Awatar użytkownika
hokej
Moderator
Moderator
Posty: 4811
Rejestracja: 25 paź 2011, 14:05
Lokalizacja: Lasy Państwowe

Zmiany w administracji?

Tak sobie myślę - Vivid stracił barwy wojenne tudzież zniknął z forum. To ostatnie kładłem na karb sezonu urlopowego, ale skoro już nie jest kolorowy to może jakieś epitafium albo inne podziękowanie byłoby wskazane? W końcu człowiek ładnych parę lat pracował tutaj i nawet taki świeżak jak ja zauważył Go "z marszu".
Jasne, że na przytulankę to On się nie nadaje :] , ale na pożegnanie bez słowa też nie zasłużył.
Ostatnio zmieniony 23 sie 2013, 14:52 przez hokej, łącznie zmieniany 1 raz.
Nie dyskutuj z głupkiem - sprowadzi Cię do swojego poziomu i zniszczy doświadczeniem.

To, że jesteśmy w d..ie, to jasne. Problem w tym, że zaczynamy się w niej urządzać. - Stefan Kisielewski

Wilson Pro Staff RF97A
Różne druty 1.20@24kp
Awatar użytkownika
YOGItheBEAR
Senior
Senior
Posty: 3135
Rejestracja: 23 sie 2006, 17:04
Lokalizacja: Леминград

Re: Zmiany w administracji?

Nie żegnał się wychodząc i tak wyszło "po angielsku". Może nadal gdzieś jest? (:]
Jeśli chcesz - znajdziesz sposób, jeśli nie chcesz - znajdziesz powód. (Autor nieznany)
Nie mów "inni tak robią", ale pomyśl, czy przystoi aby tak robili. (Demostenes)
Firmware version 3.8; Powered by Obrazek; NIEDŹWIEDŹ™ inside®
Awatar użytkownika
hokej
Moderator
Moderator
Posty: 4811
Rejestracja: 25 paź 2011, 14:05
Lokalizacja: Lasy Państwowe

Re: Zmiany w administracji?

Przeca nie chodzi o to, czy On się pożegnał, tylko czy Jego pożegnali. (:]
Nie dyskutuj z głupkiem - sprowadzi Cię do swojego poziomu i zniszczy doświadczeniem.

To, że jesteśmy w d..ie, to jasne. Problem w tym, że zaczynamy się w niej urządzać. - Stefan Kisielewski

Wilson Pro Staff RF97A
Różne druty 1.20@24kp
Awatar użytkownika
hohvar
Senior
Senior
Posty: 4343
Rejestracja: 17 gru 2011, 13:46
Lokalizacja: Baseline

Re: Zmiany w administracji?

YOGItheBEAR pisze: Może nadal gdzieś jest? (:]
Być może zalogował się jako ktoś nowy i poczytuje sobie (a może nawet: popisuje?). To co, nowa zabawa: kto pierwszy wytropi "Pingwina w przebraniu"? :wink:
Chaos również jest częścią gry (Rafael Nadal)
Grasz dobrze, ale niewłaściwie (Piotr Woźniacki)
Awatar użytkownika
YOGItheBEAR
Senior
Senior
Posty: 3135
Rejestracja: 23 sie 2006, 17:04
Lokalizacja: Леминград

Re: Zmiany w administracji?

hokej pisze:Przeca nie chodzi o to, czy On się pożegnał, tylko czy Jego pożegnali. (:]
Przeca nie chodzi o to, czy żegnać, ale... wiesz jakie to krępujące czytać epitafium na własnym nagrobku? Dlatego w dobrym tonie jest zostawić ciało lub chociaż list pożegnalny... Na razie uznawałbym go za "zaginionego"... ;)
Jeśli chcesz - znajdziesz sposób, jeśli nie chcesz - znajdziesz powód. (Autor nieznany)
Nie mów "inni tak robią", ale pomyśl, czy przystoi aby tak robili. (Demostenes)
Firmware version 3.8; Powered by Obrazek; NIEDŹWIEDŹ™ inside®
Awatar użytkownika
pst
Weteran
Weteran
Posty: 1151
Rejestracja: 6 maja 2011, 10:45

Re: Zmiany w administracji?

