Awatar użytkownika
hohvar
Senior
Senior
Posty: 4343
Rejestracja: 17 gru 2011, 13:46
Lokalizacja: Baseline

Re: Komentatorzy tenisowi

Vivid pisze:Ostatnio odniosłem wrażenie jakby Stopa czytał to forum ... ;)
Terkotał prawie jota w jotę to co było napisane :P
No i nawet o rzeczach, o których jeszcze wczoraj wypowiadał się per "idiotyzm", dziś raczył mówić jako "interesujących" rotfl .
I nie mądrzył się tak bardzo. :::gd:::
Chaos również jest częścią gry (Rafael Nadal)
Grasz dobrze, ale niewłaściwie (Piotr Woźniacki)
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Komentatorzy tenisowi

Ale zdajesz sobie sprawę, że będę ukontentowany dopiero wtedy jak powie, że Świątek przerżnie. rotfl
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: Komentatorzy tenisowi

Poprawcie mnie jeśli się mylę ale czy Furjan nie trajkotał o "nowej rakiecie Nadala"?
Parafrazując - Zostawiono rotację i dynamikę, poprawiono stabilność i czucie. Na tym poziomie takie detale mają olbrzymie znaczenie...

Jeśli tak było to z kronikarskiego obowiązku obwieszczam...
Nie, Rafa nie zmienił rakiety. Nie, Rafa nie gra Babolatem Pure Aero. Rafa przez większość kariery grał i dalej gra Aeropro Drive'm pierwszej generacji - bez Cortexów, śmiexów i innych.

Przypominam, Babolat Pure Aero ma charakterystyczne przelotki. Po tym łatwo rozpoznać - poniżej zdjęcie modeli Pure Areo.
Obrazek

Natomiast poniżej rakiety Nadala...
- z daleka [oglądaj];
- z bliska [oglądaj].

Uprzedzając mistrzostwo komentatorów...
Żaden z finalistów/finalistek nie gra tym co się wydaje - najbliżej rzeczywistości jest Osaka ale to z czasu rozpoczęcia kariery/sukcesów.
Kvitova nie zmieniła rakiety i cholera wie czemu Bóg opuścił Wilson by malować jej ramę w farbie ProStaffa.
Djokovic wprowadził zmiany swego czasu ale to dalej jest PT113B1. Żaden Speed 1500-100-900.
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.
Awatar użytkownika
Gary
Baby do garów!
Baby do garów!
Posty: 9345
Rejestracja: 13 sie 2007, 14:36
Lokalizacja: Wieś przyklasztorna

Re: Komentatorzy tenisowi

El Diablo pisze:Poprawcie mnie jeśli się mylę ale czy Furjan nie trajkotał o "nowej rakiecie Nadala"?Parafrazując - Zostawiono rotację i dynamikę, poprawiono stabilność i czucie. Na tym poziomie takie detale mają olbrzymie znaczenie...
Wczoraj faktycznie coś takiego słyszałem, nie wiem, kto to mówił, ale od razu sobie pomyślałem "Co on pie****i?!" i że jeśli to słyszysz, to Cię na pewno skręca. ;-P
"The reason people use a crucifix against vampires is that vampires are allergic to bullshit." - Richard Pryor

"Nie jest dyshonorem przegrywać kiedy w grę wkłada się całe swoje serce." - Sir Matt Busby

"Pater postanowił zapytać swoją siostrzenicę o znaczenie wyrazu "real", który jemu samemu kojarzył się z przepłacanymi, narcystycznymi i metroseksualnymi piłkarzami ze stolicy Hiszpanii." - Krajewski, Czubaj, "Róże cmentarne"
Awatar użytkownika
hokej
Moderator
Moderator
Posty: 4811
Rejestracja: 25 paź 2011, 14:05
Lokalizacja: Lasy Państwowe

Re: Komentatorzy tenisowi

Przecież Furjanowi chodziło o to, że nowy egzemplarz, a Wy od razu veto .... . rotfl :angel:
Nie dyskutuj z głupkiem - sprowadzi Cię do swojego poziomu i zniszczy doświadczeniem.

