Clapton
Weteran
Weteran
Posty: 1137
Rejestracja: 13 sie 2007, 19:59

Letnie Deblowe Podwieczorki na Pro-Play

Witam serdecznie,

Od wielu lat gramy wraz z kolegą w debla, myślę iż prezentujemy nawet całkiem solidny poziom. Co roku bierzemy udziały w lokalnych turniejach, oglądając niemalże na każdym z nich te same twarze. W przyszłym sezonie letnim chcielibyśmy trochę zmienić i odświeżyć otoczenie tak aby móc zagrać z kimś nowym. Jak wiecie liczba turniejów deblowych rozgrywanych w Warszawie nie jest duża w przeciwieństwie do masy turniejów singlowych.
Moją uwagę przykuł cykl turniejów jak w tytule posta.

Chciałbym się zapytać Forumowiczów, kto z Was brał udział w serii turniejów deblowych na Pro-Playu. Interesuje mnie reprezentowany tam poziom, jaki jest system rozgrywek (grupowo czy pucharowo), atmosfera a nade wszystko poziom organizacyjny turnieju.

Będę wdzięczny za wszystkie uwagi i komentarze.

Pozdrawiam zarówno deblistów jak i singlistów!
Awatar użytkownika
ESP
Weteran
Weteran
Posty: 1622
Rejestracja: 13 sie 2007, 11:51
Lokalizacja: Warszawa

Re: Letnie Deblowe Podwieczorki na Pro-Play

Ja i iamtheway zajęliśmy trzecie miejsce w Mastersie ProPlay w zeszłą sobotę.
Poziom poszczególnych turniejów zróżnicowany, zwykle jest 5-8 par i gra się albo każdy z każdym albo grupy (3-4 pary). 2 są pary mocniejsze od nas (ale depczemy im po piętach). Reszta gra dobrze ale sądzę że nie będą dla Was problemem. ;)

Z ciekawych deblowych rozgrywek to na Smeczu na Ursynowie powstała pierwsza chyba w Warszawie liga deblowa. Na razie jest 8 par. Poziom dobry a atmosfera oraz sam obiekt godny polecenia.
Clapton
Weteran
Weteran
Posty: 1137
Rejestracja: 13 sie 2007, 19:59

Re: Letnie Deblowe Podwieczorki na Pro-Play

Clapton pisze:Z ciekawych deblowych rozgrywek to na Smeczu na Ursynowie powstała pierwsza chyba w Warszawie liga deblowa. Na razie jest 8 par. Poziom dobry a atmosfera oraz sam obiekt godny polecenia.
Liga niestety wymusza regularną grę, co wiąże się z pewną dyspozycyjnością , a z tym u mnie krucho. Turniej raz na miesiąc można zawsze zaplanować
Awatar użytkownika
Gary
Baby do garów!
Baby do garów!
Posty: 9345
Rejestracja: 13 sie 2007, 14:36
Lokalizacja: Wieś przyklasztorna

Re: Letnie Deblowe Podwieczorki na Pro-Play

ESP pisze:Z ciekawych deblowych rozgrywek to na Smeczu na Ursynowie powstała pierwsza chyba w Warszawie liga deblowa. Na razie jest 8 par.
Na DeSkach jest od ponad roku Challenge deblowy, tylko z aktywnością marnie.
"The reason people use a crucifix against vampires is that vampires are allergic to bullshit." - Richard Pryor

"Nie jest dyshonorem przegrywać kiedy w grę wkłada się całe swoje serce." - Sir Matt Busby

"Pater postanowił zapytać swoją siostrzenicę o znaczenie wyrazu "real", który jemu samemu kojarzył się z przepłacanymi, narcystycznymi i metroseksualnymi piłkarzami ze stolicy Hiszpanii." - Krajewski, Czubaj, "Róże cmentarne"
Awatar użytkownika
Obiektyw
STRATEG
STRATEG
Posty: 6842
Rejestracja: 22 paź 2007, 15:10
Lokalizacja: Warszawa

Re: Letnie Deblowe Podwieczorki na Pro-Play

Zimowa edycja rozgrywek na PP jest znacznie silniej obsadzona.
Obrazek
Szacowane NTRP: 3.75 ... zrobiłem postęp
Załoga TenisNET
Clapton
Weteran
Weteran
Posty: 1137
Rejestracja: 13 sie 2007, 19:59

Re: Letnie Deblowe Podwieczorki na Pro-Play

Obiektyw pisze:Zimowa edycja rozgrywek na PP jest znacznie silniej obsadzona.
Jakoś powiem szczerze nie mam ochoty grać pod balonem w zimie, zwłaszcza, że zima w tym roku będzie sroga - Indianie już trzeci rok chrust zbierają :D.
Awatar użytkownika
Obiektyw
STRATEG
STRATEG
Posty: 6842
Rejestracja: 22 paź 2007, 15:10
Lokalizacja: Warszawa

Re: Letnie Deblowe Podwieczorki na Pro-Play

Clapton pisze:
Obiektyw pisze:Zimowa edycja rozgrywek na PP jest znacznie silniej obsadzona.
Jakoś powiem szczerze nie mam ochoty grać pod balonem w zimie, zwłaszcza, że zima w tym roku będzie sroga - Indianie już trzeci rok chrust zbierają :D.
My się z Karolem (Karjarem) szykujemy :).
Obrazek
Szacowane NTRP: 3.75 ... zrobiłem postęp
Załoga TenisNET
Clapton
Weteran
Weteran
Posty: 1137
Rejestracja: 13 sie 2007, 19:59

Re: Letnie Deblowe Podwieczorki na Pro-Play

Clapton pisze:My się z Karolem (Karjarem) szykujemy
To może Was "sprawdzimy" w przyszły weekend, tak abyście sobie wiele nie obiecywali po edycji zimowej :wink:.
Awatar użytkownika
Obiektyw
STRATEG
STRATEG
Posty: 6842
Rejestracja: 22 paź 2007, 15:10
Lokalizacja: Warszawa

Re: Letnie Deblowe Podwieczorki na Pro-Play

Clapton pisze:
Clapton pisze:My się z Karolem (Karjarem) szykujemy
To może Was "sprawdzimy" w przyszły weekend, tak abyście sobie wiele nie obiecywali po edycji zimowej :wink:.
W przyszły nie mogę ;).
Obrazek
Szacowane NTRP: 3.75 ... zrobiłem postęp
Załoga TenisNET

Wróć do „Turnieje amatorskie”