YOGItheBEAR pisze:
hokej pisze:Przeca nie chodzi o to, czy On się pożegnał, tylko czy Jego pożegnali. (:]
Przeca nie chodzi o to, czy żegnać, ale... wiesz jakie to krępujące czytać epitafium na własnym nagrobku? Dlatego w dobrym tonie jest zostawić ciało lub chociaż list pożegnalny... Na razie uznawałbym go za "zaginionego"... ;)
W akcji? Że niby co? Chuck Norris rotfl .

Dla mnie szkoda, choć był/jest rubaszny czasem za bardzo, ale widocznie ten typ tak ma, to lubiłem poczytać sobie jego opinie. Szkoda również w tym sensie, że choć nie mogę pisać do niego PM :wink: to liczyłem kiedyś na spotkanie na korcie... to byłoby ciekawe dla mnie doświadczenie.
Zobaczymy czy wróci...

Poza tym uważam, że hokej ma rację. Vivid nie jest funkcyjnym - co się z nim dzieje i jakie były/są przyczyny to jedna sprawa. Ale osobiście uważam, że brak podziękowania ze strony Administracji, za wkład i pracę Vivid'a, jest zwyczajnym brakiem klasy. :::bd::
Beware of the Hologram.
It will trick us!
Awatar użytkownika
hohvar
Senior
Senior
Posty: 4343
Rejestracja: 17 gru 2011, 13:46
Lokalizacja: Baseline

Re: Zmiany w administracji?

I do kogo teraz pisać w sprawie TFa? :::hmm::: Żadnych komunikatów, cisza, a wrzesień tuż tuż...
Chaos również jest częścią gry (Rafael Nadal)
Grasz dobrze, ale niewłaściwie (Piotr Woźniacki)
Awatar użytkownika
hokej
Moderator
Moderator
Posty: 4811
Rejestracja: 25 paź 2011, 14:05
Lokalizacja: Lasy Państwowe

Re: Zmiany w administracji?

YOGItheBEAR pisze:
hokej pisze:Przeca nie chodzi o to, czy On się pożegnał, tylko czy Jego pożegnali. (:]
Przeca nie chodzi o to, czy żegnać, ale... wiesz jakie to krępujące czytać epitafium na własnym nagrobku? Dlatego w dobrym tonie jest zostawić ciało lub chociaż list pożegnalny... Na razie uznawałbym go za "zaginionego"... ;)
Zestawienie Vivid-krępujące uważam za... abstrakcję? :]
Nie dyskutuj z głupkiem - sprowadzi Cię do swojego poziomu i zniszczy doświadczeniem.

To, że jesteśmy w d..ie, to jasne. Problem w tym, że zaczynamy się w niej urządzać. - Stefan Kisielewski

Wilson Pro Staff RF97A
Różne druty 1.20@24kp
Awatar użytkownika
JCz
Ostatnia Instancja
Ostatnia Instancja
Posty: 1696
Rejestracja: 2 maja 2005, 20:53
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt: Strona WWW

Re: Zmiany w administracji?

pst pisze:Zobaczymy czy wróci...
Spokojnie, nic mi nie wiadomo, by Vivid gdzieś odchodził z forum. Mam nadzieję, że nie i dalej będzie tworzył klimat tego miejsca, tak jak robił to zanim zaświecił na zielono. Nie podejrzewam też by był łasy na tytuły, kolory nicków, bądź laurki. Dlatego uważam, że żegnanie Go byłoby nie na miejscu. Tak jak nie żegnaliśmy PitSa, Yogiego, ESP-a, czy Ppetera - Oni są nadal na forum, działają dalej, tyle, że "mądrzejsi" o moderacyjne doświadczenia.

Pożegnaliśmy się w przeszłości tylko z jednym administratorem, BM mu było na nicka, ale nawet nie przyrównuję do niego Grześka... :wink:
Pacific X-Force 295
Redakcja Tenis NET
Sprzęt | Blog
Ulubiona tenisistka :)
Awatar użytkownika
Mazzakollo
Weteran
Weteran
Posty: 1609
Rejestracja: 6 paź 2010, 21:49

Re: Zmiany w administracji?

Trochę ostatnio "napsocił", trochę niepotrzebnie się o kilka rzeczy przyczepił, i widocznie trochę go to zawstydziło (?).

Co do braku podziękowań Administracji za pracę Vivida.
A czy Vi powiedział jakoś, że już kończy, że nie chce już być osobą funkcyjną?
Jeśli tak - należą Mu się jakieś podziękowania.
Jeśli nie - to po co? Jak sobie poszedł na żywca, bez słowa, to czemu kto inny miałby zostawiać dla niego jakieś słowa :D?