To, że jesteśmy w d..ie, to jasne. Problem w tym, że zaczynamy się w niej urządzać. - Stefan Kisielewski

Wilson Pro Staff RF97A
Różne druty 1.20@24kp
Awatar użytkownika
Gary
Baby do garów!
Baby do garów!
Posty: 9345
Rejestracja: 13 sie 2007, 14:36
Lokalizacja: Wieś przyklasztorna

Re: Komentatorzy tenisowi

Nie no, on wymieniał konkretne aspekty, które zostały zmienione/poprawione. Abstrahując od tego, że Rafa zwyczajnie tym nowym modelem nie gra, to fajnie, że Furjan tak łyka tę marketingową papkę w kwestii tego, co się poprawiło. Bo przecież zawsze nowe modele są lepsze i coś nowego wnoszą... :rolleyes:
"The reason people use a crucifix against vampires is that vampires are allergic to bullshit." - Richard Pryor

"Nie jest dyshonorem przegrywać kiedy w grę wkłada się całe swoje serce." - Sir Matt Busby

"Pater postanowił zapytać swoją siostrzenicę o znaczenie wyrazu "real", który jemu samemu kojarzył się z przepłacanymi, narcystycznymi i metroseksualnymi piłkarzami ze stolicy Hiszpanii." - Krajewski, Czubaj, "Róże cmentarne"
Awatar użytkownika
Artlight
Senior
Senior
Posty: 2520
Rejestracja: 4 maja 2011, 18:22
Lokalizacja: Mokotów

Re: Komentatorzy tenisowi

El Diablo pisze:Djokovic wprowadził zmiany swego czasu ale to dalej jest PT113B1. Żaden Speed 1500-100-900.
No, k..wa, teraz piszesz!? Jak ja właśnie wylicytowałem za pół królestwa i rękę księżniczki dokładnie ten model tysiąc pińcet...

A sprzedający zaklinał się, że Djoko nie tylko grał tym dokładnie egzemplarzem, ale nawet z nim spał, kąpał się i chadzał na długie spacery.
Artlight

Nigdy nie przegrałem z Federerem
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Komentatorzy tenisowi

Artlight pisze:Jak ja właśnie wylicytowałem za pół królestwa i rękę księżniczki dokładnie ten model tysiąc pińcet...
Połówki szkoda ... rotfl
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
hohvar
Senior
Senior
Posty: 4343
Rejestracja: 17 gru 2011, 13:46
Lokalizacja: Baseline

Re: Komentatorzy tenisowi

Uśmiałem się dziś oglądając Supertennis, a ścisłej mówiąc, słuchając, jak włoski komentator wymawiał Chaczanow w wersji... Kaszanow. rotfl rotfl
A podobno angielska transliteracja ma coś tam ułatwić. rotfl
Chaos również jest częścią gry (Rafael Nadal)
Grasz dobrze, ale niewłaściwie (Piotr Woźniacki)
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Komentatorzy tenisowi

Komentator jak komentator, lepsza jest polewka z sędziego stołkowego jak trafi na jakiś "kwiatek" i ma problem. ;)
Nie dość, że jest publika na żywo i jest polewka, to jeszcze jak się zawodnik na niego wkurzy to może zrobić jazdę o wymowę pod hasłem, że go to obraża i sobie nie życzy. Były takie przypadki.

Tu inny przykład. ;)
https://www.youtube.com/watch?v=9nDdtvbu8hw
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
Tenisówka
Senior
Senior
Posty: 4585
Rejestracja: 5 lut 2013, 20:25
Lokalizacja: Pieniny

Re: Komentatorzy tenisowi

Mecz Kyrgiosa z Isnerem w Acapulco.
Komentator: "To be, or not to be" jak to było w słynnym filmie "Dzień Świra" ... kurtyna.
----------------------------------
Chłopaki gdzie jesteście ? :::no.I:::
Awatar użytkownika
ayshe
Weteran
Weteran
Posty: 1421
Rejestracja: 23 maja 2014, 18:54
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Komentatorzy tenisowi

Oni mi się trochę mylą, ta złotousta ekipa Polsatu, ale sądząc po poziomie abstrakcji komentarza, to chyba był on, bajarz ludowy Tomasz Lorek:
"Kwitnąca wisienka wydaje doprawdy piękne owoce" ( z meczu Nishioki z Felixem AA). O_O
“This means the world to me and I don’t see any limits, I don’t see the end around the corner so I will keep on going,” N. Djokovic (USO 2018)

