Awatar użytkownika
logigamer
Senior
Senior
Posty: 2515
Rejestracja: 2 lut 2011, 22:59
Lokalizacja: Warszawa

Re: "Roger Federer - Najwspanialszy" - autor Chris Bowers

Gary pisze:... Hmmm, może jakieś "Przemyślenia bab zza kierownicy"? Ewentualnie "Jak obalić Władzę Sowiecką". rotfl
Gary, śmieszne to było dawno temu, a w sumie to nieprawda pewnie. Proszę albo przemyśl, albo daruj sobie bo zbyt na siłę to jest, a mi np. nie chcę się tego czytać. Jak chcesz to potrafisz ciekawie podsumować i za to Cię cenię. Chyba mało czasu masz na forum.
Dzięki.
Awatar użytkownika
Gary
Baby do garów!
Baby do garów!
Posty: 9345
Rejestracja: 13 sie 2007, 14:36
Lokalizacja: Wieś przyklasztorna

Re: "Roger Federer - Najwspanialszy" - autor Chris Bowers

logigamer pisze:Proszę albo przemyśl, albo daruj sobie bo zbyt na siłę to jest, a mi np. nie chcę się tego czytać.
Mam Ci wskazać Twoje posty, które mi się chce/nie chce czytać?
"The reason people use a crucifix against vampires is that vampires are allergic to bullshit." - Richard Pryor

"Nie jest dyshonorem przegrywać kiedy w grę wkłada się całe swoje serce." - Sir Matt Busby

"Pater postanowił zapytać swoją siostrzenicę o znaczenie wyrazu "real", który jemu samemu kojarzył się z przepłacanymi, narcystycznymi i metroseksualnymi piłkarzami ze stolicy Hiszpanii." - Krajewski, Czubaj, "Róże cmentarne"
Martinek
Senior
Senior
Posty: 2932
Rejestracja: 17 lut 2011, 20:23
Lokalizacja: Gdańsk

Odp: Re: "Roger Federer - Najwspanialszy" - autor Chris Bowe

Gary pisze:
logigamer pisze:Proszę albo przemyśl, albo daruj sobie bo zbyt na siłę to jest, a mi np. nie chcę się tego czytać.
Mam Ci wskazać Twoje posty, które mi się chce/nie chce czytać?
Ja bym zdecydowanie zaczął od "bezpłciowego Prestige'a MP". rotfl
Awatar użytkownika
Gary
Baby do garów!
Baby do garów!
Posty: 9345
Rejestracja: 13 sie 2007, 14:36
Lokalizacja: Wieś przyklasztorna

Re: Odp: Re: "Roger Federer - Najwspanialszy" - autor Chris

Martinek pisze:
Gary pisze:
logigamer pisze:Proszę albo przemyśl, albo daruj sobie bo zbyt na siłę to jest, a mi np. nie chcę się tego czytać.
Mam Ci wskazać Twoje posty, które mi się chce/nie chce czytać?
Ja bym zdecydowanie zaczął od "bezpłciowego Prestiga MP" rotfl .
Jak ja bym miał w ogóle zaczynać, to bym musiał przestać grać w tenisa, rzucić pracę i narzeczoną i nie wyłączać komputera, tyle by tego było do wymienienia i skatalogowania. rotfl
"The reason people use a crucifix against vampires is that vampires are allergic to bullshit." - Richard Pryor

"Nie jest dyshonorem przegrywać kiedy w grę wkłada się całe swoje serce." - Sir Matt Busby

"Pater postanowił zapytać swoją siostrzenicę o znaczenie wyrazu "real", który jemu samemu kojarzył się z przepłacanymi, narcystycznymi i metroseksualnymi piłkarzami ze stolicy Hiszpanii." - Krajewski, Czubaj, "Róże cmentarne"
Awatar użytkownika
logigamer
Senior
Senior
Posty: 2515
Rejestracja: 2 lut 2011, 22:59
Lokalizacja: Warszawa