Wróci jeszce, zobaczycie ;).
To świat nas zmusza do buntu. Chcę walczyć o swoje życie!
2x Wilson ProStaff 6.0 Hyper Carbon 95 @ Pro Hurricane.
Awatar użytkownika
hokej
Moderator
Moderator
Posty: 4811
Rejestracja: 25 paź 2011, 14:05
Lokalizacja: Lasy Państwowe

Re: Zmiany w administracji?

O rany, coś się nieprecyzyjnie ostatnio wyrażam. Chodziło mi o takie ludzkie "spasibo" za robotę, tak jak miało to ładnie miejsce w przypadku PitS`a i pozostałych "odbarwionych". :] A tak wyobraźnia mi startuje i po co... . :) Bo że nie wytrzyma długo bez pisania to jestem (prawie) pewny.
Nie dyskutuj z głupkiem - sprowadzi Cię do swojego poziomu i zniszczy doświadczeniem.

To, że jesteśmy w d..ie, to jasne. Problem w tym, że zaczynamy się w niej urządzać. - Stefan Kisielewski

Wilson Pro Staff RF97A
Różne druty 1.20@24kp
Awatar użytkownika
pst
Weteran
Weteran
Posty: 1151
Rejestracja: 6 maja 2011, 10:45

Re: Zmiany w administracji?

hokej pisze:O rany, coś się nieprecyzyjnie ostatnio wyrażam. Chodziło mi o takie ludzkie "spasibo" za robotę, tak jak miało to ładnie miejsce w przypadku PitS`a i pozostałych "odbarwionych". :]
:::gd:::
To dobrze Cię zrozumiałem i miałem takie samo 'spasiba' na myśli.
Beware of the Hologram.
It will trick us!
Awatar użytkownika
Marcin_L
Senior
Senior
Posty: 4859
Rejestracja: 26 lis 2010, 08:05
Lokalizacja: Poznań

Re: Zmiany w administracji?

... zniknięcie Vivida jest dla mnie, jako przeciętnego forumowicza, niespodzianką. Może jest na urlopie....

Przeczy tej tezie to, że wypisał się z TFa. To wskazuje albo na focha, albo na wilczy bilet. Z posta Jacka wynika, że Vivid nie ma wilczego biletu, więc pozostaje foch.

Pingwin z fochem...? Nie pasuje.
Awatar użytkownika
Jakuboto
Nestor
Nestor
Posty: 6820
Rejestracja: 22 cze 2013, 10:23
Lokalizacja: Warszawa

Re: Zmiany w administracji?

Ale przez ostatnie 24 h widnieje w użytkownikach aktywnych na forum ... jakiś znak życia jest :).
Yonex Vcore 100
NTRP 3.14159265359
Awatar użytkownika
PitS
PATHFINDER
PATHFINDER
Posty: 13064
Rejestracja: 9 sie 2007, 22:21
Lokalizacja: Kielce/Opoczno
Kontakt: Strona WWW

Re: Zmiany w administracji?

YOGItheBEAR pisze:Nie żegnał się wychodząc i tak wyszło "po angielsku". Może nadal gdzieś jest? (:]
Nie sposób nie zauważyć pingwinich zasług, choć to nie nam którzy zmieniliśmy ławkę trenerską na kibicowską przed nim, to to podnosić. Nie zgadzaliśmy się co do zagrożeń jakie stoją przed portalem, ale nikt chyba nie odmawiał mu dobrych intencji.

Czemu nie ma podziękowań? Myślę że dlatego że to tylko zmiana ławki z trenera na coacha. :D
Bez sagi "baba za kierownicą" to forum byłoby smutniejsze.
Każdy ma prawo do wolnej, nieskrepowanej wypowiedzi, a granice dobrego smaku - zakładamy, że - każdy potrafi sobie postawić sam. Spór jest naturalną esencją forum internetowego, a różnice poglądów jego paliwem. Ważne jest jednak, aby nadmiar paliwa nie zdusił dyskusji. - YtB
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Zmiany w administracji?

Jakby to ująć za klasykiem - pogłoski o moim odejściu są jak o moim ożenku - mocno przesadzone :lol:.

