Awatar użytkownika
Jakuboto
Nestor
Nestor
Posty: 6820
Rejestracja: 22 cze 2013, 10:23
Lokalizacja: Warszawa

Re: Australian Open 2017 (Wielki Szlem)

Estrella Burgos wkłada naprawdę dużo serca w swoją grę. Bernard przy nim to wygląda, jak by mu nie zależało i momentami jakby się bawił tylko.
Yonex Vcore 100
NTRP 3.14159265359
Awatar użytkownika
Basic
Oaza Spokoju
Oaza Spokoju
Posty: 6536
Rejestracja: 25 paź 2009, 22:42
Lokalizacja: Warszawa

Re: Australian Open 2017 (Wielki Szlem)

Brawo Seppi, Wywalony Kyrgios poza AO. Gość może niech przeniesie się na tą koszykówkę, może tam będzie bardziej mu się chciało. W ogóle chyba za wygodnie mają młodzi Australijczycy, Kyrgios, Tomic i jeszcze ten trzeci z małolatów, każdy ma talent i tak wywalone na grę :/ .

Kyrgios nawet schodząc z kortu nie raczył posprzątać po sobie jak pozostali to robią, nawet rakietę zostawił przy ławeczce, no ale pewnie król każe komuś ja przynieść później.

Evans szacun za granie właśnie do końca z Cilicem :::gd::: .
Ostatnio zmieniony 18 sty 2017, 14:08 przez Basic, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek Speed Graphene MP
Awatar użytkownika
Obiektyw
STRATEG
STRATEG
Posty: 6842
Rejestracja: 22 paź 2007, 15:10
Lokalizacja: Warszawa

Re: Australian Open 2017 (Wielki Szlem)

Tomic wychodził zwycięstwo. ;)
Obrazek
Szacowane NTRP: 3.75 ... zrobiłem postęp
Załoga TenisNET
Awatar użytkownika
Lukasz_b20
Orator
Orator
Posty: 558
Rejestracja: 12 gru 2013, 11:05

Re: Australian Open 2017 (Wielki Szlem)

Teraz na Eurosport odtwarzana jest powtórka Roger-Rubin. Coraz lepiej Fedzia się rusza. BH działa wzorowo. Berdychowi nie daję szans zbytnio. Za bardzo gra 0:1 idealnie pod Fedka bo nie musi sporo biegać. Z Kei może być znacznie gorzej jeśli dojdzie do tego spotkania. Oby Japoniec nie miał dnia. Szykował by się piękny mecz z Andym.
Co do Wawrinki to powinien być coraz groźniejszy bo też rytm i tempo znacznie podkręcił.
21 WS..
Awatar użytkownika
Roger
Weteran
Weteran
Posty: 1248
Rejestracja: 14 lut 2016, 18:41

Re: Australian Open 2017 (Wielki Szlem)

Dzięki za info, że można teraz popatrzeć na Federera.
Awatar użytkownika
Jurek Kiler
Nestor
Nestor
Posty: 8035
Rejestracja: 20 sie 2011, 13:06

Re: Australian Open 2017 (Wielki Szlem)

Ja może nie widziałem pojedynku od dechy do dechy, raczej tak z doskoku czasem ewentualnie na dłużej się przyglądając. Moje jednak zdanie nt. Feda jest takie, że jest bez formy, ale Berdych, który najlepsze ma za sobą jest do ogrania. Generalnie patrzę na Szwajcara z przymrużeniem oka, bo zdaje sobie sprawę, że on o nic w tym turnieju nie gra, czy to będzie jeden mecz więcej czy mniej nie ma większego znaczenia, choć półfinał byłby sukcesem wielkim.
Awatar użytkownika
Artlight
Senior
Senior
Posty: 2520
Rejestracja: 4 maja 2011, 18:22
Lokalizacja: Mokotów

Re: Australian Open 2017 (Wielki Szlem)

Rano widziałem dwa sety meczu Rogera i zgadzam się z Jurkiem - nie wyglądało to najlepiej. Nie bardzo widzę na jakiej podstawie jeden z Was tu wcześniej pisał, że szykować się może "piękny mecz" Rogera z Murkiem. W aktualnej formie obydwu panów, to raczej trzy króciutkie sety z totalną dominacją Szkota. Zgadzam się, ze fajnie by było jakby do tego meczu doszło (brawa wtedy dla Rogera, że dociągnął do ćwiartki), ale na podstawie meczu z Rubinem ciężko mi uwierzyć, że Szwajcar miałby wiele do powiedzenia w takim spotkaniu.

