Awatar użytkownika
Majorka
Nestor
Nestor
Posty: 5860
Rejestracja: 12 maja 2011, 23:03
Lokalizacja: Warszawa

Re: Piłka nożna - sezon 2017/2018

Vivid pisze:Majorka to jeszcze płacze? :P ;)
Klnie. :dvl(:
Żenujący był ten dwumecz. I zupełnie niezrozumiałe posunięcia Mourinho. Z Liverpoolem zagrał ustawieniem 4-3-3 i wygrał. Z Crystal Palace zespół wyszedł na 3:2 z 0:2 w momencie, gdy zmienił w drugiej połowie ustawienie z 4-5-1 - na 4-3-3. Ale nie - nagle postanowił, że zagra z Sevillą 4-5-1. Z dwoma defensywnymi pomocnikami - oddając środek pola Hiszpanom. O_O
Ustawił znów Rashforda z prawej strony - choć każdy wie i widzi, że Młody znakomicie czuje się po lewej i tam jest najgroźniejszy. Co zresztą udowodnił po raz kolejny gdy w końcówce przeszedł na lewo.
Sanchez zupełnie niezgrany z zespołem.
I tak długo by można.Szkoda słów. Grają zawodnicy - ale muszą mieć szanse. A Mourinho im szans nie dał.

Od momentu odejścia starego Aleksa - nikt nie potrafi poukładać tego zespołu tak, żeby znów był konkurencyjny w Europie. :/
Polemika z głupstwem nobilituje je bez potrzeby.. - Stefan "Kisiel" Kisielewski
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Piłka nożna - sezon 2017/2018

Nie każdy trener rozumie każdą drużynę ...
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
RatRace
Weteran
Weteran
Posty: 1989
Rejestracja: 26 gru 2007, 16:50
Lokalizacja: Katowice

Re: Piłka nożna - sezon 2017/2018

Mourinho się skończył. On ma minę zmęczonego faceta.
"Don't hurry, don't worry, you're only here for a short visit, so be sure to smell the flowers along the way."

Walter Hagen
Awatar użytkownika
stofler
-
-
Posty: 1942
Rejestracja: 31 paź 2017, 22:07

Re: Piłka nożna - sezon 2017/2018

Majorka pisze:
Vivid pisze:Majorka to jeszcze płacze? :P ;)
Klnie. :dvl(:
Żenujący był ten dwumecz. I zupełnie niezrozumiałe posunięcia Mourinho. Z Liverpoolem zagrał ustawieniem 4-3-3 i wygrał. Z Crystal Palace zespół wyszedł na 3:2 z 0:2 w momencie, gdy zmienił w drugiej połowie ustawienie z 4-5-1 - na 4-3-3. Ale nie - nagle postanowił, że zagra z Sevillą 4-5-1. Z dwoma defensywnymi pomocnikami - oddając środek pola Hiszpanom. O_O
Ustawił znów Rashforda z prawej strony - choć każdy wie i widzi, że Młody znakomicie czuje się po lewej i tam jest najgroźniejszy. Co zresztą udowodnił po raz kolejny gdy w końcówce przeszedł na lewo.
Sanchez zupełnie niezgrany z zespołem.
I tak długo by można.Szkoda słów. Grają zawodnicy - ale muszą mieć szanse. A Mourinho im szans nie dał.

Od momentu odejścia starego Aleksa - nikt nie potrafi poukładać tego zespołu tak, żeby znów był konkurencyjny w Europie. :/
Ja piernicze... Ty to musisz na prawdę być fanką tego klubu i maniaczką piłki nożnej chyba. Taka analiza! O_O Mi by się nie chciało. Zrobiłem się ostatnio jakiś leniwy.
Skoro już jestem przy wątku, ciekawe co myślicie o szansach Bayernu i Lewego na zwycięstwo Ligi Mistrzów w tym roku. :::scratchy::: Dzisiaj w meczu z Dortmundem pokazali moc. Myślę, że przy odrobinie szczęścia nie są bez szans na zdobycie tytułu. W końcu Barcelona i Real wcale w tym sezonie nie błyszczą...
Dla Roberta wygranie Ligi Mistrzów z Bayernem i transfer do Realu byłby chyba spełnieniem marzeń. :::gd::: Już nawet nie wspomnę o Mistrzostwie Świata z Reprezentacją. :!ojoj!: :wink:
van basten
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 279
Rejestracja: 31 mar 2015, 09:53

Re: Piłka nożna - sezon 2017/2018

Stofler...