Ponieważ założono ten wątek, o czy mi doniesiono, a i upłynęło wystarczająco dużo czasu na refleksje, to wypada mi się odnieść i zamknąć temat.

Na początku sierpnia JCz zdjął mnie ze "stanowiska". Mieliśmy od pewnego czasu różnice zdań i w związku z tym podjął w mojej ocenie słuszną decyzję. W końcu ogólnie przyjęta zasada to taka, że odchodzi "pracownik" a nie "szef".
Otrzymałem PM z krótką notką, że zostałem zdjęty z funkcji. Czyli wszystko gra - nie wiem z jakiej to było godziny, szybki PM bo może nie było czasu i już.
Spokojnie czekałem co dalej. I się nie doczekałem ... A raczej doczekałem się tego wątku, który utwierdził mnie w przekonaniu, że w pewnym momencie zrobiło się nieelegancko ...

Ponieważ w PM-ie nie było mowy o jakimś czasowym zdjęciu uprawnień to jasnym jest, że ma to charakter definitywny. W tym też nie widzę niczego zdrożnego.

I w tym miejscu zaczynają się schody ...

W dobrym tonie jest, by w takiej sytuacji jakoś sobie podziękować.
Nie chodzi tu o akademię ku czci, kwiaty, bombonierki, szampany/szampony (no tak, alkoholu nie piję a włosów też coraz mniej, byłoby niezręcznie :D ). Nie chodzi też o jakieś publiczne laurkowanie.
Zwyczajnie można zadzwonić czy wysłać PM/e-mail i krótko po męsku powiedzieć - teraz nam już nie po drodze ale dzięki za poświęcony czas i wkład. W sumie nic więcej nie jest potrzebne.
Tak też praktykowaliśmy wcześniej jak żegnaliśmy BM-a, potem PitS-a, Yogiego, ppetera i ESP-a, czy nawet jak tylko czasowo odsunięty był ED.
Takie zachowanie jest w dobrym tonie nawet jak najpierw na noże poszło, a mogę zapewnić, że z nami tak nie było, więc tym bardziej nie ma powodu do obaw o jakiś zły odbiór intencji.
Poza tym to świadczy w końcu o nas.

Reasumując zachowaniem JCz jestem rozczarowany, ale kładę to na karb zróżnicowania naszego Kraju. Widocznie u mnie w Łodzi panują inne obyczaje jak u JCz w Warszawie ...

I to w sumie chyba na tyle? No może jeszcze nie ;).

JCz, choć to nie powinno wyjść ode mnie to ja Ci serdecznie dziękuję za okazane na początku zaufanie, potem za lata owocnej współpracy oraz za sympatyczną znajomość jaka mam nadzieję trwa i trwać będzie nadal.
Może ta końcówka nam teraz nie wyszła, ale jesteśmy tylko ludźmi więc tak to już bywa :D.

Z mojej strony to by było na tyle.

PS: Ponieważ zostałem ostro zjebutany przez kilka osób w temacie obecności na TF-ie to zaraz wyślę zgłoszenie do ED-a, "chceta to mata!" :::jezor:::
To świadczy o tym, że jesteście bandą cieniasów i w desperacji szukacie jeszcze większych żeby coś ugrać ;) rotfl.
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
ppeter
Senior
Senior
Posty: 4949
Rejestracja: 18 gru 2006, 17:57
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Zmiany w administracji?

Vivid pisze:Tak też praktykowaliśmy wcześniej jak żegnaliśmy BM-a, potem PitS-a, Yogiego, ppetera i ESP-a, czy nawet jak tylko czasowo odsunięty był ED.
rotfl Nie prowokuj.
Obrazek
Super G V1 Pro
NTRP - 4.0
Sam fakt istnienia prawa o ochronie uczuć religijnych jest najlepszym dowodem tego, że religie by nie przetrwały w warunkach prawdziwej wolności myśli i słowa.
"Ojczyznę wolną racz nam wrócić Panie?!".
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Zmiany w administracji?

ppeter pisze:
Vivid pisze:Tak też praktykowaliśmy wcześniej jak żegnaliśmy BM-a, potem PitS-a, Yogiego, ppetera i ESP-a, czy nawet jak tylko czasowo odsunięty był ED.
rotfl Nie prowokuj.
ED redagował i wysyłał, ale treść znałem. Chyba, że Rogaty miał dwie wersje? :twisted: rotfl
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
JCz
Ostatnia Instancja
Ostatnia Instancja
Posty: 1696
Rejestracja: 2 maja 2005, 20:53
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt: Strona WWW

Re: Zmiany w administracji?

