Awatar użytkownika
Gary
Baby do garów!
Baby do garów!
Posty: 9345
Rejestracja: 13 sie 2007, 14:36
Lokalizacja: Wieś przyklasztorna

Re: MAFIA jest wśród nas!

Ja jestem w mafii, znaczy byłem, bo już mnie ubili. Na FCBarca.com. Może tu by mi poszło lepiej. rotfl
"The reason people use a crucifix against vampires is that vampires are allergic to bullshit." - Richard Pryor

"Nie jest dyshonorem przegrywać kiedy w grę wkłada się całe swoje serce." - Sir Matt Busby

"Pater postanowił zapytać swoją siostrzenicę o znaczenie wyrazu "real", który jemu samemu kojarzył się z przepłacanymi, narcystycznymi i metroseksualnymi piłkarzami ze stolicy Hiszpanii." - Krajewski, Czubaj, "Róże cmentarne"
dzikus
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 319
Rejestracja: 26 lis 2010, 20:55
Lokalizacja: Rzeszów

Re: MAFIA jest wśród nas!

To kiedy kolejna edycja?
Awatar użytkownika
wyczesany
Ludzkie oblicze Władzy
Ludzkie oblicze Władzy
Posty: 7930
Rejestracja: 8 paź 2008, 15:12

Re: MAFIA jest wśród nas!

scudetto pisze:
wyczesany pisze:Wszyscy zrobili się uczciwi, czy może zostało jeszcze paru mafiozów? ;)
Akurat na Ciebie to z chęcią bym zapolował :twisted: .
Ja na Ciebie też... znowu. :!exec!:
Prezes fanklubu Staśka :D
Awatar użytkownika
Ania
Weteran
Weteran
Posty: 1343
Rejestracja: 19 cze 2012, 09:24
Lokalizacja: Szczecin

Re: MAFIA jest wśród nas!

Może najpierw casting na Mistrza Gry? Wyczes wdarł się na konto.
Zodiakalna Panna w średnim wieku dostaje czasami kompletnego bzika. Zamyka się w domu z armią ścierek i już od rana biega po domu z chloraminą dezynfekując wszystko co się da. W końcu pada zatruta nadmierną ilością środków odkażających, co ratuje jej umęczoną rodzinę przed samobójstwem.
Awatar użytkownika
scudetto
Senior
Senior
Posty: 3407
Rejestracja: 13 sty 2013, 11:31
Lokalizacja: Dziki Wschód

Re: MAFIA jest wśród nas!

Casting, nabór czy cokolwiek - byle szybko bo mi się nudzi, tenisa coraz mniej, coś trzeba robić rotfl .
Polubiłem czerwone badziewie...
Awatar użytkownika
Tenisówka
Senior
Senior
Posty: 4585
Rejestracja: 5 lut 2013, 20:25
Lokalizacja: Pieniny

Re: MAFIA jest wśród nas!

Może ktoś na ochotnika chce się podjąć tej roli.? :::yay:::
Podobno wdzięcznej.
----------------------------------
Chłopaki gdzie jesteście ? :::no.I:::
Awatar użytkownika
YOGItheBEAR
Senior
Senior
Posty: 3135
Rejestracja: 23 sie 2006, 17:04
Lokalizacja: Леминград

Ja sam nie wiem... i chciałabym i się boję... ;)
Może jak już wyczes się wdarł, to niech pociągnie...
Jeśli chcesz - znajdziesz sposób, jeśli nie chcesz - znajdziesz powód. (Autor nieznany)
Nie mów "inni tak robią", ale pomyśl, czy przystoi aby tak robili. (Demostenes)
Firmware version 3.8; Powered by Obrazek; NIEDŹWIEDŹ™ inside®
Awatar użytkownika
Gary
Baby do garów!
Baby do garów!
Posty: 9345
Rejestracja: 13 sie 2007, 14:36
Lokalizacja: Wieś przyklasztorna

Re: MAFIA jest wśród nas!