Re: Odp: Re: "Roger Federer - Najwspanialszy" - autor Chris

Gary pisze:
logigamer pisze:Proszę albo przemyśl, albo daruj sobie bo zbyt na siłę to jest, a mi np. nie chcę się tego czytać.
Mam Ci wskazać Twoje posty, które mi się chce/nie chce czytać?
Jak Ci się chce... tylko po co :). Chciałem zauważyć po prostu, że stać Cię na więcej...
Martinek pisze: Ja bym zdecydowanie zaczął od "bezpłciowego Prestige'a MP". rotfl
Moje spostrzeżenie po kilku grach tą packą jako amator... Nie mogę wyrazić własnej opinii? Już Ci kiedyś pisałem, wiek wiekiem, ale jak nie musisz to nie komentuj, przynajmniej moich postów jeszcze przez kilka najbliższych lat. Dzięki. :::gd:::
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: "Roger Federer - Najwspanialszy" - autor Chris Bowers

Koniec tych słownych utarczek drodzy Panowie.
Awatar użytkownika
hohvar
Senior
Senior
Posty: 4343
Rejestracja: 17 gru 2011, 13:46
Lokalizacja: Baseline

Re: "Roger Federer - Najwspanialszy" - autor Chris Bowers

Jakoś domęczyłem to do końca :tired: . Ostatnie rozdziały już tylko wertowałem, z wyjątkiem zupełnie ostatniego, który wykraczał poza kort i stanowił pewnego rodzaju podsumowanie. Po lekturze uważam, że jednak Nadal był lepszy... :]

Jak ktoś jest chętny to odsprzedam za pół ceny (nówka nieśmigana, czytał starszy pan, tylko przed mszą :D (wiadomość na priv).
Chaos również jest częścią gry (Rafael Nadal)
Grasz dobrze, ale niewłaściwie (Piotr Woźniacki)
Dolna
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 218
Rejestracja: 7 paź 2012, 15:36

Re: "Roger Federer - Najwspanialszy" - autor Chris Bowers

Ja przeczytałam i Rogera i Agassiego. I uważam, że nie ma co porównywać biografii z autobiografią, bo tu zupełnie o co innego chodzi. No ale lepiej czytało mi się Open, chociaż jestem wielką fanką Federera. Mam tylko nadzieje, że Roger zdecyduje się kiedyś na napisane autobiografii, bo myślę, że ma dużo ciekawych historii do opowiedzenia. No ale co mam egzemplarz z autografem, to moje :).
Awatar użytkownika
widget
Senior
Senior
Posty: 2741
Rejestracja: 28 wrz 2010, 07:33
Lokalizacja: Warszawa

Re: "Roger Federer - Najwspanialszy" - autor Chris Bowers

Przeczytałem.

Dla mnie bardzo interesująca pozycja. Dość szczegółowa biografia ułożona chronologicznie. Nie ma tam żadnych rewelacji, ale czyta się przyjemnie. Zauważyłem też, że to nie jest tak, że Federer nie miał żadnych problemów zdrowotnych, czy kontuzji. Po prostu gdy tylko mu coś było, od razu przerywał grę i odpoczywał. Dzięki temu nie miał w karierze dłuższych przerw. To powinna być lekcja dla Nadala i innych, że nie warto dobijać kolan (i innych części ciała) aż się rozpadną, tylko odpuścić i się podleczyć.

Szacunek dla Federera, że konsekwentnie odmawia pisania, czy tam autoryzowania swojej biografii. Woli się skupić na grze niż na dorobieniu paru groszy do emerytury. Przyjdzie na to czas po zakończeniu kariery. Będzie wtedy czas na pełne podsumowanie i może doczekamy się pozycji takiej jak "Open" Agassiego.

Wróć do „Audycje, filmy, artykuły i inne publikacje...”