Ale cię fantazja poniosła. Weź zejdź na ziemię!!

Chyba że to z okazji prima aprilis, hihihihi.
Awatar użytkownika
stofler
-
-
Posty: 1942
Rejestracja: 31 paź 2017, 22:07

Re: Piłka nożna - sezon 2017/2018

van basten pisze:Stofler...

Ale cię fantazja poniosła. Weź zejdź na ziemię!!

Chyba że to z okazji prima aprilis, hihihihi.
Nie. Naprawdę wierzę w Bayern. Ostatnio przypominają mi ten przysłowiowy, niemiecki walec, który rozjeżdża z czasem wszystko. Lewy do nich pasuje i powinien grać tam do końca kariery ale on widzi to inaczej. Myślę, że finał jest pewny, a w nim może się wszystko wydarzyć.
Co do reprezentacji Polski, przykro mi ale nie wyjdziemy z grupy. ;(
Awatar użytkownika
Roger
Weteran
Weteran
Posty: 1248
Rejestracja: 14 lut 2016, 18:41

Re: Piłka nożna - sezon 2017/2018

Dla mnie też Bayern ma duże szanse na wygranie Ligi Mistrzów. Wydaje się, że z wielkiej czwórki faworytów, czyli oprócz Bayernu: Manchester City, Barcelona i Real, to Bawarczycy są w tej chwili w najlepszej formie i bez kontuzji kluczowych zawodników (poza Neuerem, ale on nie gra od początku sezonu). Heynkes niesamowicie poustawiał wszystkie klocki rozsypane przez Ancellotiego. Wiadomo, że chciałbym, żeby Lewy wygrał LM, bo obawiam się, że po nim bardzo długo nie doczekamy się polskiego piłkarza, który pełniłby kluczową rolę w topowym klubie europejskim. A co do sagi transferowej Lewego, to myślę, że i tak nie straci, jak nie przejdzie do Realu, to Bayern będzie musiał mu na pocieszkę wysupłać sporą podwyżkę....
Awatar użytkownika
Cambrinus
Weteran
Weteran
Posty: 1282
Rejestracja: 26 kwie 2008, 22:41

Re: Piłka nożna - sezon 2017/2018

Wydawało mi się, że Juventus to będzie twardy orzech do zgryzienia dla Realu, a tutaj 3:0 w Turynie i po zabawie. Bramka Ronaldo z przewrotki czysta poezja.

A Bayern nie umie strzelić bramki w Sevilli, ale na szczęście Hiszpanie są gościnni. ;)
"Człowieczeństwo to szeroka fala Gaussowska. I jeden jej kraniec nie przyznaje się do drugiego." Linia Oporu, J. Dukaj
Awatar użytkownika
Roger
Weteran
Weteran
Posty: 1248
Rejestracja: 14 lut 2016, 18:41

Re: Piłka nożna - sezon 2017/2018

Sevilla jak zwykle, dużo wiatru a wynik do d....Podobnie, jak w sobotę z Barceloną 2:0, niby dominacja, kolejne sytuacje, a potem w kilka minut stracili dwie bramki i skończyło się na 2:2.
Awatar użytkownika
stofler
-
-
Posty: 1942
Rejestracja: 31 paź 2017, 22:07

Re: Piłka nożna - sezon 2017/2018

Roger pisze:Sevilla jak zwykle, dużo wiatru a wynik do d....
Bo Bayern jest jednak mocny. To nie był najlepszy mecz Niemców, nie mogli złapać tempa gry a Lewego Hiszpanie tak upilnowali, że ciężko mu było wyjść na klarowną pozycję. Mimo to wygrali. To pokazuje, że mogą pokonać każdego, nawet Real, ale potrzeba więcej szczęścia, którego w zeszłorocznej edycji zabrakło.
Awatar użytkownika
Majorka
Nestor
Nestor
Posty: 5860
Rejestracja: 12 maja 2011, 23:03
Lokalizacja: Warszawa

Re: Piłka nożna - sezon 2017/2018

Dla mnie najciekawszy mecz ćwierćfinałowy LM odbędzie się dzisiaj. I będzie to starcie Jurgena Kloppa z Pepem Guardiolą.
Klopp jest jednym z nielicznych menadżerów, który ma dodatni bilans meczów z Hiszpanem. Ostatnie starcie na Anfield - po znakomitym, dramatycznym spotkaniu - wygrał Liverpool 4:3.
Guardiola stworzył znakomity team - ofensywny, szybki, właściwie bez słabych stron. Kolejna mała Barcelona - drobne, szybkie, znakomicie wyszkolone chłopaki, realizujące taktykę Pepa, Pepa czerpiącego wzorce od Bielsy.
Klopp to też ofensywa, to wysokie odbiory , to znakomita gra z kontry.

