Awatar użytkownika
niespotykany
Senior
Senior
Posty: 4063
Rejestracja: 6 mar 2013, 12:41

Re: ATP 1000: Indian Wells 2018

I znowu się wybronił Coric. Więcej szans Szwajcar może nie mieć. Chorwat dwa gemy od tenisowego raju. :angel:
Awatar użytkownika
Tenisówka
Senior
Senior
Posty: 4585
Rejestracja: 5 lut 2013, 20:25
Lokalizacja: Pieniny

Re: ATP 1000: Indian Wells 2018

Zaskakującą beznadziejnie gra Roger od stanu po 5 w pierwszym secie.

Skończyło się rumakowanie . :/
Ostatnio zmieniony 17 mar 2018, 20:37 przez Tenisówka, łącznie zmieniany 1 raz.
----------------------------------
Chłopaki gdzie jesteście ? :::no.I:::
Awatar użytkownika
Majorka
Nestor
Nestor
Posty: 5860
Rejestracja: 12 maja 2011, 23:03
Lokalizacja: Warszawa

Re: ATP 1000: Indian Wells 2018

niespotykany pisze: Więcej szans Szwajcar może nie mieć. Chorwat dwa gemy od tenisowego raju. :angel:
Wygnany z raju :wink: Po 4.
Polemika z głupstwem nobilituje je bez potrzeby.. - Stefan "Kisiel" Kisielewski
Awatar użytkownika
niespotykany
Senior
Senior
Posty: 4063
Rejestracja: 6 mar 2013, 12:41

Re: ATP 1000: Indian Wells 2018

Egzekucja przełożona. Młody skończy to w tie-breaku...
Awatar użytkownika
Majorka
Nestor
Nestor
Posty: 5860
Rejestracja: 12 maja 2011, 23:03
Lokalizacja: Warszawa

Re: ATP 1000: Indian Wells 2018

niespotykany pisze:Egzekucja przełożona. Młody skończy to w tie-breaku...
Mam nadzieję.
A teraz was żegnam, United grają w ćwierćfinale Pucharu Anglii, bliższa koszula ciału. :wink:
Polemika z głupstwem nobilituje je bez potrzeby.. - Stefan "Kisiel" Kisielewski
Awatar użytkownika
niespotykany
Senior
Senior
Posty: 4063
Rejestracja: 6 mar 2013, 12:41

Re: ATP 1000: Indian Wells 2018

Wygra Federer tylko dlatego, że po drugiej stronie siatki młoda i gorąca głowa która nie potrafi zamknąć meczu. Del Potro już dawno by wykończył tak grającego Szwajcara.
Awatar użytkownika
Madox
Senior
Senior
Posty: 3647
Rejestracja: 20 mar 2011, 19:59
Lokalizacja: Szczecin

Re: ATP 1000: Indian Wells 2018

Słabiutki Federer pokonuje świetnego Corica. Paradoks.
niespotykany pisze:Wygra Federer tylko dlatego, że po drugiej stronie siatki młoda i gorąca głowa która nie potrafi zamknąć meczu. Del Potro już dawno by wykończył tak grającego Szwajcara.
Według mnie Delpo przegra niestety z Raoniczem :/ .
Uwielbiam Feda <3 Hala Madrid!
Wilson Pro Staff 97S
Awatar użytkownika
fortomorrow
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 907
Rejestracja: 29 sie 2012, 21:45
Lokalizacja: Gdańsk

Re: ATP 1000: Indian Wells 2018

Narzeka się na tych młodych, a tak naprawdę to nigdy w historii tenisa młode pokolenie nie miało tak ciężko jak teraz. Nie dość, że trafili na Federera, który wymyka się wszelkim normalnym zasadom, to oprócz tego trafili na wybitną generację tenisistów (Murray, Nadal, Djokovic, Del Potro, Wawrinka, Cilic), którzy w połączeniu z rozwojem medycyny mogą grać dużo dłużej niż kiedyś i nadal na swoim dobrym poziomie.

Cóż, Roger i tym razem górą. Niesamowita ta jego seria zwycięstw.
"There are many ways of getting strong, sometimes talking is the best way." Andre Agassi
Awatar użytkownika
Lukasz_b20
Orator
Orator
Posty: 558
Rejestracja: 12 gru 2013, 11:05

Re: ATP 1000: Indian Wells 2018

Wyszedł Roger z opresji. Klika kosmicznych zagrań Feda w 3 secie ale faktem też jest, ze Coric nie wytrzymał psychicznie końcówki, całkowicie się w niej rozsypał. W sumie wystarczyła chwila.. Bum i po meczu. Grając z Rogerem trzeba mieć dzień konia, psychikę nastawioną na wyższy poziom (ciężko to określić) lub liczyć na fatalny dzień Maestro (np. jakaś niestrawność).
Co do Isi z Krakowa to pisałem to z ironią ma się rozumieć. :)
To czekamy na finał ciekawe z kim zagra GOAT..
21 WS..
Awatar użytkownika
Majorka
Nestor
Nestor
Posty: 5860
Rejestracja: 12 maja 2011, 23:03
Lokalizacja: Warszawa

Re: ATP 1000: Indian Wells 2018

Madox pisze:Według mnie Delpo przegra niestety z Raoniczem :/ .
Raonica widziałam w meczu z Querreyem i wcale nie miałam wrażenia, że jest inny/lepszy od dawnego drewnianego Milosa. Argentyńczyka nie widziałam - więc porównać szans nie mogę - ale mam nadzieję, że jednak to on wygra. :)
Polemika z głupstwem nobilituje je bez potrzeby.. - Stefan "Kisiel" Kisielewski
Awatar użytkownika
niespotykany
Senior
Senior
Posty: 4063
Rejestracja: 6 mar 2013, 12:41

