Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6730
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: hohvar vs. TomPL

6:1 6:2, katastrofa...
Pozostaje się tylko modlić, o miłosierdzie :?
Awatar użytkownika
hohvar
Senior
Senior
Posty: 4343
Rejestracja: 17 gru 2011, 13:46
Lokalizacja: Baseline

Re: hohvar vs. TomPL

TomPL pisze:Powyższe przykłady są przykładowe i tendencyjne! :]
TomPL pisze:6:1 6:2, katastrofa...
Pozostaje się tylko modlić, o miłosierdzie :?
Jak widać, niektóre tendencje się utrzymują, jak pokazuje powyższy przykładowy przykład... :angel:
Chaos również jest częścią gry (Rafael Nadal)
Grasz dobrze, ale niewłaściwie (Piotr Woźniacki)
Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6730
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: hohvar vs. TomPL

Jak powiedział Franciszek, nie sztuka upaść (szczególnie na kanapę), ważne by potem się podnieść...
Awatar użytkownika
hohvar
Senior
Senior
Posty: 4343
Rejestracja: 17 gru 2011, 13:46
Lokalizacja: Baseline

Re: hohvar vs. TomPL

TomPL pisze:Jak powiedział Franciszek, nie sztuka upaść (szczególnie na kanapę), ważne by potem się podnieść...
Jam jest ostatnim, który by zamachnął się, by rzucić kamieniem, takoż i nie osądzam, by nie być sądzonym. Zaprawdę powiadam Ci, porzuć doczesny smutek i posyp głowę mączką, a tydzień nie minie, gdy ujrzysz światłość, z porażki powstaniesz, a lud klaskać Ci będzie (Hoh.13, 254). :wink:
Chaos również jest częścią gry (Rafael Nadal)
Grasz dobrze, ale niewłaściwie (Piotr Woźniacki)
Awatar użytkownika
keicam
Weteran
Weteran
Posty: 1711
Rejestracja: 17 kwie 2013, 12:16
Lokalizacja: Kraków (okolice)

Re: hohvar vs. TomPL

Te porażki Toma to taka zasłona dymna przed następnym miniTF em gdzie cudownie uzdrowiony znów z Hohvarem wygra... ;)
Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów. Stanisław Lem.
:)

https://m.facebook.com/story.php?story_ ... 5536866876
Awatar użytkownika
hohvar
Senior
Senior
Posty: 4343
Rejestracja: 17 gru 2011, 13:46
Lokalizacja: Baseline

Re: hohvar vs. TomPL

keicam pisze:Te porażki Toma to taka zasłona dymna przed następnym miniTF em gdzie cudownie uzdrowiony znów z Hohvarem wygra... ;)
Niech się tak dłużej nie zasłania, bo nędza to była i żadna przyjemność... Większość punktów, jak to u nas, po błędach, tylko tym razem nie moich :wink:
Chaos również jest częścią gry (Rafael Nadal)
Grasz dobrze, ale niewłaściwie (Piotr Woźniacki)
Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6730
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: hohvar vs. TomPL

keicam pisze:Te porażki Toma to taka zasłona dymna przed następnym miniTF em gdzie cudownie uzdrowiony znów z Hohvarem wygra... ;)
Sęk w tym, że (chyba) zdrowy jestem, tzn. nic mnie nie boli, nie strzyka, ani paluszek ani główka i tylko taki drobiazg - kompletny brak timingu (tzn. jakby był, przez 15 minut, na rozgrzewce), spóźniam się z zamachem, pod złym kątem trzymam rakietę i w efekcie uderzenia w siatkę metr(!!!) poniżej taśmy albo metrowe auty są nagminne :/
Awatar użytkownika
RoTTeN
Weteran
Weteran
Posty: 1765
Rejestracja: 14 paź 2012, 10:05
Lokalizacja: Miasteczko
Kontakt: Strona WWW

Re: hohvar vs. TomPL

Jakich ja czasów dożyłem...
„Gdy cię mają wieszać, poproś o wodę.
Nie wiadomo, co się zdarzy, zanim przyniosą.”
-
Vesemir
Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6730
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: hohvar vs. TomPL

Nie no spoko kolego, masz jeszcze jakieś 15 lat ;)
Awatar użytkownika
hohvar
Senior
Senior
Posty: 4343
Rejestracja: 17 gru 2011, 13:46
Lokalizacja: Baseline

Re: hohvar vs. TomPL

TomPL pisze:Nie no spoko kolego, masz jeszcze jakieś 15 lat ;)
15 lat? O_O Dziś znowu gramy, będzie pan zadowolony :wink:
Chaos również jest częścią gry (Rafael Nadal)
Grasz dobrze, ale niewłaściwie (Piotr Woźniacki)
Awatar użytkownika
RoTTeN
Weteran
Weteran
Posty: 1765
Rejestracja: 14 paź 2012, 10:05
Lokalizacja: Miasteczko
Kontakt: Strona WWW

