Awatar użytkownika
wyczesany
Ludzkie oblicze Władzy
Ludzkie oblicze Władzy
Posty: 7930
Rejestracja: 8 paź 2008, 15:12

ZłośliwyGnom vs wyczesany

2:6 4:6

Informacje dodatkowe:
Miejsce: Klub tenisowy "Zwierzyniec"
Nawierzchnia: Hard
Piłki: Tecnifibre Club
Rakiety:
ZłośliwyGnom - Head YT IG Instinct MP
wyczesany - Dunlop Biomimetic 200 Lite

ZG był mi winny mecz już ponad dwa lata ( :twisted: ) i w końcu udało się nam zagrać. Zacząłem od odbioru, przebieg w gemach wyglądał następująco:
Set I:
0:1 1:1 2:1 2:2 2:3 2:4 2:5 2:6
Set II:
0:1 0:2 0:3 0:4 0:5 1:5 2:5 3:5 4:5 4:6
(Panie prezesie melduję wykonanie zadania ;) )
Od początku października zastanawiałem się co jest nie tak z moim tenisem dziś wszystko się wyjaśniło, ja gram "techniką z hardu" na mączce ;) (mimo, że pierwszy raz grałem na takiej nawierzchni). Zagrania które na cegle mnie zaskakują tutaj odbijają się tak jak trzeba (to znaczy tak jak moim zdaniem powinny się odbijać :D) czego skutkiem jest gra ze sporą pewnością siebie, siłą, a czasem nawet precyzją! O_O

Pierwsze dwa gemy utrzymały mnie w przekonaniu, że łatwo nie będzie, serwujemy dość mocno i precyzyjnie, stosunek asów wynosił 3:4 na moją korzyść, z tym że ja miałem jednak więcej serwisów wygrywających. Widać było, że ZG jest bardziej przyzwyczajony do mączki, ja jak już wspomniałem nie miałem najmniejszego problemu z nawierzchnią.

Od początku meczu starałem się wywierać presję dość mocnym returnem i grą z głębi kortu, przy siatce znalazłem się zaledwie kilka razy, może z 5 w ciągu całego meczu. ZG biegał więcej do siatki, poza tym mam wrażenie, że nasza gra jest bardzo podobna, z tą różnicą, że ja stawiam siłę nad precyzją co nie zawsze jest najlepszym wyjściem. :) Młóciliśmy tak sobie kończąc wystawki na środek do 0:5 w drugim secie i wtedy przekonałem się dlaczego w nicku kolega dodał "Złośliwy" otóż, zamiast pozwolić mi dokończyć seta do zera on znalazł na mnie sposób. Gdyby nie goniący nas czas nie wiem czy nie byłoby 5:5, a potem kto wie?!

Myślę, że warto byłoby się dowiedzieć jak wyglądałby nasz mecz bez pośpiechu, może rewanż? :D

PS. Mam nadzieję, że Plusz Activ nie występuje na liście środków zakazanych, bo "se" przed meczem dwa łyknąłem. ;)
Prezes fanklubu Staśka :D
Awatar użytkownika
ZlosliwyGnom
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 960
Rejestracja: 30 paź 2009, 09:37
Lokalizacja: Łódź

Re: ZłośliwyGnom vs wyczesany

Wreszcie udało się skrzyżować dzidy z Szymonem. Nawierzchnia całkiem inna od mączki. Trochę wpadałem na piłkę. Wiedziałem, że z Wyczesem lekko nie będzie. Znałem jego serwis z krótkiego debelka na TF-ie. Na szczęście trochę pierwszych serwisów popsuł. Ja starałem się trzymać piłkę w korcie i wywierać presję (z różnym skutkiem). Gdyby nie pośpiech na koniec to może dociągnąłbym do 5-5, a wtedy kto wie? Podsumowując bardzo miłe spotkanie. Czekam na rewanż.

PS.: Gram Instinctem IG MP (bez Graphenu).
Yonex EZONE DR98 (310g)
NTRP 2.1765298753578
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: ZłośliwyGnom vs wyczesany

Wyczesany pisze:(Panie prezesie melduję wykonanie zadania ;) )
Przyjmuję. :::daking2:::


rotfl :wink:
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: ZłośliwyGnom vs wyczesany

El Diablo pisze:
Wyczesany pisze:(Panie prezesie melduję wykonanie zadania ;) )
Przyjmuję. :::daking2:::
To że jesteś wzrostu ... godnego przemilczenia :P , nie znaczy, że zaraz masz być PiSuarem :::bd:: .
Weź przykład z Garego, mały, a nie jest. :D
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: ZłośliwyGnom vs wyczesany

Dzień wcześniej omawialiśmy ten sparing, tak więc odprawa była. :::rdbrt:::
Vivid pisze:To że jesteś wzrostu ... godnego przemilczenia :P , nie znaczy, że zaraz masz być PiSuarem :::bd:: .
Niestety nie spełniam kryteriów. Mam prawo jazdy i konto w banku. :teathy:
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.
Awatar użytkownika
ZlosliwyGnom
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 960
Rejestracja: 30 paź 2009, 09:37
Lokalizacja: Łódź

Re: ZłośliwyGnom vs wyczesany

El Diablo pisze:Dzień wcześniej omawialiśmy ten sparing, tak więc odprawa była. :::rdbrt:::
Vivid pisze:To że jesteś wzrostu ... godnego przemilczenia :P , nie znaczy, że zaraz masz być PiSuarem :::bd:: .
Niestety nie spełniam kryteriów. Mam prawo jazdy i konto w banku. :teathy:
A odwracasz kota ogonem?
Yonex EZONE DR98 (310g)
NTRP 2.1765298753578
Awatar użytkownika
Marcin_L
Senior
Senior
Posty: 4859
Rejestracja: 26 lis 2010, 08:05
Lokalizacja: Poznań

Re: ZłośliwyGnom vs wyczesany

El Diablo pisze:Dzień wcześniej omawialiśmy ten sparing, tak więc odprawa była. :::rdbrt:::
Vivid pisze:To że jesteś wzrostu ... godnego przemilczenia :P , nie znaczy, że zaraz masz być PiSuarem :::bd:: .
Niestety nie spełniam kryteriów. Mam prawo jazdy i konto w banku. :teathy:
Aaaaa, to Ty młody, wykształcony, z większego ośrodka :)...
Awatar użytkownika
pst
Weteran
Weteran
Posty: 1151
Rejestracja: 6 maja 2011, 10:45

Re: ZłośliwyGnom vs wyczesany

ZlosliwyGnom pisze:
El Diablo pisze:Dzień wcześniej omawialiśmy ten sparing, tak więc odprawa była. :::rdbrt:::
Vivid pisze:To że jesteś wzrostu ... godnego przemilczenia :P , nie znaczy, że zaraz masz być PiSuarem :::bd:: .
Niestety nie spełniam kryteriów. Mam prawo jazdy i konto w banku. :teathy:
A odwracasz kota ogonem?
A bo to nie raz? Zapytaj "czy ta rakieta będzie dla mnie dobra" i zobaczysz... :wink:
Beware of the Hologram.
It will trick us!

Wróć do „Rozgrywki forumowiczów”