"Learn to love the hate. Embrace it. Enjoy it. Everyone is entitled to their own opinion and everyone should have one about you. Haters are a good problem to have. Nobody hates the good ones. They hate the great ones." Kobe Bryant
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Komentatorzy tenisowi

ayshe pisze:... to chyba był on, bajarz ludowy Tomasz Lorek:
"Kwitnąca wisienka wydaje doprawdy piękne owoce" ( z meczu Nishioki z Felixem AA). O_O
O nim mogę powiedzieć jedno, zostając w konwencji - zakalec mikrofonu :P
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
2_D
Orator
Orator
Posty: 583
Rejestracja: 27 sty 2016, 16:08
Lokalizacja: K.G.

Re: Komentatorzy tenisowi

Vivid pisze:
ayshe pisze:... to chyba był on, bajarz ludowy Tomasz Lorek:
"Kwitnąca wisienka wydaje doprawdy piękne owoce" ( z meczu Nishioki z Felixem AA). O_O
O nim mogę powiedzieć jedno, zostając w konwencji - zakalec mikrofonu :P
Ja tam jestem fanem Lorka. Dobrze zapodaje ten nasz kortowy poeta. Inny niż wszyscy. Git.
I tradycyjnie wyłączam się gdy produkuje się Pani Katarzyna i tylko czasami włączam jak słyszę coś w stylu: "cofnął się do tyłu". Cool...
Awatar użytkownika
hokej
Moderator
Moderator
Posty: 4811
Rejestracja: 25 paź 2011, 14:05
Lokalizacja: Lasy Państwowe

Re: Komentatorzy tenisowi

Wczoraj doszedłem do wniosku, że najlepszy z całej ekipy Polsatu jest Tomaszewski. Dlatego że...mało mówi, właściwie nic, poza formułką na koniec gema "A więc mamy kolejny gem na konto.../przełamanie...".
Nie dyskutuj z głupkiem - sprowadzi Cię do swojego poziomu i zniszczy doświadczeniem.

To, że jesteśmy w d..ie, to jasne. Problem w tym, że zaczynamy się w niej urządzać. - Stefan Kisielewski

Wilson Pro Staff RF97A
Różne druty 1.20@24kp
Awatar użytkownika
Gary
Baby do garów!
Baby do garów!
Posty: 9345
Rejestracja: 13 sie 2007, 14:36
Lokalizacja: Wieś przyklasztorna

Re: Komentatorzy tenisowi

2_D pisze:
Vivid pisze:
ayshe pisze:... to chyba był on, bajarz ludowy Tomasz Lorek:
"Kwitnąca wisienka wydaje doprawdy piękne owoce" ( z meczu Nishioki z Felixem AA). O_O
O nim mogę powiedzieć jedno, zostając w konwencji - zakalec mikrofonu :P
Ja tam jestem fanem Lorka. Dobrze zapodaje ten nasz kortowy poeta. Inny niż wszyscy. Git.
Faktycznie musi sobie zapodawać naprawdę dobry towar, żeby gadać to co gada. rotfl
"The reason people use a crucifix against vampires is that vampires are allergic to bullshit." - Richard Pryor

"Nie jest dyshonorem przegrywać kiedy w grę wkłada się całe swoje serce." - Sir Matt Busby

"Pater postanowił zapytać swoją siostrzenicę o znaczenie wyrazu "real", który jemu samemu kojarzył się z przepłacanymi, narcystycznymi i metroseksualnymi piłkarzami ze stolicy Hiszpanii." - Krajewski, Czubaj, "Róże cmentarne"
Awatar użytkownika
Artlight
Senior
Senior
Posty: 2520
Rejestracja: 4 maja 2011, 18:22
Lokalizacja: Mokotów

Re: Komentatorzy tenisowi

Tomasza Lorka dawno nie słyszałem komentującego. Założę się jednak, że oprócz tych swoich kwiecistości dla ubogich, nadal także notorycznie opisuje każdego zawodnika ksywkami (pal licho jeśli faktycznymi, a nie zmyślonymi), co chwilę dorzuca skąd kto pochodzi (why?), zdrabnia imiona poszczególnych zawodników, jakby to byli jego najlepsi kumple z podwórka, oraz sili się na oryginalną (w każdym znaczeniu słowa "oryginalny") wymowę tychże imion, nazwisk czy miejsc.

