Joao
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 250
Rejestracja: 29 gru 2010, 14:51

Re: Komentatorzy tenisowi

Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Komentatorzy tenisowi

Ja zwyczajnie nie wiem czy Lorek to tak chce zabłysnąć czy zwyczajnie to taki typ człowieka. Jak to pierwsze to żenada, on mnie tym męczy. Ale jak to drugie, to trzeba zaakceptować, że ten typ tak ma. Jeżeli takie jest podłoże to jest jakoś akceptowalne (przycisk "mute" na pilocie :P).
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Joao
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 250
Rejestracja: 29 gru 2010, 14:51

Re: Komentatorzy tenisowi

Vivid pisze:Ja zwyczajnie nie wiem czy Lorek to tak chce zabłysnąć czy zwyczajnie to taki typ człowieka. Jak to pierwsze to żenada, on mnie tym męczy. Ale jak to drugie, to trzeba zaakceptować, że ten typ tak ma. Jeżeli takie jest podłoże to jest jakoś akceptowalne (przycisk "mute" na pilocie :P).
Oglądałem parę wywiadów z udziałem Lorka. On po prostu taki jest :wink: .
Awatar użytkownika
hohvar
Senior
Senior
Posty: 4343
Rejestracja: 17 gru 2011, 13:46
Lokalizacja: Baseline

Re: Komentatorzy tenisowi

Lorek jest OK. :::gd:::
Chaos również jest częścią gry (Rafael Nadal)
Grasz dobrze, ale niewłaściwie (Piotr Woźniacki)
Awatar użytkownika
Izzi
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 492
Rejestracja: 15 sty 2017, 21:10

Re: Komentatorzy tenisowi

Ja też już wolę Lorka, niż na przykład smęcącą Nowak lub Tomaszewskiego...
Awatar użytkownika
keicam
Weteran
Weteran
Posty: 1711
Rejestracja: 17 kwie 2013, 12:16
Lokalizacja: Kraków (okolice)

Re: Komentatorzy tenisowi

Najlepsi są Włosi z Supertennis'a. :)
Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów. Stanisław Lem.
:)

https://m.facebook.com/story.php?story_ ... 5536866876
Awatar użytkownika
hokej
Moderator
Moderator
Posty: 4811
Rejestracja: 25 paź 2011, 14:05
Lokalizacja: Lasy Państwowe

Re: Komentatorzy tenisowi

Lorek jak jeszcze raczkował w zawodzie i komentował żużel z Wrocławia miał tak samo. Denerwujący zawsze był akcent "oksfordzki", ale kwiecistość wypowiedzi ma chyba w genach.
Nie dyskutuj z głupkiem - sprowadzi Cię do swojego poziomu i zniszczy doświadczeniem.

To, że jesteśmy w d..ie, to jasne. Problem w tym, że zaczynamy się w niej urządzać. - Stefan Kisielewski

Wilson Pro Staff RF97A
Różne druty 1.20@24kp
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Komentatorzy tenisowi

Ale on to chyba widział ten "oksford" na Youtube? ;)
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
hokej
Moderator
Moderator
Posty: 4811
Rejestracja: 25 paź 2011, 14:05
Lokalizacja: Lasy Państwowe

Re: Komentatorzy tenisowi

Żebyś widział minę takiego Knudsena (kto pamięta?) jak mu Tomek zadał pytanie po angielsku. Tłumacza :::A!A!A::: .
Nie dyskutuj z głupkiem - sprowadzi Cię do swojego poziomu i zniszczy doświadczeniem.

To, że jesteśmy w d..ie, to jasne. Problem w tym, że zaczynamy się w niej urządzać. - Stefan Kisielewski

Wilson Pro Staff RF97A
Różne druty 1.20@24kp
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Komentatorzy tenisowi

hokej pisze:Żebyś widział minę takiego Knudsena (kto pamięta?) jak mu Tomek zadał pytanie po angielsku. Tłumacza :::A!A!A::: .
Może chciał po ... knudseńsku? :P
Wyprzedził swoją epokę, jak dziś mamy San Escobar to kiedyś Lorek mógł myśleć, że jest Knudsen to i knudseński. ;)
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: Komentatorzy tenisowi

Do Lorka się przyzwyczaiłem, u mnie komentator jest skreślony przede wszystkim, kiedy jest nieprzygotowany oraz kiedy nie jest w stanie "ogarnąć" tego co się dzieje na korcie. I, przede wszystkim, dlatego nie jestem w stanie słuchać Tomaszewskiego.
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.
van basten
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 279
Rejestracja: 31 mar 2015, 09:53