Re: hohvar vs. TomPL

Kiedyś świat był prostszy. Nasz Dominator lał całe Miasteczko i gminę, mistrz Południowego Sąsiedztwa rządził u siebie, mistrz Większego Miasta lał całe 3 powiaty, a TomPL rozkładał wszystkich oprócz najlepszych warszawiaków. :!Vicky!:

A teraz? Dominator w orlikowym turnieju zajmuje 3. miejsce w grupie i nie awansuje do półfinału, mistrz Większego Miasta odpada w 1. rundzie, mistrz Południowego Sąsiedztwa co prawda dociera do finału, ale odjeżdża z niego na rowerze, a TomaPL hohvar leje jak chce. O_O Powiadam Wam - końca świata doczekaliśmy.

Niedługo więcej ujrzymy znaków. Gary zejdzie z wymianami poniżej 100 uderzeń, Obi zejdzie poniżej 70 turniejów w roku, scudetto nazwie hard twardym badziewiem, Vivid zapisze się do ligi, Artlight wystartuje w TFie, a hohvar popełni błąd ortograficzny. :::stormy:::
„Gdy cię mają wieszać, poproś o wodę.
Nie wiadomo, co się zdarzy, zanim przyniosą.”
-
Vesemir
Awatar użytkownika
keicam
Weteran
Weteran
Posty: 1711
Rejestracja: 17 kwie 2013, 12:16
Lokalizacja: Kraków (okolice)

Re: hohvar vs. TomPL

RoTTeN pisze:Kiedyś świat był prostszy. Nasz Dominator lał całe Miasteczko i gminę, mistrz Południowego Sąsiedztwa rządził u siebie, mistrz Większego Miasta lał całe 3 powiaty, a TomPL rozkładał wszystkich oprócz najlepszych warszawiaków. :!Vicky!:

A teraz? Dominator w orlikowym turnieju zajmuje 3. miejsce w grupie i nie awansuje do półfinału, mistrz Większego Miasta odpada w 1. rundzie, mistrz Południowego Sąsiedztwa co prawda dociera do finału, ale odjeżdża z niego na rowerze, a TomaPL hohvar leje jak chce. O_O Powiadam Wam - końca świata doczekaliśmy.

Niedługo więcej ujrzymy znaków. Gary zejdzie z wymianami poniżej 100 uderzeń, Obi zejdzie poniżej 70 turniejów w roku, scudetto nazwie hard twardym badziewiem, Vivid zapisze się do ligi, Artlight wystartuje w TFie, a hohvar popełni błąd ortograficzny. :::stormy:::
Tylko RoTTeN na TF-ie zawsze trafi na Miśka! rotfl
Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów. Stanisław Lem.
:)

https://m.facebook.com/story.php?story_ ... 5536866876
Awatar użytkownika
RoTTeN
Weteran
Weteran
Posty: 1765
Rejestracja: 14 paź 2012, 10:05
Lokalizacja: Miasteczko
Kontakt: Strona WWW

Re: hohvar vs. TomPL

keicam pisze:(...) Tylko RoTTeN na TF-ie zawsze trafi na Miśka! rotfl
To akurat by mnie wcale nie zdziwiło. :D
„Gdy cię mają wieszać, poproś o wodę.
Nie wiadomo, co się zdarzy, zanim przyniosą.”
-
Vesemir
Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6730
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: hohvar vs. TomPL

7:6, TB(pocieszenia) 4:7
Jeszcze próbuję się odgryzać, jeszcze wierzgam, ale wszystko jest na opak. To nie ja bezlitośnie kończę krótsze piłki, to nie ja świetnie kontruję, gdy mnie nie skończą, to nie ja dobiegam do wszystkiego, to nie ja trafiam po siatce i w linię. I to nie ja gram precyzyjne(!) smecze.
Za to ja kończę mecz DF'em... że o innych moich "efektach" zmilczę...
Awatar użytkownika
hohvar
Senior
Senior
Posty: 4343
Rejestracja: 17 gru 2011, 13:46
Lokalizacja: Baseline

Re: hohvar vs. TomPL

TomPL pisze:7:6, TB(pocieszenia) 4:7
Jeszcze próbuję się odgryzać, jeszcze wierzgam, ale wszystko jest na opak. To nie ja bezlitośnie kończę krótsze piłki, to nie ja świetnie kontruję, gdy mnie nie skończą, to nie ja dobiegam do wszystkiego, to nie ja trafiam po siatce i w linię. I to nie ja gram precyzyjne(!) smecze.
Za to ja kończę mecz DF'em... że o innych moich "efektach" zmilczę...
"To nie ja byłam Ewą..." rotfl