Ja odpadłem przy " wieżowiec z Tandil delikatnie nasączył swój serwis kickiem"...
Artlight

Nigdy nie przegrałem z Federerem
Awatar użytkownika
Animal
Młodszy Forumowicz
Młodszy Forumowicz
Posty: 140
Rejestracja: 26 mar 2016, 14:33

Re: Komentatorzy tenisowi

Artlight pisze:Tomasza Lorka dawno nie słyszałem komentującego. Założę się jednak, że oprócz tych swoich kwiecistości dla ubogich, nadal także notorycznie opisuje każdego zawodnika ksywkami (pal licho jeśli faktycznymi, a nie zmyślonymi), co chwilę dorzuca skąd kto pochodzi (why?), zdrabnia imiona poszczególnych zawodników, jakby to byli jego najlepsi kumple z podwórka, oraz sili się na oryginalną (w każdym znaczeniu słowa "oryginalny") wymowę tychże imion, nazwisk czy miejsc.

Ja odpadłem przy " wieżowiec z Tandil delikatnie nasączył swój serwis kickiem"...
To wczoraj ominął Cię "samuraj z xx" o Nishikorim. Jak mu dadzą komentować Hurkacza, to ciekaw jestem, czy usłyszymy o husarzu, ułanie, czy może o rycerzu z prasłowiańskiego Vratislavia (bo zwykły Wrocław mu pewnie przez gardło nie przejdzie) ;)

A jeśli dobrze pamiętam, to Nowak wczoraj "zakradał się do ogrodu rozkoszy".

Może ktoś życzliwy powiedziałby mu, że jest tylko dodatkiem do meczu i nie musi za wszelką cenę starać się błysnąć jak siostry Godlewskie? Bo teraz boję się, że jak nie wyłączę dźwięku, to zamiast o "dzikiej karcie" usłyszę o "nieoswojonej karteczce".
Awatar użytkownika
Artlight
Senior
Senior
Posty: 2520
Rejestracja: 4 maja 2011, 18:22
Lokalizacja: Mokotów

Re: Komentatorzy tenisowi

Animal pisze:
Artlight pisze:Tomasza Lorka dawno nie słyszałem komentującego. Założę się jednak, że oprócz tych swoich kwiecistości dla ubogich, nadal także notorycznie opisuje każdego zawodnika ksywkami (pal licho jeśli faktycznymi, a nie zmyślonymi), co chwilę dorzuca skąd kto pochodzi (why?), zdrabnia imiona poszczególnych zawodników, jakby to byli jego najlepsi kumple z podwórka, oraz sili się na oryginalną (w każdym znaczeniu słowa "oryginalny") wymowę tychże imion, nazwisk czy miejsc.

Ja odpadłem przy " wieżowiec z Tandil delikatnie nasączył swój serwis kickiem"...
To wczoraj ominął Cię "samuraj z xx" o Nishikorim. Jak mu dadzą komentować Hurkacza, to ciekaw jestem, czy usłyszymy o husarzu, ułanie, czy może o rycerzu z prasłowiańskiego Vratislavia (bo zwykły Wrocław mu pewnie przez gardło nie przejdzie) ;)

A jeśli dobrze pamiętam, to Nowak wczoraj "zakradał się do ogrodu rozkoszy".

Może ktoś życzliwy powiedziałby mu, że jest tylko dodatkiem do meczu i nie musi za wszelką cenę starać się błysnąć jak siostry Godlewskie? Bo teraz boję się, że jak nie wyłączę dźwięku, to zamiast o "dzikiej karcie" usłyszę o "nieoswojonej karteczce".
Potwierdzasz tylko moje podejrzenie, że facet jest kompletnie niereformowalny :/. A to z tym ogrodem, to może być jego chwilowy Everest żenady. Piszę "chwilowy", bo pan Tomek z pewnością da radę przebić i ten szczyt...
Artlight

Nigdy nie przegrałem z Federerem
Awatar użytkownika
Lechu67
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 923
Rejestracja: 2 sty 2011, 19:27
Lokalizacja: Ryki

Re: Komentatorzy tenisowi

Animal pisze:..... Jak mu dadzą komentować Hurkacza.....
Niestety dali :/ :dvl(: Dosłownie odechciewa się przez to oglądać.
Yonex fan

Wróć do „Audycje, filmy, artykuły i inne publikacje...”