Awatar użytkownika
Mazzakollo
Weteran
Weteran
Posty: 1609
Rejestracja: 6 paź 2010, 21:49

Re: O naciągach rozmowy różne

Ale zwróć uwagę, jaką On ma rakietę :D.
To świat nas zmusza do buntu. Chcę walczyć o swoje życie!
2x Wilson ProStaff 6.0 Hyper Carbon 95 @ Pro Hurricane.
Awatar użytkownika
napalm
Zaobrączkowany!
Zaobrączkowany!
Posty: 1821
Rejestracja: 17 lis 2008, 18:29

Re: O naciągach rozmowy różne

ZlosliwyGnom pisze:
hitman pisze:Ja mam 1,18 i czasem strzela po 10-ciu minutach, a czasem wytrzymuje do końca, czyli aż się nie przetrze o poziome struny i nie strzeli. Fakt, że przy 27kg strzela od razu, ale jak naciągam na 22 to jest tak j/w.
Na 22 kg SPPP?? Chyba bym nie ogarnął tej katapulty.
Bo do tego trzeba mieć odpowiednią broń - Wilson Pro Staff 6.1 Classic +9g :wink:.
Quidquid latine dictum sit, altum videtur.
Awatar użytkownika
ZlosliwyGnom
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 960
Rejestracja: 30 paź 2009, 09:37
Lokalizacja: Łódź

Re: O naciągach rozmowy różne

Miałem wciągnietą SPPP na 24kg w moją "300" , która też nie ma jakiegoś większego "powera" i musiałem FH zmieniać bo w płot szło. Naciąg ogólnie fajny, ale jak dla mnie za bardzo "energetyczny".
Yonex EZONE DR98 (310g)
NTRP 2.1765298753578
Awatar użytkownika
Traw3k
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 857
Rejestracja: 19 sty 2009, 20:13
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt: Strona WWW

Re: O naciągach rozmowy różne

A ja wciągnąłem sobie to maleństwo na 28 kG w 6.1 Toura i mocy mam pod dostatkiem. rotfl
TadX
Senior
Senior
Posty: 4833
Rejestracja: 6 wrz 2008, 23:16

Re: O naciągach rozmowy różne

Traw3k pisze:Może TadX jeszcze tym gra. Tylko, że coś Go nie ma.
Ostatnimi czasy forum przeglądałem pobieżnie, teraz zauważyłem Twój post. Plasmą 1,23 gram cały czas, ciętą ze swojej prywatnej, mojej własnej szpuli ;). Z reguły trzyma mi ok. 12 godzin, później albo strzela, albo umiera.

Będę starał się wziąć WC Silverstring do testów. Podobno zawodnicy w klubie grają nim i nie widzą zbytniej różnicy między WCS a Luxilonem AP... Cena za szpulę też niezbyt duża, ok. 280zł. Źle nie jest.
Awatar użytkownika
Pr1vet
Bywalec
Bywalec
Posty: 66
Rejestracja: 21 kwie 2011, 12:18

Re: O naciągach rozmowy różne

Jakie znacie jeszcze naciągi oprócz Luxilonów Rough, BlackVenom Rough czy TF Ruffcode, charakteryzujące się 'porowatą' powierzchnią? Nie chodzi mi o naciągi o przekroju hexagonalnym itp lecz właśnie o coś na wzór powyższych strun.
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: O naciągach rozmowy różne

Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.
Awatar użytkownika
Pr1vet
Bywalec
Bywalec
Posty: 66
Rejestracja: 21 kwie 2011, 12:18

Re: O naciągach rozmowy różne

El Diablo pisze:Polyfibre Cobra - nie wiem czy nacięcia są dla Ciebie wystarczające.
Ciekawe :::gd:::. Znalazłem jeszcze coś takiego: Tourna Big Hitter Blue Rough. Na TW dużo zachwytów na temat tej struny, porównania nawet do Alu Power'a Rough, aczkolwiek do opinii na TW trzeba podchodzić z dystansem ... Ktoś może z forumowiczów miał okazje tym poodbijać?
Awatar użytkownika
iamtheway
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 366
Rejestracja: 8 lip 2011, 17:30

Re: O naciągach rozmowy różne

Pr1vet pisze:Znalazłem jeszcze coś takiego: Tourna Big Hitter Blue Rough. Na TW dużo zachwytów na temat tej strunym, porównania nawet do Alu Power'a Rough, aczkolwiek do opinii na TW trzeba podchodzić z dystansem ... Ktoś może z forumowiczów miał okazje tym poodbijać?
Powoli kończę szpulę tego naciągu(1,25) i jestem zadowolony, rotacje bardzo łatwo nim uzyskać, ale ja akurat z tym nigdy nie miałem problemu, całkiem komfortowy jak na mono, mocy też mu nie brakuje. Jedyny mankament jak dla mnie to wytrzymałość bo potrafi czasem strzelić po 2 meczach, ale spróbuję chyba grubszą wersję.

Wróć do „Naciągi”