filu590
Nowy
Nowy
Posty: 1
Rejestracja: 10 cze 2011, 12:58

Naciąg NTRP 2.5/3.0 Dunlop Aerogel 200

Witam poszukuję odpowiedniego naciągu do tej rakiety. Od siebie mogę dodać, że jestem typowo zielony jeśli chodzi o sprawy związane z naciągami. Jeśli chodzi o moją grę to jestem typowym allrounderem chociaż zauważyłem, że w ostatnim czasie raczej zmieniam się w baseliner'a. Natomiast jeśli chodzi o naciąg to w swojej rakiecie do tej pory miałem serwisowy i muszę przyznać, że w połączeniu z parametrami rakiety dawał mi dobrą kontrolę nad piłką, a także powiązane z tym uczucie komfortu. Jednak ostatnio zauważyłem, że jego żywotność dobiega już końca i postanowiłem coś zmienić, szukam naciągu który będzie mi gwarantował w połączeniu z moją rakietą dobrą kontrolę i poczucie komfortu, a także będzie charakteryzował się dobra siła i przynajmniej umiarkowanym spinem. Sam zastanawiałem się nad takimi naciągami jak:Polyfibre Black Venom, Polyfibre Black Venom Rough 1.25 i Tecnifibre Ruff Code 1.25, ale nie wiem czy to dobre wybory liczę na wasze opinie i z góry wielkie dzięki ;).
Awatar użytkownika
YOGItheBEAR
Senior
Senior
Posty: 3135
Rejestracja: 23 sie 2006, 17:04
Lokalizacja: Леминград

Re: Naciąg NTRP 2.5/3.0 Dunlop Aerogel 200

Ja jestem bardzo zadowolony z RuffCode'a. Na pewno naciąg nadaje się do polecenia.
Jeśli chcesz - znajdziesz sposób, jeśli nie chcesz - znajdziesz powód. (Autor nieznany)
Nie mów "inni tak robią", ale pomyśl, czy przystoi aby tak robili. (Demostenes)
Firmware version 3.8; Powered by Obrazek; NIEDŹWIEDŹ™ inside®

Wróć do „Naciągi”