Re: Komentatorzy tenisowi

El Diablo pisze:Do Lorka się przyzwyczaiłem, u mnie komentator jest skreślony przede wszystkim, kiedy jest nieprzygotowany oraz kiedy nie jest w stanie "ogarnąć" tego co się dzieje na korcie. I, przede wszystkim, dlatego nie jestem w stanie słuchać Tomaszewskiego.
Bo facet podczas transmisji, którą komentuje robi 100 milionów innych rzeczy tylko nie to po co siedzi w studiu.
Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6730
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: Komentatorzy tenisowi

Nie pamiętam, który to był mecz, ale teraz w Rzymie (WTA), na sport.tvp.pl - leciał przekaz obrazu z komentarzem... angielskim. Nie załapałem skąd i kto, ale mogliby tak częściej. :D
Awatar użytkownika
hohvar
Senior
Senior
Posty: 4343
Rejestracja: 17 gru 2011, 13:46
Lokalizacja: Baseline

Re: Komentatorzy tenisowi

Może trochę z innej bajki, ale John McEnroe jako samozwańczy komisarz jest momentami niezły. Ciekawa kreacja, i widać, że gość jajeczny. :) Dzisiejsza rozmowa z Lindsay Vonn the best. rotfl :::gd:::
Chaos również jest częścią gry (Rafael Nadal)
Grasz dobrze, ale niewłaściwie (Piotr Woźniacki)
Awatar użytkownika
Basic
Oaza Spokoju
Oaza Spokoju
Posty: 6536
Rejestracja: 25 paź 2009, 22:42
Lokalizacja: Warszawa

Re: Komentatorzy tenisowi

hohvar pisze:Może trochę z innej bajki, ale John McEnroe jako samozwańczy komisarz jest momentami niezły. Ciekawa kreacja, i widać, że gość jajeczny:) Dzisiejsza rozmowa z Lindsay Vonn the best. rotfl :::gd:::
Z naciskiem na momentami :) , ale fakt, wczorajszy program i rozmowa z Lindsay były na plus i na koniec programu w wersji live ponownie cisnął Mats'a na zmianę programu (kwestia na ile to jego autorski pomysł, a na ile produkcji i taka wersja marketingu tylko).
Obrazek Speed Graphene MP
Awatar użytkownika
Sebex
Weteran
Weteran
Posty: 1552
Rejestracja: 28 sty 2012, 16:04
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Komentatorzy tenisowi

Basic pisze:
hohvar pisze:Może trochę z innej bajki, ale John McEnroe jako samozwańczy komisarz jest momentami niezły. Ciekawa kreacja, i widać, że gość jajeczny:) Dzisiejsza rozmowa z Lindsay Vonn the best. rotfl :::gd:::
Z naciskiem na momentami :) , ale fakt, wczorajszy program i rozmowa z Lindsay były na plus i na koniec programu w wersji live ponownie cisnął Mats'a na zmianę programu (kwestia na ile to jego autorski pomysł, a na ile produkcji i taka wersja marketingu tylko).
Z tego co kojarzę to zmienili nazwę oficjalnie po wczorajszym meczu Rafy. :)
Awatar użytkownika
Marcin_L
Senior
Senior
Posty: 4859
Rejestracja: 26 lis 2010, 08:05
Lokalizacja: Poznań

Re: Komentatorzy tenisowi

John rządzi - jego poczucie humoru mi bardzo trafia :).
Awatar użytkownika
Izzi
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 492
Rejestracja: 15 sty 2017, 21:10

Re: Komentatorzy tenisowi

Olejniczak w trakcie meczu Radwańskiej przepraszał za wypowiedzenie dwóch słów w trakcie wymiany, mianowicie "trafi, trafi", po czym dodał, że unika mówienia w czasie gry jak ognia, bo to najgorsze, co może być. To chyba pouczenie dla kolegów z TVP Sport...
Awatar użytkownika
wwojtek
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 810
Rejestracja: 18 wrz 2013, 20:17

Re: Komentatorzy tenisowi

Też zwróciłem uwagę na ten fragment. Już kiedyś chwaliłem warsztat Justyny Kostyry, widzę że została pozytywnie zauważona również w tegorocznym Wimblu. Generalnie poza Katarzyną "Dwutysięczny" Nowak coraz mniej drażni polsatowska ekipa, nie jest tragicznie.
8:7 40:15
Awatar użytkownika
McGyver
Weteran
Weteran
Posty: 1799
Rejestracja: 24 mar 2012, 17:30
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Komentatorzy tenisowi

Nie wiem jak dla was, ale dla mnie na pierwsze miejsce w ekipie Polsatu wysuwa się Filip Gawęcki. Ten co dzisiaj komentował mecz Nadala z Muellerem. Po pierwsze nie gada w trakcie wymian, a po drugie ma taki tembr głosu, że potrafi wydobyć z meczu emocje.

Wróć do „Audycje, filmy, artykuły i inne publikacje...”