestracja: 20 mar 2016, 17:29
Lokalizacja: Żywiec
Kontakt: YouTube

Re: Tenis zza kurtyn

La_Patik- pisze:
SABR pisze:Thomas Bellucci złapany na dopingu.
Oficjalnie nie grał przez ten okres czasu z powodu urazu ścięgna Achillesa, który przytrafił się mu akurat w momencie pozytywnego testu antydopingowego, cóż za zbieg okoliczności. ;-P ITF chciało sprawę załatwić cichaczem, a przerwa oficjalnie miała być spowodowana kontuzją. Kara mogła być nawet 4 letnia ale zdecydowali się na najlżejszą naganę z powodu "reputacji" Thomaza oraz innych powodów "medycznych oraz naukowych". :D Dodali również, że Bellucci powinien lepiej sprawdzać pochodzenie swoich witaminek. rotfl Na korty Brazylijczyk będzie mógł wrócić 1 lutego.

Klik.

Wystarczyłoby, by Bellucci był Rosjaninem. Nie daliby mu spokoju. rotfl
ITF już któryś raz tuszuje absencje tenisistów, u których wykryto niedozwolone środki argumentując je przerwą z powodu kontuzji. Zdecydowanie tego nie pochwalam. Oczywiście Brazylijczyk tłumaczy się w absurdalny sposób. Zawsze zażywał te same witaminki, "nagle" postanowił spróbować innych z zakazanym dodatkiem. Kara śmieszna, za jakiś czas wszyscy zapomną o całym zajściu, może bądźmy konsekwentni i dajmy także spokój Sharapovej? rotfl
"(...) I dziwne jest to, że od tylu lat człowiekiem gardzi człowiek."
Awatar użytkownika
SABR
Weteran
Weteran
Posty: 1905
Rejestracja: 20 mar 2016, 17:29
Lokalizacja: Żywiec
Kontakt: YouTube

Re: Tenis zza kurtyn

"Rekordowa grzywna dla Mischy Zvereva. Na mocy nowych przepisów niemiecki tenisista ukarany został grzywną w wysokości 45 tysięcy dolarów za grę "poniżej profesjonalnego poziomu" i krecz z Hyeon Chungiem w 1. rundzie Australian Open. Za udział w turnieju miał dostać 47 tysięcy dolarów." - nareszcie zaczęli coś z tym robić. :)
"(...) I dziwne jest to, że od tylu lat człowiekiem gardzi człowiek."
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Tenis zza kurtyn

Australijskich czy USA? ...
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
SABR
Weteran
Weteran
Posty: 1905
Rejestracja: 20 mar 2016, 17:29
Lokalizacja: Żywiec
Kontakt: YouTube

Re: Tenis zza kurtyn

Sprecyzuję - amerykańskich.
Pierwszy raz słysze o karze za "brak waleczności".

Cytuję: "Każdy zawodnik zgłoszony do pierwszej rundy singla, który skreczuje lub będzie grał poniżej profesjonalnego poziomu, może zostać ukarany grzywną, która może wynieść tyle, co premia za udział w tym spotkaniu".
"(...) I dziwne jest to, że od tylu lat człowiekiem gardzi człowiek."
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Tenis zza kurtyn

Ważne, co autorzy mają na myśli. Krecz to sprawa oczywista - kasujemy w końcu sytuacje (chore) gdzie zawodnik niemogący de facto grać wychodził na kort by skasować forsę za rundę. Gdyby nie wyszedł to o ile pamiętam nie dostawał kasy.
Co do drugiego tematu to też pewnie zamysł jest taki, żeby jednak karać jak ktoś pajacuje czy focha strzela. W końcu ludzie przychodzą i płacą za bilety. Nikt nie będzie karał jak w trakcie meczu trafi się niedyspozycja/kontuzja fizyczna i zawodnik będzie np. kuśtykał.
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
SABR
Weteran
Weteran
Posty: 1905
Rejestracja: 20 mar 2016, 17:29
Lokalizacja: Żywiec
Kontakt: YouTube

Re: Tenis zza kurtyn

Bardzo podoba mi się pomysł z karaniem kontuzjowanych czy mało zaangażowanych w mecze tenisistów. Rok temu plagą były krecze w pierwszych rundach lub gładkie przegrane faworytów, mam nadzieję, że zostało to wprowadzone na stałe. :)
"(...) I dziwne jest to, że od tylu lat człowiekiem gardzi człowiek."
Awatar użytkownika
SABR
Weteran
Weteran
Posty: 1905
Rejestracja: 20 mar 2016, 17:29
Lokalizacja: Żywiec
Kontakt: YouTube

Re: Tenis zza kurtyn

https://www.youtube.com/watch?v=srq9ZDdYl90 Nie miałem gdzie tego dopasować, ale myślę informacja godna uwagi. Mam nadzieję, że są to realne plany z powrotem turnieju ATP w Polsce, gdzie grał m.in. Nadal, Safin, Coria czy Monfils.
"(...) I dziwne jest to, że od tylu lat człowiekiem gardzi człowiek."
Awatar użytkownika
SABR
Weteran
Weteran
Posty: 1905
Rejestracja: 20 mar 2016, 17:29
Lokalizacja: Żywiec
Kontakt: YouTube

Re: Tenis zza kurtyn

Wimbledon wprowadza od stanu 12:12 tie-break w piątym secie. Koniec serwisowych maratonów. :)
"(...) I dziwne jest to, że od tylu lat człowiekiem gardzi człowiek."
Awatar użytkownika
Artlight
Senior
Senior
Posty: 2520
Rejestracja: 4 maja 2011, 18:22
Lokalizacja: Mokotów

Re: Tenis zza kurtyn

Teraz niech jeszcze Australia zdecyduje, że u nich tie-break przy 15:15, a Francuzi niech ogłoszą, że rozstrzygał będzie konkurs na najszybszy serwis przy stanie po 5:5 w trzecim secie...

Paranoja, że nie mogą ujednolicić zasad i zrobić wszędzie taja w piątym przy po sześć, tylko jakieś półśrodki wprowadzają.
Artlight

Nigdy nie przegrałem z Federerem
Awatar użytkownika
Lukasz_b20
Orator
Orator
Posty: 558
Rejestracja: 12 gru 2013, 11:05

Re: Tenis zza kurtyn

SABR pisze:Wimbledon wprowadza od stanu 12:12 tie-break w piątym secie. Koniec serwisowych maratonów. :)
Dla mnie bardzo pozytywna informacja!! Nawet piękne spektakle robią się nudne jeśli trwają kilka dni...
21 WS..

Wróć do „Audycje, filmy, artykuły i inne publikacje...”