Wanz
Nowy
Nowy
Posty: 15
Rejestracja: 2 cze 2013, 15:03

Re: Rakieta do 200zł

Czyli nie znajdę rakiety w tym przedziale cenowym? Nawet jakiejś budżetówki?
Awatar użytkownika
klenczonu
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 211
Rejestracja: 1 wrz 2011, 16:25
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Rakieta do 200zł

Z Twoją techniką nie znajdziesz
Obrazek COURTBALLISTEC 4.3; COURTBALLISTEC 3.3

Maciek Klenczon
NTRP 2.0
North Poland
kaeres
Nowy
Nowy
Posty: 6
Rejestracja: 4 cze 2013, 00:46

Re: Rakieta do 200zł

Napiszę i tutaj, bo bardzo zależy mi na odpowiedzi, a nie chcę zakładać nowego tematu (boję się że mi nie odpiszecie). Z kondycją nie mam problemów(rocznie kilkanaście tysięcy km na rowerze i regularna gra w siatkówkę i piłkę nożną). Początkowo chciałem kupić coś słabego na początek, lecz doczytałem o tym, że amelinum jest be i mam się trzymać od tego z daleka. Niestety już teraz wygnę mocno budżet, dlatego nie chcę kupować nic powyżej 150-180 zł. Grałem dopiero kilka razy, lecz szybko się uczę i już mi nieźle idzie.

Co powiecie o tej rakiecie ? http://www.protenis.com.pl/rakiety/pros ... 1219698722

Jest jeszcze druga opcja.

Rakieta tej samej firmy Pro's Pro Art Of War 102 http://www.prestige-sport.pl/product.php?id_product=396 za mniej więcej taką samą cenę. Prosiłbym bardzo o pomoc, bo nie stać mnie na nic droższego (tak, wiem, mogę żałować), ale rakieta jest grafitowa i parametry porównywalne do tych markowych. Druga opcja jest cięższa o 25 gram od pierwszej i z trochę innym balansem i większą główką.

Chyba, że opcja nr 3, czyli wybór używki z Allegro, ale niestety poziom mój jest słabszy, więc większość rakiet będzie dla mnie za trudna. A poza tym się na tym nie znam i nie wiem czy dobrze stoją cenowo. Prosiłbym o opinie nt tych dwóch co podałem wyżej i która byłaby lepsza dla początkującego 80 km faceta sprawnego fizycznie.
Awatar użytkownika
scudetto
Senior
Senior
Posty: 3407
Rejestracja: 13 sty 2013, 11:31
Lokalizacja: Dziki Wschód

Re: Rakieta do 200zł

kaeres pisze:Napiszę i tutaj, bo bardzo zależy mi na odpowiedzi, a nie chcę zakładać nowego tematu (boję się że mi nie odpiszecie). Z kondycją nie mam problemów(rocznie kilkanaście tysięcy km na rowerze i regularna gra w siatkówkę i piłkę nożną). Początkowo chciałem kupić coś słabego na początek, lecz doczytałem o tym, że amelinum jest be i mam się trzymać od tego z daleka. Niestety już teraz wygnę mocno budżet, dlatego nie chcę kupować nic powyżej 150-180 zł. Grałem dopiero kilka razy, lecz szybko się uczę i już mi nieźle idzie.

Co powiecie o tej rakiecie ? http://www.protenis.com.pl/rakiety/pros ... 1219698722

Jest jeszcze druga opcja.

Rakieta tej samej firmy Pro's Pro Art Of War 102 http://www.prestige-sport.pl/product.php?id_product=396 za mniej więcej taką samą cenę. Prosiłbym bardzo o pomoc, bo nie stać mnie na nic droższego (tak, wiem, mogę żałować), ale rakieta jest grafitowa i parametry porównywalne do tych markowych. Druga opcja jest cięższa o 25 gram od pierwszej i z trochę innym balansem i większą główką.

Chyba, że opcja nr 3, czyli wybór używki z Allegro, ale niestety poziom mój jest słabszy, więc większość rakiet będzie dla mnie za trudna. A poza tym się na tym nie znam i nie wiem czy dobrze stoją cenowo. Prosiłbym o opinie nt tych dwóch co podałem wyżej i która byłaby lepsza dla początkującego 80 km faceta sprawnego fizycznie.
Jeśli tylko z tych dwóch, to Exceed 3.0, łatwiejsza do opanowania.
Polubiłem czerwone badziewie...
kaeres
Nowy
Nowy
Posty: 6
Rejestracja: 4 cze 2013, 00:46

Re: Rakieta do 200zł

Bo jak wspomniałem, obie rakiety dostanę w okolicach 180 zł z przesyłką w to wliczoną. Dlatego nie wiem która byłaby lepsza, ponieważ Art Of War 102 jest 50 zł droższa normalnie, pewnie nieco sztywniejsza i 25 gram cięższa, to powoduje to, że ciężej będzie mi się na niej uczyć ? Ma większą główkę, więc ja sam nie wiem, dzięki za ocenę, tylko chciałbym by była czymś potwierdzona, bo nie znam się za bardzo.
Awatar użytkownika
scudetto
Senior
Senior
Posty: 3407
Rejestracja: 13 sty 2013, 11:31
Lokalizacja: Dziki Wschód

Re: Rakieta do 200zł

Exceed ma główkę 100 cali, do nauki i uzyskiwania w niej postępów jak najbardziej optymalną. Waga 295 w zupełności wystarczająca dla początkujących, w miarę manewrowalna, no i balans bardziej przesunięty w stronę główki, przez to odrobinę więcej mocy z rakiety, co dla wielu początkujących jest ważne. Tyle ode mnie, ale zaznaczam, że to moja subiektywna ocena :wink: , gdybym to ja miał wybierać, wybrałbym Exceeda właśnie z tych powodów.
Polubiłem czerwone badziewie...

Wróć do „Rakiety”