Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6730
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: Bukmacherka

Ja generalnie tylko tenis (nazwa forum zobowiązuje!) obstawiam i wasze obstawianie nogokopaczy albo koszykowrzucaczy traktuję tylko jako ciekawostki. :D Tylko tenisowymi typami mogę się dzielić...
Awatar użytkownika
SABR
Weteran
Weteran
Posty: 1905
Rejestracja: 20 mar 2016, 17:29
Lokalizacja: Żywiec
Kontakt: YouTube

Re: Bukmacherka

Też spróbuję jakoś tenis rozgryźć, nie gram podwórkowych turniejów, poczekam do przyszłego tygodnia. :D
"(...) I dziwne jest to, że od tylu lat człowiekiem gardzi człowiek."
Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6730
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: Bukmacherka

Ładne "pewniaki" na dziś:
Peterson R. 2.77 Cornet A. 1.40
Voegele S. 1.72 Maria T. 2.02
Sugita Y. 1.45 Ivashka I. 2.59
A dla grających przeciw bukom:
Nadal R. 1.12 Lopez F. 5.48
Nishikori K. 1.47 Shapovalov D. 2.53
Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6730
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: Bukmacherka

Przeciw bukom miałem wygrać ze współczynnikiem > 12, ale niestety (albo i stety) Nadal się wycofał:
Obrazek

Natomiast co do pewniaków, to na pewno niestety Cornet mnie zawiodła na całego a i Querray kolejny raz poniżej oczekiwań:
Obrazek

Słabo, ale próbuję dalej...
Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6730
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: Bukmacherka

Lepiej mi idzie gra "przeciw" niż na pewniaki:
Obrazek

No ale jak się gra na 5-6 pewniaków, to co tu się dziwić:
Obrazek
kompletnie bez sensu, niezgodnie z zasadami które głoszę :]

Oczywiście to tylko takie zabawy "za dyszkę", trzeba w końcu coś na poważnie...
Awatar użytkownika
stofler
-
-
Posty: 1942
Rejestracja: 31 paź 2017, 22:07

Re: Bukmacherka

TomPL pisze:Lepiej mi idzie gra "przeciw" niż na pewniaki:
Cieszę się, że moja szkoła się przydaje. :::gd::: :wink:
Ja teraz nie gram, chwilowo mam ważniejsze sprawy na głowie. Ale wrócę. :D
Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6730
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: Bukmacherka

He, he, twoja szkoła to tylko ZABAWA, w której na nic nie liczę, to jak totolotek (no właśnie, muszę zmniejszyć ew. nakłady do totolotkowej wysokości 2-5zł). :D
Normalnie nadal zamierzam uprawiać "pewniakowe" gry, np. takie jak wczoraj:
Obrazek
Szkoda (chyba :] ), że Chardy oddał walkowera, ale generalnie o to mi chodzi i tego się będę trzymał...
Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6730
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: Bukmacherka

Pewniaków ciąg dalszy, proste jak drut, tylko obstawiać i wygrywać. ;D
Obrazek
Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6730
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: Bukmacherka

Tym razem nie wyszło:
Obrazek

A miałem zarobić na benzynę, żeby dojechać na sobotni TF :?
Awatar użytkownika
SABR
Weteran
Weteran
Posty: 1905
Rejestracja: 20 mar 2016, 17:29
Lokalizacja: Żywiec
Kontakt: YouTube

Re: Bukmacherka

Zawsze można jeszcze spróbować się "odkuć". :D
Mam swoją pewną zasadę, niekoniecznie będę Wam chcieć ją narzucić, ale może warto się nad tym zastanowić. Lepiej nie grać kursów 1,3-1,45 w tenisie, bo właśnie te kursy mydlą oczy, a potem okazuje się, że często albo ledwo ugrywa albo jest totalna klapa. Zbyt "niebezpiecznie", jak na tak teoretycznie niski kurs.
"(...) I dziwne jest to, że od tylu lat człowiekiem gardzi człowiek."
Awatar użytkownika
stofler
-
-
Posty: 1942
Rejestracja: 31 paź 2017, 22:07

Re: Bukmacherka

SABR pisze:Lepiej nie grać kursów 1,3-1,45 w tenisie, bo właśnie te kursy mydlą oczy, a potem okazuje się, że często albo ledwo ugrywa albo jest totalna klapa. Zbyt "niebezpiecznie", jak na tak teoretycznie niski kurs.
Nie ma reguły. Tak jak w życiu, żeby poprawnie ogarniać rzeczywistość trzeba mieć i trochę czucia i trochę szczęścia. :wink:
Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6730
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: Bukmacherka

Stawiać na przegraną Radwańskiej to już łatwizna, gorzej że inne "pewniaki" zawodzą:
Obrazek

Mam wrażenie, że w tym roku następuje jakaś zmiana generacji, idzie młodość i na stare wygi nie ma już co liczyć...
Awatar użytkownika
SABR
Weteran
Weteran
Posty: 1905
Rejestracja: 20 mar 2016, 17:29
Lokalizacja: Żywiec
Kontakt: YouTube

Re: Bukmacherka

Obrazek

Dość długo nie grałem, ale jak już pograłem, to co nieco zgarnąłem. Emocji, co niemiara- Monfils obronił meczową, zaś Bjoergen na 25. kilometrze przegrywała z Kallą o 30 sekund, by na finiszowej prostej "zmiażdżyć" Szwedkę. :::gd:::
"(...) I dziwne jest to, że od tylu lat człowiekiem gardzi człowiek."
Awatar użytkownika
stofler
-
-
Posty: 1942
Rejestracja: 31 paź 2017, 22:07

