rafi77775
Bywalec
Bywalec
Posty: 85
Rejestracja: 5 mar 2008, 20:31
Lokalizacja: Wrocław

Pro's Pro Cyber Spin

Co sądzicie o tym naciągu, proszę o pomoc. :] :) :lol:
Awatar użytkownika
PitS
PATHFINDER
PATHFINDER
Posty: 13064
Rejestracja: 9 sie 2007, 22:21
Lokalizacja: Kielce/Opoczno
Kontakt: Strona WWW

Poniżej masz link do 35 ocen. Nie wiem o co konkretnie chciałeś zapytać ?
http://www.stringforum.net/strings.php? ... 95&count=1
Wiem że BM grywał naciągami tego producenta więc może będzie miał coś od siebie do opowiedzenia.
Każdy ma prawo do wolnej, nieskrepowanej wypowiedzi, a granice dobrego smaku - zakładamy, że - każdy potrafi sobie postawić sam. Spór jest naturalną esencją forum internetowego, a różnice poglądów jego paliwem. Ważne jest jednak, aby nadmiar paliwa nie zdusił dyskusji. - YtB
rafi77775
Bywalec
Bywalec
Posty: 85
Rejestracja: 5 mar 2008, 20:31
Lokalizacja: Wrocław

PitS pisze:Poniżej masz link do 35 ocen. Nie wiem o co konkretnie chciałeś zapytać ?
http://www.stringforum.net/strings.php? ... 95&count=1
Wiem że BM grywał naciągami tego producenta więc może będzie miał coś od siebie do opowiedzenia.


Ogólne info na jego temat, bo zamówiłem całą szpule i nie wiem czy to dobry wybór (wydaje mi sie ze dobry, ale nie jestem pewien) i chcę spytać kogoś kto go testował. :wink:

WOLNIEJ A UWAŻNIEJ ! /PitS
Awatar użytkownika
PitS
PATHFINDER
PATHFINDER
Posty: 13064
Rejestracja: 9 sie 2007, 22:21
Lokalizacja: Kielce/Opoczno
Kontakt: Strona WWW

Gratuluję kolejności decyzji. :D
Dobry (?) zależy dla kogo i do czego ma służyć. Wygląda na trwały, dynamiczny co-poliester, w zamyśle dający niezłą rotację. Testy tego nie potwierdzają. Moc jest oceniana wysoko, ale zdania testerów są rozbieżne. Na szczęście podobno nie jest drogi. :D
Każdy ma prawo do wolnej, nieskrepowanej wypowiedzi, a granice dobrego smaku - zakładamy, że - każdy potrafi sobie postawić sam. Spór jest naturalną esencją forum internetowego, a różnice poglądów jego paliwem. Ważne jest jednak, aby nadmiar paliwa nie zdusił dyskusji. - YtB
rafi77775
Bywalec
Bywalec
Posty: 85
Rejestracja: 5 mar 2008, 20:31
Lokalizacja: Wrocław

PitS pisze:Gratuluję kolejności decyzji. :D
Dobry ? zależy dla kogo i do czego ma służyć. Wygląda na trwały, dynamiczny co-poliester, w zamyśle dający niezłą rotację. Testy tego nie potwierdzają.

No tak wyszło :P. Ale szukałem "zdrowego" naciągu dla łokcia i barku i ten okazał sie chyba najlepszy. Oprócz tego jest gruby, 1.30 także wychodzi na to że jest trwały ja gram bardziej płasko :]. Wcześniej grałem Plasma Power, wszystko fajnie ale zacząłem narzekać na bark i to NA PEWNO nie ze złej techniki. :wink:

J.W. / PitS
Awatar użytkownika
daroos
Weteran
Weteran
Posty: 1211
Rejestracja: 17 kwie 2007, 13:37
Lokalizacja: Łódź