YOGItheBEAR pisze:Może jak już wyczes się wdarł, to niech pociągnie...
Myślałem, że Ty byłeś detem a nie księdzem. rotfl
"The reason people use a crucifix against vampires is that vampires are allergic to bullshit." - Richard Pryor

"Nie jest dyshonorem przegrywać kiedy w grę wkłada się całe swoje serce." - Sir Matt Busby

"Pater postanowił zapytać swoją siostrzenicę o znaczenie wyrazu "real", który jemu samemu kojarzył się z przepłacanymi, narcystycznymi i metroseksualnymi piłkarzami ze stolicy Hiszpanii." - Krajewski, Czubaj, "Róże cmentarne"
Awatar użytkownika
Ania
Weteran
Weteran
Posty: 1343
Rejestracja: 19 cze 2012, 09:24
Lokalizacja: Szczecin

Re: MAFIA jest wśród nas!

Ale wyczes chyba chciałby grać. Ja mogę znowu posędziować, tylko wyniki podawałabym tak 22-23, więc zastanówcie się. No i coś mało chętnych do gry się zgłasza.
Zodiakalna Panna w średnim wieku dostaje czasami kompletnego bzika. Zamyka się w domu z armią ścierek i już od rana biega po domu z chloraminą dezynfekując wszystko co się da. W końcu pada zatruta nadmierną ilością środków odkażających, co ratuje jej umęczoną rodzinę przed samobójstwem.
Awatar użytkownika
PitS
PATHFINDER
PATHFINDER
Posty: 13064
Rejestracja: 9 sie 2007, 22:21
Lokalizacja: Kielce/Opoczno
Kontakt: Strona WWW

Re: MAFIA jest wśród nas!

Ania pisze:Ale wyczes chyba chciałby grać. Ja mogę znowu posędziować, tylko wyniki podawałabym tak 22-23, więc zastanówcie się. No i coś mało chętnych do gry się zgłasza.
Ja mogę zagrać, sędziować się niestety nie podejmę bo mam nieregularny dostęp. O_O
Każdy ma prawo do wolnej, nieskrepowanej wypowiedzi, a granice dobrego smaku - zakładamy, że - każdy potrafi sobie postawić sam. Spór jest naturalną esencją forum internetowego, a różnice poglądów jego paliwem. Ważne jest jednak, aby nadmiar paliwa nie zdusił dyskusji. - YtB
Awatar użytkownika
Elf
Senior
Senior
Posty: 2508
Rejestracja: 20 kwie 2012, 14:57
Lokalizacja: Sercem na Podlasiu

Re: MAFIA jest wśród nas!

Aniu, jeśli chcesz zagrać, to mogę posędziować. :wink:
"Elfy są urocze. Rzucają urok. Elfy są czarowne. Splatają czary. Ich uroda powala. Strzałą. Kłopot ze słowami polega na tym, że ich znaczenie może się wić jak wąż. A jeśli ktoś chce znaleźć węże, powinien ich szukać za słowami, które zmieniły swój sens. Nikt nigdy nie powiedział, że elfy są miłe. Elfy są złe."
Awatar użytkownika
Jakuboto
Nestor
Nestor
Posty: 6820
Rejestracja: 22 cze 2013, 10:23
Lokalizacja: Warszawa

Re: MAFIA jest wśród nas!

Ja też był bym chętny do zagrania :wink: .
Yonex Vcore 100
NTRP 3.14159265359
Awatar użytkownika
Basic
Oaza Spokoju
Oaza Spokoju
Posty: 6536
Rejestracja: 25 paź 2009, 22:42
Lokalizacja: Warszawa

Re: MAFIA jest wśród nas!

Też jestem chętny na grę... chociaż w taki sposób będę mógł odreagować ostatnie duże braki tenisowe :) .
Obrazek Speed Graphene MP
Awatar użytkownika
PitS
PATHFINDER
PATHFINDER
Posty: 13064
Rejestracja: 9 sie 2007, 22:21
Lokalizacja: Kielce/Opoczno
Kontakt: Strona WWW

Re: MAFIA jest wśród nas!