Dobrze to kolega opisał, ale z mojej perspektywy nie wygląda to tak miło. Wciąż nie czuję, że gram dobrze, mimo że wyniki i odczucia rywala na to by wskazywały. Inna sprawa, że kort był niesmaczny, ślisko-gliniasty, przez to wolny i niesprzyjający winnerom. Ten obiekt trzeba brać pod uwagę dopiero jakieś 2 dni po deszczu :? .
Chaos również jest częścią gry (Rafael Nadal)
Grasz dobrze, ale niewłaściwie (Piotr Woźniacki)
Awatar użytkownika
scudetto
Senior
Senior
Posty: 3407
Rejestracja: 13 sty 2013, 11:31
Lokalizacja: Dziki Wschód

Re: hohvar vs. TomPL

TomPL pisze:To nie ja bezlitośnie kończę krótsze piłki, to nie ja świetnie kontruję, gdy mnie nie skończą, to nie ja dobiegam do wszystkiego, to nie ja trafiam po siatce i w linię. I to nie ja gram precyzyjne(!) smecze.
hohvar pisze:
Dobrze to kolega opisał, ale z mojej perspektywy nie wygląda to tak miło. Wciąż nie czuję, że gram dobrze, mimo że wyniki i odczucia rywala na to by wskazywały.
Normalnie strach się bać O_O . Dobrze, że mam jeszcze trochę czasu na złapanie formy zanim przyjedziesz mnie złoić :D .

Tak czy inaczej gratuluję nadrabiania statystyk :::gd::: :wink: .
Polubiłem czerwone badziewie...
Awatar użytkownika
hohvar
Senior
Senior
Posty: 4343
Rejestracja: 17 gru 2011, 13:46
Lokalizacja: Baseline

Re: hohvar vs. TomPL

scudetto pisze: Normalnie strach się bać O_O . Dobrze, że mam jeszcze trochę czasu na złapanie formy zanim przyjedziesz mnie złoić :D .
He he. :D Do tego czasu może już będę to czuł, więc się bój. (:] Nie jest to żadna kokieteria, ale czasem tak jest, że czujesz, że grasz super, a wynik w plecy, a czasem odwrotnie. Zwłaszcza, gdy większość punktów zdobywa się po błędach rywala, a nie swoich superwinnerach.
Chaos również jest częścią gry (Rafael Nadal)
Grasz dobrze, ale niewłaściwie (Piotr Woźniacki)
Awatar użytkownika
hohvar
Senior
Senior
Posty: 4343
Rejestracja: 17 gru 2011, 13:46
Lokalizacja: Baseline

Re: hohvar vs. TomPL

Wow! Gramy razem już tyle czasu, więc pora najwyższa zagrać... razem!
Tomowi wypadł partner deblowy i zadzwonił, czybym nie zagrał razem z nim w turnieju. Deblista ze mnie jeszcze bardziej średni niż singlista, ale drwalom w lesie się nie odmawia :) .
Zagraliśmy i osiągnęliśmy niezły wynik, przegrywając tylko jeden mecz z parą, która była poza naszym zasięgiem zdecydowanie (ciekawe, czy normalnym partnerem TomPL by z nimi powalczył?). Za to wygraliśmy jeden mecz z porównywalną parą (w tym jednym wybitnym i utytułowanym olsztyńskim amatorem) i jeden z lepszą parą, złożoną z trenującej dziewczyny i jej trenera. :::gd::: . W sumie 3 wygrane i 1 porażka, zajęliśmy 2 miejsce, podium, puchary i nagrody... podpasowane wyraźnie pod DrwalaPL, a więc po 3 sadzonki drzewek ogrodowych. rotfl
Ostatnio zmieniony 7 sie 2016, 13:23 przez hohvar, łącznie zmieniany 1 raz.
Chaos również jest częścią gry (Rafael Nadal)
Grasz dobrze, ale niewłaściwie (Piotr Woźniacki)
Awatar użytkownika
RoTTeN
Weteran
Weteran
Posty: 1765
Rejestracja: 14 paź 2012, 10:05
Lokalizacja: Miasteczko
Kontakt: Strona WWW

Re: hohvar vs. TomPL

Wow! Gratulacje!
„Gdy cię mają wieszać, poproś o wodę.
Nie wiadomo, co się zdarzy, zanim przyniosą.”
-
Vesemir
Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6730
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: hohvar vs. TomPL

A ile mnie to kosztowało... dzisiaj ledwo wstałem, nie wiem czy dam radę zejść do piwniczki po piwo...

Wróć do „Rozgrywki forumowiczów”