Awatar użytkownika
arghim
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 212
Rejestracja: 5 maja 2013, 12:55

Wimbledon - transmisje

Hej,

nadchodzi Wimbledon i chciałem się zorientować w kwestii transmisji. Wiadomo że pokazywać go będzie Polsat, ale nie wiem jak tam u nich jest z tą jakością obsługi - pokazują całe mecze, nie przerywają w połowie zmieniając na np. piłkę nożną? RG oglądałem za pośrednictwem Eurosportu i podobało mi się, że cały dzień jest tenis, nawet pojedynki deblowe potrafili pokazać.

Druga sprawa - żeby oglądać Wimbledon na Polsacie chciałem wykupić miesięczny abo na Iplę, dlatego ciekawi mnie czy ktoś ma jakieś opinie o niej - można oglądać programy na telefonie tak jak w Eurosportplayerze, jak z jakością obrazu, przycinaniem? Rozumiem, że skazani jesteśmy tylko na polski komentarz?

I trzecia sprawa - jakie są jeszcze inne opcje oglądania Wimbledonu w przyzwoitej jakości, nie licząc lewych streamingów (przycinki i pikseloza) i tenistv.com (ceny nie na moją kieszeń), może jakieś zagraniczne, przyzwoicie płatne serwisy? Albo streamingi dobrej jakości? :D
Daw57
Nowy
Nowy
Posty: 6
Rejestracja: 22 sty 2013, 23:36

Re: Wimbledon - transmisje

W zeszłym roku z tego co pamiętam pokazywali większość meczów na PSE i PSN, a mecze Polaków na Polsat Sport. Transmisji raczej nie przerywali, jedynie czasem przenosili na inny program. Z tego co pamiętam to chyba nawet finał debla mężczyzn w zeszłym roku na PSN był.

Jeżeli chodzi o Iple to jakość obrazu jest bardzo dobra (niby HD, ale takie prawdziwe HD to chyba nie jest). Transmisja niestety jest z 1-2 minutowym opóźnieniem puszczana w stosunku do telewizji. Zdarza się też, że obraz się na jakąś chwile zatrzyma, jednak po chwili wraca do normy. Czasami pojawia się też zaskakujący "brak sygnału", przerywający transmisję. O oglądaniu w telefonie transmisji można zapomnieć, przekaz oczywiście po Polsku z mistrzowskim komentarzem pana Bohdana. rotfl

Mimo wszystkich wad Ipli, raczej nie widzę alternatywnego źródła przekazu Wimbledonu w dobrej jakości i przyzwoitej cenie, przez internet.
Awatar użytkownika
SevenUP
Senior
Senior
Posty: 2093
Rejestracja: 7 sie 2009, 13:57

Re: Wimbledon - transmisje

Można oglądać na stronie BBC, wybór jest ogromny, jakość genialna- na Full Screenie obraz jest bardzo ostry w przeciwnieństwie do innych streamów. Jest tylko drobny problem, wideo dostępne tylko na terenie UK, ale da się to załatwić- wystarczy zmienić adres IP na brytyjski :].
Prince Textreme Tour 100 310
matoex
Początkujący
Początkujący
Posty: 29
Rejestracja: 26 cze 2013, 22:29

Re: Wimbledon - transmisje

SevenUP w tym roku też jest Wimbledon Live na BBC? W programie na dany dzień obok relacji z kortów jest napisane not available, więc wnioskuję, że nie.

Wróć do „Audycje, filmy, artykuły i inne publikacje...”