Re: ATP 1000: Indian Wells 2018

Przełamanie do zera dla DelPo. Juan 2:1 i serwis.
Awatar użytkownika
Barti
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 271
Rejestracja: 21 cze 2016, 00:27

Re: ATP 1000: Indian Wells 2018

Milos nadal nie jest według mnie w optymalnej formie, a wczorajsza postawa Juana w meczu z Kolbą to był momentami dramat.... chciałbym się mylić, alle nie przewiduje jakiegoś specjalnie zaciętego finału.
„Zgasiłem światło w knajpie i teraz niech się biją po mordzie, ja idę sobie na spacer.”
Awatar użytkownika
niespotykany
Senior
Senior
Posty: 4063
Rejestracja: 6 mar 2013, 12:41

Re: ATP 1000: Indian Wells 2018

Po co ten Milos chodzi do siatki jak psuje najprostsze piłki. Podwójne przełamanie. W pierwszym secie pozamiatane...
Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6729
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: ATP 1000: Indian Wells 2018

Czytam suche wyniki i nie mogę się nadziwić, co też ta Osaka nawyczyniała w IW?!!!
Awatar użytkownika
Madox
Senior
Senior
Posty: 3647
Rejestracja: 20 mar 2011, 19:59
Lokalizacja: Szczecin

Re: ATP 1000: Indian Wells 2018

Jednak Pinokio nie stał się człowiekiem :D .
Uwielbiam Feda <3 Hala Madrid!
Wilson Pro Staff 97S
Awatar użytkownika
niespotykany
Senior
Senior
Posty: 4063
Rejestracja: 6 mar 2013, 12:41

Re: ATP 1000: Indian Wells 2018

DelPo wygrywa 6:2 w 25 minut. Człowiek nie zdążył się przykryć kocem, a tu już po secie. rotfl
Awatar użytkownika
Barti
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 271
Rejestracja: 21 cze 2016, 00:27

Re: ATP 1000: Indian Wells 2018

Gdzieś na forum ostatnio czytałem, jak to wzrost masy ściśle koreluje z poprawą jakości gry, u Raonica to się raczej nie sprawdza. :D :twisted:
„Zgasiłem światło w knajpie i teraz niech się biją po mordzie, ja idę sobie na spacer.”
Awatar użytkownika
Gary
Baby do garów!
Baby do garów!
Posty: 9345
Rejestracja: 13 sie 2007, 14:36
Lokalizacja: Wieś przyklasztorna

Re: ATP 1000: Indian Wells 2018

Barti pisze:Gdzieś na forum ostatnio czytałem, jak to wzrost masy ściśle koreluje z poprawą jakości gry, u Raonica to się raczej nie sprawdza. :D :twisted:
To musiał pisać Vivid, a jemu w kwestii masy nie należy wierzyć. ;-P
"The reason people use a crucifix against vampires is that vampires are allergic to bullshit." - Richard Pryor

"Nie jest dyshonorem przegrywać kiedy w grę wkłada się całe swoje serce." - Sir Matt Busby

"Pater postanowił zapytać swoją siostrzenicę o znaczenie wyrazu "real", który jemu samemu kojarzył się z przepłacanymi, narcystycznymi i metroseksualnymi piłkarzami ze stolicy Hiszpanii." - Krajewski, Czubaj, "Róże cmentarne"
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: ATP 1000: Indian Wells 2018

To sobie Roger pobiegał, a DelPo nie. Ciekawe jak to się skończy dziś wieczorem ... :P
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
Jurek Kiler
Nestor
Nestor
Posty: 8035
Rejestracja: 20 sie 2011, 13:06

Re: ATP 1000: Indian Wells 2018

Coś sugerujesz? :D
Tak serio to stawiam na wygraną Del Potro, Argentyńczyk dobrze w tym turnieju wygląda czego nie mogę napisać o Szwajcarze. Imponował mi Roger co prawda ambicją, biegał na końcowej niesamowicie, ale ewidentnie brakuje mu pary w łapie i nogi go tak nie niosą i wątpię by niosły dzisiaj, a DelPo uderza mocniej od Corica.

Coric jako jeden z nielicznych w tym roku sprawdził Federera, niewielu w tym momencie to potrafi, dlatego Szwajcar może odnosić kolejne wygrane, ale prędzej czy później to się musi skończyć. Mam wrażenie, że Fed na początku tego roku otrzymuje jakiś bonus za całą karierę i długowieczność, bo w tej formie to nie miałby szansy notować takich serii wygranych jeszcze parę lat temu, a Federer sprzed roku by obecną wersję Szwajcara dosyć szybko zdmuchnął.

Raz jeszcze jednak napisze, że Federer zaimponował mi wolą walki, jestem pod ogromnym wrażeniem tego jak on walczyl, a młody gonił go niesamowicie, czasem Roger robił wrażenie osoby bezradnej, ale nie było dla niego straconej piłki. Oby dziś na walkę wystarczyło tych sił, bo w Miami wydaje mi się będzie już szybszy wylot, więc jeśli chce któryś z tych marcowych mastersów zwyciężyć to właśnie IW.

Dziś również czeka mały jubileusz Szwajcara, a może nawet dwa, bo wychodząc na kort zagra po raz 1400-y w tourze, a jak wygra to odniesie zwycięstwo numer 1150. Del Potro swój jubileusz już miał wczoraj, wczorajsza wygrana była wygraną numer 400, zważywszy na to ile miał problemów zdrowotnych i opuścił lat gry to jest to imponujący rezultat.

Wróć do „Rozgrywki ATP i WTA”