Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Polyfibre Tour Player

Polyfibre Tour Player
Struna dostępna wyłącznie przez dystrybutora.

Polyfibre stworzył produkt, który ma odbiegać od swojej dotychczasowej oferty.
Tour Player, który dostępny jest wyłącznie w 1 średnicy, ma kłaść nacisk na wytrzymałość oraz trzymanie napięcia jednocześnie oferując dobre tłumienie drgań, co oczywiste to ostatnie nie będzie mogło się równać z takimi strunami jak Viper czy Black Venom no ale coś za coś.

Cena szpuli to 649PLN.

Będę testował tę strunę w ramie Prince'a z ESP, powinna się sprawdzić jako narzędzie testowe.
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: Polyfibre Tour Player

Do wersji 1,25mm w kolorze naturalnym dołącza wersja bardziej komfortowa o podobno większej dynamice - Tour Player 1,23mm.
TP 1,23mm jest już w kolorze zielonym ale nie ma nic wspólnego z Prince'owskim Beastem XP (ten wszak to twór Isospeeda ;) ).
Obrazek

Generalnie o Tour Playerach nie ma dużo informacji, a szkoda bo to generalnie modele "konkretne" pod określone oczekiwania, wg mnie Polyfibre popełnia błąd, że struny, którymi podobno tłucze część ich sponsorowanych zawodników nie mają jeszcze swojego opisu na stronie producenta. Szkoda też że są dostępne tylko bezpośrednio u dystrybutorów, a nie w sklepach tenisowych

Prototyp "okładki" z kwietnia dla wersji 1,25mm wyglądał tak...
Obrazek

Dla przypomnienia wersja 1,25mm ładnie trzyma napięcie i przez długi czas wskakuje na miejsce czyli słowami nieświadomych "nie rusza się". Zalecenia producenta dla tejże wersji to przy przeplocie 16x19 maksimum 24kp, a dla 18x20 23kp (pomijam już że dla obydwu wersji zaleca się wciągnięcie o 15% luźniej niż w przypadku standardowego poliestru).

Szkoda, że reklama, wielkość marki oraz nazwiska znaczą w dzisiejszym świecie więcej niż jakość produktu.
Przetestowałem chyba wszystkie struny Polyfibre'a i wszystkie zrobiły na mnie dobre wrażenie, szczególnie moje ulubione Viper oraz Black Venom, a przy okazji mojego ostatniego i jednocześnie pierwszego spotkania z Artlightem przypomniało mi się za co lubiłem TCS'a do którego może wrócę jeśli zdecyduję się na powrót do wciągania co-poliestra na całą rakietę.

No cóż, reklama dźwignią handlu...
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.
Awatar użytkownika
Artlight
Senior
Senior
Posty: 2520
Rejestracja: 4 maja 2011, 18:22
Lokalizacja: Mokotów

Re: Polyfibre Tour Player

TCS rządzi... :::yay:::. Ale Tour Playera też chętnie bym sprawdził.
Artlight

Nigdy nie przegrałem z Federerem
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: Polyfibre Tour Player

SCD dla naciągów Tour Player to 59zł/12m i 629 za 200m.
Nowy TCS Rough (dostępny w średnicy 1,25mm oraz 1,30mm) to odpowiednio 41zł i 399zł.
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.

Wróć do „Naciągi”