Re: Bukmacherka

Co myślicie? Ciekawe czy Serena jest w stanie znowu przegrać... :::scratchy:::
https://www.efortuna.pl/pl/strona_glown ... &kind=MAIN
Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6730
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: Bukmacherka

Jest w stanie, ale i Radwańska jest w stanie akurat ten mecz wygrać...
Awatar użytkownika
stofler
-
-
Posty: 1942
Rejestracja: 31 paź 2017, 22:07

Re: Bukmacherka

TomPL pisze:Jest w stanie, ale i Radwańska jest w stanie akurat ten mecz wygrać...
Radwańska jest w rozsypce, nie wygra. Myślę, że powinna kończyć karierę, serio.
Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6730
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: Bukmacherka

I co panie ekspercie? Ech, w rozsypce... ma normalny spadek wydolnościowy, starzeje się a przy jej stylu gdy zabraknie wydolności, to i dokładność siada, ale jeszcze te mniej ekspresyjne łanie z pierszej 100-tki to może ogrywać. Na Halep to już będzie za mało...
W rozsypce... a może Djokovica miałeś na myśli. :]
Awatar użytkownika
stofler
-
-
Posty: 1942
Rejestracja: 31 paź 2017, 22:07

Re: Bukmacherka

TomPL pisze:I co panie ekspercie?
To miłe, że mam u Ciebie takie poważanie. :::glory:::
Pierwsze koty za płoty. :::whistle::: Muszę wejść w rytm meczowy, wtedy zacznę wygrywać. :wink:
Dzisiaj tak trochę z pewną dozą nieśmiałości pozwoliłem sobie na wyższe AKO.
Trzymajcie kciuki robaczki. :!:brv:!:
https://www.efortuna.pl/pl/strona_glown ... &kind=MAIN
Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6730
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: Bukmacherka

Chyba łatwiej w "Milionerach" odpowiedzieć na 12 pytań. :D
stofler pisze:
TomPL pisze:I co panie ekspercie?
To miłe, że mam u Ciebie takie poważanie. :::glory:::
Wiem, przesadziłem z uprzejmością, powinienem napisać "I co tam panie ignorancie?" :twisted:
Awatar użytkownika
stofler
-
-
Posty: 1942
Rejestracja: 31 paź 2017, 22:07

Re: Bukmacherka

TomPL pisze:Chyba łatwiej w "Milionerach" odpowiedzieć na 12 pytań. :D
stofler pisze:
TomPL pisze:I co panie ekspercie?
To miłe, że mam u Ciebie takie poważanie. :::glory:::
Wiem, przesadziłem z uprzejmością, powinienem napisać "I co tam panie ignorancie?" :twisted:
Synonimy słowa „ignorant”:
<<abderyta, bałwan, bamber, baran, barani łeb, bencwał, bezmózgi, bezmózgowiec, bezrozumny, bęcwał, burak, cap, cep, cepowaty, cham, chomąt, ciećwierz, ciemniak, ciemny, cienias, ciężko myślący, ciołek, ciućmok, ciumrok, cymbał, czub, ćwierćinteligent, debil, długo myślący, dureń, durny, dzięcioł, faja, fiksat, frajer, fujara, gamoniowaty, gamoń, gapowaty, gbur, głąb, głąb kapuściany, głąbowaty, głupek, głupi, głupiec, głupiutki, głupkowaty, głupol, głuptak, głuptas, gnój, grzmot, idiota, imbecyl, jajogłowy, kapuściany łeb, kiep, kołek, kołtun, kretyn, laik, matoł, matołek, matołowaty, młot, młotek, młotowaty, muł, niegramotny, nieinteligentny, nielotny, niemądry, nierozgarnięty, nierozumny, nieuk, ociężały, ograniczony, osioł, pacan, palant, patafian, poplątaniec, półgłówek, prostak, przygłup, przygłupek, przygłupi, psychol, pustak, szajbus, świrus, tępak, tępota, tępy jak noga stołowa, tłuk, tłumok, trep, tuk, tuman, tumanowaty, wał, warchoł, wsioch, wsiok, zakuty łeb, żłób, amator, analfabeta, cienki bolek, dętka, dyletant, filister, niedouk, niefachowiec, nieprofesjonalista, niespecjalista, noga, nowicjusz, obskurant, partacz, początkujący, półanalfabeta, półinteligent, profan, prostaczek, pseudouczony, wstecznik, żółtodziób, burek, ćwok, drobnomieszczanin, jaskiniowiec, kmieć, kmiot, kmiotek, plebejusz, prowincjusz, prymityw, przeżytek, troglodyta, wsiowy, zacofaniec, barania głowa, błazen, ciamajda, ciapa, cielę, człowiek,którego za mało tłukli, durnota, durnowaty, dzieciak, ecie-pecie, fajansiarz, fajtłapa, frajer-pompka, gapa, głupi klarnet, głupieć, głuptasek, hochsztapler, jeleń, kapuściana głowa, łajdak, małpa, naiwniaczek, naiwniak, niedołęga, niedorajda, niemrawiec, nieudacznik, niezdara, niezgraba, niezguła, oferma, ofiara, oszust, pajac, popapraniec, porąbaniec, półgłupek, prawiczek, przymuł, safanduła, ślamazara, świnia, świr, tłumoczek, wariat, jedynkowicz, antytalent, brakorób, debiutant, fuks, fuszer, majster-klepka, patałach, psuj, barbarzyńca, reakcjonista, rubacha, zielony, człowiek niespełna rozumu, niedokształcony, ociężały umysłowo, ograniczony umysłowo, oszołom, tępy, człowiek niekompetentny, beztalencie.>>
Dzięki Tom za udany weekend. :::hot::: Chyba się dzisiaj upiję. :::%%%:::

Wróć do „Różności tenisowe”