Ale Liverpool ma jeden mankament - gra nierówno. Oprócz pewnych, doskonałych spotkań - nagle rozgrywają mecz o klasę gorszy..
A City ostatnio bez żadnej wpadki - na wysokim poziomie non stop.
W dwumeczu stawiałabym jednak na City.

No no - ale numer .. 40ta minuta i Liverpool prowadzi 3:0. Rozgrywają perfekcyjne spotkanie. :::gd:::
Polemika z głupstwem nobilituje je bez potrzeby.. - Stefan "Kisiel" Kisielewski
Awatar użytkownika
stofler
-
-
Posty: 1942
Rejestracja: 31 paź 2017, 22:07

Re: Piłka nożna - sezon 2017/2018

Majorka pisze:No no - ale numer .. 40ta minuta i Liverpool prowadzi 3:0. Rozgrywają perfekcyjne spotkanie. :::gd:::
Ta... Są nawet tacy, którzy stawiali na Liverpool. :::gd:::
Awatar użytkownika
Majorka
Nestor
Nestor
Posty: 5860
Rejestracja: 12 maja 2011, 23:03
Lokalizacja: Warszawa

Re: Piłka nożna - sezon 2017/2018

Ależ przepięknie zlaliśmy City!
Manchester jest dziś czerwony, Etihad jest dziś czerwone.
Diabły 3 - tamci 2 . 3:2 i słownie trzy - dwa :::yay::: :::yay:::
Polemika z głupstwem nobilituje je bez potrzeby.. - Stefan "Kisiel" Kisielewski
Awatar użytkownika
Gary
Baby do garów!
Baby do garów!
Posty: 9345
Rejestracja: 13 sie 2007, 14:36
Lokalizacja: Wieś przyklasztorna

Re: Piłka nożna - sezon 2017/2018

Majorka pisze:Ależ przepięknie zlaliśmy City!
Zlaniem bym tego nie nazwał. W sumie przepiękne to to też nie było, bo to City grało lepiej w przekroju całego meczu, miało więcej okazji strzeleckich, lepszą organizację gry. Ale nie wykorzystali szans na dobicie United i słono za to zapłacili, co mnie bardzo cieszy.

PS. Biorąc pod uwagę obecny skład, to to są bardziej Asfaltowe Diabły, a nie Czerwone Diabły. rotfl
"The reason people use a crucifix against vampires is that vampires are allergic to bullshit." - Richard Pryor

"Nie jest dyshonorem przegrywać kiedy w grę wkłada się całe swoje serce." - Sir Matt Busby

"Pater postanowił zapytać swoją siostrzenicę o znaczenie wyrazu "real", który jemu samemu kojarzył się z przepłacanymi, narcystycznymi i metroseksualnymi piłkarzami ze stolicy Hiszpanii." - Krajewski, Czubaj, "Róże cmentarne"
Awatar użytkownika
Majorka
Nestor
Nestor
Posty: 5860
Rejestracja: 12 maja 2011, 23:03
Lokalizacja: Warszawa

Re: Piłka nożna - sezon 2017/2018

Zlaliśmy i już. rotfl
Nawet gdybyśmy wygrali 1:0 to i tak piękne słowo "zlaliśmy" byłoby użyte. :wink:
Mówiąc poważnie to po pierwszej połowie, którą Obywatele zagrali perfekcyjnie - prowadzili 2:0 , mieli okazje na więcej - byłam przekonana o porażce. Nie mieli słabych punktów - a przecież grali bez Kevina de Bruyne i bez Aguero.
W drugiej dostali zadyszki, powtórzyła się historia z meczu z Liverpoolem.
Końcówka dramatyczna. Znakomita obrona De Gei strzału Aguero, tam zresztą powinien być karny dla City. Ale skończyło się jak skończyło - dobrze się skończyło.
Głupio by było patrzeć jak cieszą się z mistrzostwa - po wygranej z nami. A tak niech jeszcze poczekają. :wink:

Pamiętasz Gary dyskusję, tu na forum, o jakości trenerskiej Guardioli i Mourinho? No cóż, jak patrzę co stworzył Pep z City - to nie mam wątpliwości co do tego, że jest to wybitny trener. Obecne City to jego projekt, nie poprzedników. Pep ciągle na wznoszącej- Mourinho niestety nie.
Jutro Atletico - Real. 16,10 jak ktoś nie wie. :wink:
Polemika z głupstwem nobilituje je bez potrzeby.. - Stefan "Kisiel" Kisielewski
Awatar użytkownika
Gary
Baby do garów!
Baby do garów!
Posty: 9345
Rejestracja: 13 sie 2007, 14:36
Lokalizacja: Wieś przyklasztorna

Re: Piłka nożna - sezon 2017/2018

Majorka pisze:Jutro Atletico - Real. 16,10 jak ktoś nie wie.
16.15, o 16.10 zaczyna się transmisja. :wink:
Majorka pisze:Pamiętasz Gary dyskusję, tu na forum, o jakości trenerskiej Guardioli i Mourinho?
Pamiętam niejedną taką, jeszcze w 2009 roku toczyłem tu spór z fanami ligi angielskiej na temat klasy Pepa.
"The reason people use a crucifix against vampires is that vampires are allergic to bullshit." - Richard Pryor

"Nie jest dyshonorem przegrywać kiedy w grę wkłada się całe swoje serce." - Sir Matt Busby

"Pater postanowił zapytać swoją siostrzenicę o znaczenie wyrazu "real", który jemu samemu kojarzył się z przepłacanymi, narcystycznymi i metroseksualnymi piłkarzami ze stolicy Hiszpanii." - Krajewski, Czubaj, "Róże cmentarne"
Awatar użytkownika
wwojtek
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 810
Rejestracja: 18 wrz 2013, 20:17

Re: Piłka nożna - sezon 2017/2018

Obrazek
8:7 40:15
Awatar użytkownika
Gary
Baby do garów!
Baby do garów!
Posty: 9345
Rejestracja: 13 sie 2007, 14:36
Lokalizacja: Wieś przyklasztorna

Re: Piłka nożna - sezon 2017/2018

Pokazują, że zaczną myśleć? rotfl U Alexisa jeszcze jestem w stanie uwierzyć, ale u Pogby... rotfl
"The reason people use a crucifix against vampires is that vampires are allergic to bullshit." - Richard Pryor

"Nie jest dyshonorem przegrywać kiedy w grę wkłada się całe swoje serce." - Sir Matt Busby

"Pater postanowił zapytać swoją siostrzenicę o znaczenie wyrazu "real", który jemu samemu kojarzył się z przepłacanymi, narcystycznymi i metroseksualnymi piłkarzami ze stolicy Hiszpanii." - Krajewski, Czubaj, "Róże cmentarne"
Awatar użytkownika
Madox
Senior
Senior
Posty: 3647
Rejestracja: 20 mar 2011, 19:59
Lokalizacja: Szczecin

Re: Piłka nożna - sezon 2017/2018

Piękny wieczór, karakany rozbite przez wyrośniętych :::yay::: :::yay::: :::yay::: .
Uwielbiam Feda <3 Hala Madrid!
Wilson Pro Staff 97S
Awatar użytkownika
Majorka
Nestor
Nestor
Posty: 5860
Rejestracja: 12 maja 2011, 23:03
Lokalizacja: Warszawa

Re: Piłka nożna - sezon 2017/2018

Roma eliminuje Barcelonę. Roma, którą poległa 1:4 na Camp Nou - wygrywa u siebie 3:0.
Trudno mi skomentować jakość , bo oglądałam City z Liverpoolem, a na mecz FCB z Romą przeskoczyłam na ostatnie 15 minut, gdy już było wiadomo, że Klopp wygrał i w Manchesterze.
Co tam się stało? Byli zbyt pewni siebie? Zapomnieli własne przeżycia z PSG i to, że odrobienie strat jest możliwe?

W półfinale zagra AS Roma, zagra Liverpool.
Pozostała dwójka zamelduje się jutro.
Polemika z głupstwem nobilituje je bez potrzeby.. - Stefan "Kisiel" Kisielewski

Wróć do „Inne sporty”