Elf pisze:Aniu, jeśli chcesz zagrać, to mogę posędziować. :wink:
Będziesz miała świetny ubaw. Ale trochę czasu to zajmuje i dyscypliny to wymaga. Z tym że z tej strony to się dzielnie spisywałaś. :)
Każdy ma prawo do wolnej, nieskrepowanej wypowiedzi, a granice dobrego smaku - zakładamy, że - każdy potrafi sobie postawić sam. Spór jest naturalną esencją forum internetowego, a różnice poglądów jego paliwem. Ważne jest jednak, aby nadmiar paliwa nie zdusił dyskusji. - YtB
Awatar użytkownika
matirow
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 366
Rejestracja: 19 sty 2012, 22:13
Lokalizacja: Rybnik

Re: MAFIA jest wśród nas!

Ja też się zgłaszam.
Obrazek Biomimetic 500
Gracz leworęczny
NTRP 2.0
Awatar użytkownika
Ania
Weteran
Weteran
Posty: 1343
Rejestracja: 19 cze 2012, 09:24
Lokalizacja: Szczecin

Re: MAFIA jest wśród nas!

Elf pisze:Aniu, jeśli chcesz zagrać, to mogę posędziować. :wink:
Ja nie chcę grać. Tylko sędziowanie jednak zabiera trochę czasu, trzeba być dyspozycyjnym i zdyscyplinowanym, a u mnie z tym może być problem szczególnie w godzinach wieczornych. Zresztą może to dobry pomysł, aby w każdej edycji był inny Mistrz Gry :-).
Zodiakalna Panna w średnim wieku dostaje czasami kompletnego bzika. Zamyka się w domu z armią ścierek i już od rana biega po domu z chloraminą dezynfekując wszystko co się da. W końcu pada zatruta nadmierną ilością środków odkażających, co ratuje jej umęczoną rodzinę przed samobójstwem.
Awatar użytkownika
Elf
Senior
Senior
Posty: 2508
Rejestracja: 20 kwie 2012, 14:57
Lokalizacja: Sercem na Podlasiu

Re: MAFIA jest wśród nas!

To w razie czego ja zgłaszam gotowość. ;)
Póki co taka praca, że z laptopem wciąż...

Tylko może jakiś były Mistrz się podzielił wiedzą i doświadczeniem? :D
"Elfy są urocze. Rzucają urok. Elfy są czarowne. Splatają czary. Ich uroda powala. Strzałą. Kłopot ze słowami polega na tym, że ich znaczenie może się wić jak wąż. A jeśli ktoś chce znaleźć węże, powinien ich szukać za słowami, które zmieniły swój sens. Nikt nigdy nie powiedział, że elfy są miłe. Elfy są złe."
Awatar użytkownika
wyczesany
Ludzkie oblicze Władzy
Ludzkie oblicze Władzy
Posty: 7930
Rejestracja: 8 paź 2008, 15:12

Re: MAFIA jest wśród nas!

Chętnie zdradzę hasło do konta MG. ;)
Prezes fanklubu Staśka :D
Awatar użytkownika
Ania
Weteran
Weteran
Posty: 1343
Rejestracja: 19 cze 2012, 09:24
Lokalizacja: Szczecin

Re: MAFIA jest wśród nas!

Elf pisze:Tylko może jakiś były Mistrz się podzielił wiedzą i doświadczeniem? :D
Przejrzyj poprzednie edycje, poczytaj, pomyśl nad organizacją zabawy, zrób listę pytań jeśli będziesz jakieś miała i wyślij do mnie lub Gary'ego (polecam gadzinę, bo już w kilku edycjach brał udział). Choć tak naprawdę pytania zazwyczaj pojawiają się już w trakcie gry. Wtedy w razie wątpliwości będę do dyspozycji i z chęcią pomogę :-).
Zodiakalna Panna w średnim wieku dostaje czasami kompletnego bzika. Zamyka się w domu z armią ścierek i już od rana biega po domu z chloraminą dezynfekując wszystko co się da. W końcu pada zatruta nadmierną ilością środków odkażających, co ratuje jej umęczoną rodzinę przed samobójstwem.
Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6731
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: MAFIA jest wśród nas!

Basic pisze:Też jestem chętny na grę... chociaż w taki sposób będę mógł odreagować ostatnie duże braki tenisowe :) .
Mam podobnie. :]

Wróć do „Pogadanki & Pogaduchy”