Rafi, popraw literki bo zrobiłeś kilka brzydkich błędów.
Kupiłeś szpulę (200m PP Cyber Spin) tego naciągu i po fakcie pytasz się nas co o nim sądzimy. Chłopie, ja wiem, że po niepewnym zakupie albo na łapu-capu zdarza się, że mamy wątpliwości i chcemy się "usprawiedliwić" w jakimś miejscu, ale czego oczekujesz w tej chwili ? Nie ta kolejność :wink: Jeśli Cię to pocieszy to jest to jeden z najwyższych modeli naciągów oferowanych przez tego producenta. Często porównywany do naciągów Luxilona, szczególnie Alu Power i traktowany jako znacznie tańszy zamiennik.
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Problem w tym że Alu Power nie należy do komfortowych... najlepiej oceniane mono pod kątem komfortu to Topspin Cyber Power, MSV Co-Focus...
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.
Awatar użytkownika
PitS
PATHFINDER
PATHFINDER
Posty: 13064
Rejestracja: 9 sie 2007, 22:21
Lokalizacja: Kielce/Opoczno
Kontakt: Strona WWW

Komfort w testach słabo, ale czego oczekiwać po takiej średnicy? Jeśli zależy Ci na ochronie łokcia, to chyba nie jest najlepszy wybór.
Ostatnio zmieniony 5 mar 2008, 21:18 przez PitS, łącznie zmieniany 1 raz.
Każdy ma prawo do wolnej, nieskrepowanej wypowiedzi, a granice dobrego smaku - zakładamy, że - każdy potrafi sobie postawić sam. Spór jest naturalną esencją forum internetowego, a różnice poglądów jego paliwem. Ważne jest jednak, aby nadmiar paliwa nie zdusił dyskusji. - YtB
rafi77775
Bywalec
Bywalec
Posty: 85
Rejestracja: 5 mar 2008, 20:31
Lokalizacja: Wrocław

Na ile kg radzicie mi naciągać ten naciąg?
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Ale tu nie jest filia Łysej Góry. Wróżek też nie ma. Czym Ty grasz to raz. Dwa, każdy ma swój ulubiony poziom. Może on być modyfikowany nawet do +/- 2kg ze względu na charakterystykę strun. Ustal najpierw czym grasz teraz i na ile masz wciągnięte, potem można pogadać.
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Max. 25 kg... już samo hasło o odciążeniu łokcia, barku itd. sprawia że wybór kiepski... szczególnie że płaska gra sprawia że naciąg żyje trochę dłużej...

Napięcie ustalisz sam z czasem ale mając na uwadze ten łokieć to max. 25 kg...
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.
rafi77775
Bywalec
Bywalec
Posty: 85
Rejestracja: 5 mar 2008, 20:31
Lokalizacja: Wrocław

Re: PRO'S PRO CYBER SPIN

Gram nim już pół sezonu. Odczucia są dobre, a nawet bardzo dobre. ;) Dobrze "chwyta" rotacje i ogólnie mam b.dobre czucie. Przy naciąganiu na 25 kg naciąg strzela co dwa tygodnie, (przy codziennym graniu na dość wysokim poziomie :P ). Ogólnie naciąg godny uwagi, polecam do testów!
najwazniejszy w tenisie jest spokój
magartur
Nowy
Nowy
Posty: 12
Rejestracja: 20 cze 2008, 14:20

Re: PRO'S PRO CYBER SPIN

Niedawno temu przesiadłem się z naciągów multi na mono i szukałem czegoś dobrego do gry rotacyjnej. Niestety po multi nic mi nie odpowiadało (nawet Luxilony) do czasu gdy wciągnąłem Cyber Spin na 24kg. Naciąg ten bardzo mnie zaskoczył przyzwoitą dynamiką, niezłym czuciem i wspaniałą rotacją. Jeżeli ktoś gra mocno rotacyjną piłkę to polecam go. Oczywiście jeśli chodzi o naciągi, to jest to bardzo indywidualna sprawa i co jednemu wydaje się wspaniałe, dla drugiego może być do niczego.
NTRP 4.0-4.5
Gram od 01.09.2003

Wróć do „Naciągi”