Co nie zmienia faktu, że mu kibicuję. A co!
Artlight

Nigdy nie przegrałem z Federerem
Awatar użytkownika
Jurek Kiler
Nestor
Nestor
Posty: 8035
Rejestracja: 20 sie 2011, 13:06

Re: Australian Open 2017 (Wielki Szlem)

No a gdyby miał to średnio dobrze świadczyło by to o Szkocie. Djokovic takiego Federera by oklepał tak jak na zeszłorocznym AO w pierwszych dwóch setach. Z Andrzem takich batów by pewnie nie było, bo on jednak ma styl bardziej odpowiadający Rogerowi.
Awatar użytkownika
Barti
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 271
Rejestracja: 21 cze 2016, 00:27

Re: Australian Open 2017 (Wielki Szlem)

Nie chcę wyjść na jakiegoś malkontenta, ale nie rozumiem czemu Eurosport na start nocnej relacji serwuje nam 2 mecze WTA, olewając interesująco zapowiadający się mecz Edmunda z Bustą? Poza tym mam przeczucie, że Dolgopolov może się postawić Monfilsowi, a nawet odesłać go do domu. Szkoda tylko, że pewnie po pierwszym secie będę się musiał zbierać na uczelnię, dobrze, że to ostatni dzień, będzie można spokojniej pooglądać.
„Zgasiłem światło w knajpie i teraz niech się biją po mordzie, ja idę sobie na spacer.”
Awatar użytkownika
Tenisówka
Senior
Senior
Posty: 4585
Rejestracja: 5 lut 2013, 20:25
Lokalizacja: Pieniny

Re: Australian Open 2017 (Wielki Szlem)

Novak przegrał pierwszego seta z Istominem w tb. W związku z tym od początku 2 seta "metodą na Szkota" usiłuje rozproszyć Uzbeka. Na razie bez skutku 2:1* i serwis Serba.

E: Było blisko. Istomin miał 2 piłki setowe na 2 setowe prowadzenie, ale Serb obronił się po mistrzowsku. Teraz powinno być już z górki.

E: Przełamał Novak i będzie zaraz serwował na set. Miał swoje momenty Denis, ale wszystko co dobre się szybko kończy.
Jeszcze 2 set a Panowie 2 godziny 20 min na korcie.
Set dla Novaka. Teraz powinien mecz przyspieszyć. Czas się zbierać do pracy :] .
Ostatnio zmieniony 19 sty 2017, 06:55 przez Tenisówka, łącznie zmieniany 1 raz.
----------------------------------
Chłopaki gdzie jesteście ? :::no.I:::
Awatar użytkownika
arez
Młodszy Forumowicz
Młodszy Forumowicz
Posty: 136
Rejestracja: 24 sie 2014, 23:57
Lokalizacja: Radomsko

Re: Australian Open 2017 (Wielki Szlem)

Fognini - Paire - może być ciekawy pojedynek za chwilę albo wojna na fochy. :D
Yonex VCORE Tour 89 (x2)
Awatar użytkownika
Jurek Kiler
Nestor
Nestor
Posty: 8035
Rejestracja: 20 sie 2011, 13:06

Re: Australian Open 2017 (Wielki Szlem)

Monflis głowy do tenisa nie ma, ale szybki jest nieziemsko.

Djokovic ma bardzo ciężki mecz, ewidentnie gorszy dzień zbiegł się z lepszym niż normalnie rywala. Trzeba jednak oddać, że Novak w kluczowym momencie drugiego seta zdołał w ostatnim momencie włączyć turbinę. Czy teraz będzie z górki? Teoretycznie można się tego spodziewać, nie wiem jednak czy Novak dziś ma dzień na całkowite zdominowanie Istomina, przawdopodobnie będzie się jeszcze męczył przynajmniej w tym secie.

Ed. Jednak szybko przełamuje Novak, 2:1 i serwis.
Awatar użytkownika
Tenisówka
Senior
Senior
Posty: 4585
Rejestracja: 5 lut 2013, 20:25
Lokalizacja: Pieniny

Re: Australian Open 2017 (Wielki Szlem)

Ferrer wygrał w 4 setach z tenisistą Ernesto Escobedo. ;) Chłopak ma nazwisko jak z kartelu z Medellin.

