bebu
Nowy
Nowy
Posty: 16
Rejestracja: 29 sty 2011, 16:23
Lokalizacja: Grodzisk Mazowiecki

Książenice - Centrum Sportu i Rekreacji "Strefa Ruchu"

Po pięciu latach od ostatniej aktywności wypadało by coś napisać. :wink: Gram ostatnio na nowych dla mnie kortach w dużym "ośrodku" sportowym w którym są też klatki do squasha, hala do badmintona i siatkówki oraz siłowania. Korty nie są jeszcze tu opisane, więc postaram się je dobrze opisać dla "potomnych".

Strefa Ruchu Książenice
ul. Młodości 6, 05-825 Książenice
3 korty kryte (hala) o nawierzchni na jakiej grałem pierwszy raz miękka, "piankowa" z kuleczkami jak na Orliku.
Duża szatnia, 6 kabin prysznicowych, łazienka, sauna w pomieszczeniu z prysznicami, galeria na piętrze z widokiem na korty.
Jakiś autobus tam dojeżdża z Grodziska Mazowieckiego.
65zł za godzinę (aktualnie jest promocja godzina za 35zł)
http://strefaruchuksiazenice.pl/tenis/
Rezerwacja przez telefon: 22 720 02 12 lub mailem: rezerwacja@strefaruchuksiazenice.pl

Ośrodek został oddany do użytku w tym roku , więc jest czysto, schludnie i nowocześnie. Fajnie rozwiązanie z sauną ( wielkości windy, ale jednak :D ) zawsze można po treningu skorzystać. Koty są w dużej, jasnej, hali. Jestem zaskoczony małym obłożeniem kortów z uwagi na ich cenę i ogólnie warunki w ośrodku.

Pulsy: blisko miejsca mojego zamieszkania :D , cena (szczególnie przy promocji), czyste i duże prysznice, duża szatnia, przed budynkiem spory parking, stojak na rower, młoda obsługa, zawsze pomoże. Da się zarezerwować 1,5h.

Minusy: na tej nawierzchni nie da się ślizgać ( albo ja się boję mocniej pójść po rekonstrukcji więzadeł :( ), małe ciśnienie w prysznicach, brak słuchawki prysznicowej, hala nie jest klimatyzowana ( klimatyzacji typu otwieranie drzwi i robienie przeciągu nie liczę), drętwa atmosfera z uwagi na to że większość ludzi przychodzi na siłkę i jakieś zajęcia fitness, brak sklepu, coś tam na recepcji sprzedają.

Ale jak wiadomo łatwiej się zapamiętuje coś co się człowiekowi nie podoba więc dlatego więcej minusów niż plusów ale podsumowując, fajne korty w przyzwoitej cenie (a z uwagi na promocję bardzo przyzwoitej)!
Obrazek

Wróć do „Inne miejscowości”