A na głównej arenie Novak 1:4 w czwartym secie. Męczarni Serba nie ma końca.
----------------------------------
Chłopaki gdzie jesteście ? :::no.I:::
Awatar użytkownika
kszymon
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 213
Rejestracja: 18 sty 2016, 22:24

Re: Australian Open 2017 (Wielki Szlem)

Narzekacie na słabą gre Federera ale Djokovic też gra kaszanę niezłą teraz :)
Jest szansa na 5 set i mam nadzieje szybki koniec Djoka w tym turnieju... trzymam kciuki ;)
Awatar użytkownika
SABR
Weteran
Weteran
Posty: 1905
Rejestracja: 20 mar 2016, 17:29
Lokalizacja: Żywiec
Kontakt: YouTube

Re: Australian Open 2017 (Wielki Szlem)

Djokovicowi ewidentnie praca pani sędzii się nie podoba. :)
4 set, serwis utrzymany, mamy TB.
5:1 i podwójnym minibrejkiem, będzie 5 set. :)

Taki serwis w takim momencie! O_O
Mamy pieciosetówkę. :::yay:::
"(...) I dziwne jest to, że od tylu lat człowiekiem gardzi człowiek."
Awatar użytkownika
Jurek Kiler
Nestor
Nestor
Posty: 8035
Rejestracja: 20 sie 2011, 13:06

Re: Australian Open 2017 (Wielki Szlem)

Będzie piąty set, no cóż, jest to taki mecz, którym się wygrywa albo przegrywa turniej, moim zdaniem to kluczowy pojedynek Novaka w turnieju w drodze do tytułu.
Awatar użytkownika
SABR
Weteran
Weteran
Posty: 1905
Rejestracja: 20 mar 2016, 17:29
Lokalizacja: Żywiec
Kontakt: YouTube

Re: Australian Open 2017 (Wielki Szlem)

Rok temu męczarnia z Simonem, która tylko Djokovica napędziła, dziś może być podobnie, oczywiście o ile wygra.

Co roku dokładają do puli nagród, ale po co wprowadzać Hawk-Eye'a na wszystkie korty?
"(...) I dziwne jest to, że od tylu lat człowiekiem gardzi człowiek."
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: Australian Open 2017 (Wielki Szlem)

Barti pisze:Nie chcę wyjść na jakiegoś malkontenta, ale nie rozumiem czemu Eurosport na start nocnej relacji serwuje nam 2 mecze WTA, olewając interesująco zapowiadający się mecz Edmunda z Bustą?
Eurosoort często lobbuje kobiecy tenis. Decydenci w głowach są jeszcze w "złotych czasach" WTA, kiedy było co oglądać.

Jeśli chodzi o Djokovica z Istominem to nie będę odkrywczy. Djokovic miewał takie mecze w karierze, ledwo wygrywał po czym zgarniał turniej. Trzeba jednak zastrzec, że, może się mylę, jakość gry od góry do dołu słaba jak nigdy. Swoistymi iskierkami, nie tyle jeśli chodzi o poziom, a wolę walki są takie "Burgosy" - ile ten Dominikanin wkłada serca w grę to ciężko opisać. I tutaj odniosę się do wypowiedzi z wczoraj...
Jakuboto pisze:Bernard przy nim to wygląda, jak by mu nie zależało...
Tomic pod kątem zaangażowania nawet w porównaniu ze stołkiem wypada gorzej.
SABR pisze:Co roku dokładają do puli nagród, ale po co wprowadzać Hawk-Eye'a na wszystkie korty?
Nie wszędzie się da. Poza tym może zastąpią go rozwiązaniem Foxtenn.
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.
Awatar użytkownika
jetfighter1
Nowy
Nowy
Posty: 18
Rejestracja: 18 wrz 2012, 10:03

Re: Australian Open 2017 (Wielki Szlem)

Djokivic w opałach - czyżby szykowała się sensacja? - swoją drogą dość słaby mecz w jego wykonaniu
Awatar użytkownika
Tenisówka
Senior
Senior
Posty: 4585
Rejestracja: 5 lut 2013, 20:25
Lokalizacja: Pieniny

Re: Australian Open 2017 (Wielki Szlem)

Tak blisko i tak daleko jest Istomin od końcowego sukcesu :? Walcz Denis!
----------------------------------
Chłopaki gdzie jesteście ? :::no.I:::

Wróć do „Rozgrywki ATP i WTA”