Widzę Vivid, że lubisz prać brudy publicznie. Ja nie, ale Ci odpowiem, bo ta gierka którą od dłuższego czasu uprawiasz na forum nie podoba mi się oraz widzę, że podobnie jak odejście z moda i ten powrót do aktywności był ukartowany (sorry hokej, ale nie wierzę w Twoją własną inicjatywę z tym tematem).

Chcesz zostać ofiarą niecnych osobistych pobudek JCz? Przykro mi, ale nikt kto był świadkiem Twojej twórczości na forum w ciągu ostatnich kilku miesięcy tego nie kupi. Może więc zanim przejdziemy do podziękowań wyjaśnisz powody przyjętej przez Ciebie taktyki osłabiania forum? Myślę, że nie tylko ja na to czekam, ale i kilka zdezorientowanych oraz zaskoczonych Twoim zachowaniem osób.

Skąd wiem? Stąd, że nie zdarzyło się to pierwszy raz (przypomnę tylko zawirowania ze składem tzw. zarządu z połowu ubiegłego roku). To takie proste, zwłaszcza z pozycji administratora, zrazić, zniesmaczyć, zniechęcić do forum n-tą liczbę użytkowników i sukces (w tym przypadku spadek aktywności użytkowników) murowany. Tobie niestety przychodzi to z łatwością. Większość osób zastanawiała się co się stało z Vividem, może przechodzi kryzys średniego wieku, może już andropauzę, a może kłopoty w pracy, osobiste, etc. Ja natomiast jestem przekonany, że działałeś na szkodę forum celowo i z pełną premedytacją. Nie wiem tylko, co było celem. Może liczyłeś, że spojrzę w statystyki i tak jak poprzednim razem stwierdzę, że źle się dzieje pod obecnym składem administracji i trzeba coś zmienić? Tego jednak nie jestem pewien, dlatego oczekiwałem wyjaśnień, o które Cię zresztą już kilka razy prosiłem i na forum otwartym i w naszym administracyjnym kąciku. Nie doczekałem się.

Jeżeli nie zgadzałeś się z moimi decyzjami, czy swoją rolą w składzie administracji było mi o tym powiedzieć, zdobyć się na szczerość wobec mnie i chłopaków z zarządu, zamiast tracić czas na te misterne gierki. Może by to nic nie zmieniło, ale z pewnością oszczędziło by nam energii na inne sprawy, a i forum byłoby moim zdaniem liczniejsze. Bo przykro mi to pisać Grzesiek, ale szczególnie w ostatnich miesiącach otrzymałem całkiem pokaźną liczbę PM-ów od użytkowników rezygnujących z forum lub z udzielania się na nim z Twojego powodu. Są też oczywiście i zwolennicy Twojego często rubasznego humoru, ja w pewnym stopniu też do nich należę, ale tworzony przez Ciebie klimat nie równoważy z punktu widzenia rozwoju forum poniesionych rubasznie strat. Sorry, ale w ten sposób też muszę na forum patrzeć. A o tym, że z mojej strony nie jest to tylko i wyłącznie czysta kalkulacja świadczyć może fakt, że z powodu osobistej sympatii zwlekałem z podjęciem decyzji o pozbawieniu Cię zielonego koloru do momentu, aż mnie do tego zmusiłeś.

Oczywiście piszę to wszystko wyłącznie z punktu widzenia administratora serwisu Tenis NET. Prywatnego zdania na Twój temat nie zmieniłem i na jakieś fochy z mojej strony nie licz :wink: , oddzielam te sprawy. A jeżeli chcesz to zakończyć w ten sposób, w roli ofiary JCz, bez dodatkowych wyjaśnień, mogę Ci też już teraz podziękować za wieloletnią współpracę przy moderowaniu forum i niewątpliwy wkład w jego rozwój na pewnym etapie.
Pacific X-Force 295
Redakcja Tenis NET
Sprzęt | Blog
Ulubiona tenisistka :)
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Zmiany w administracji?

JCz, albo brak Ci dziś logiki w myśleniu, albo jak już tak chcesz to wynika to z faktu, że jak kilka razu ująłeś - przecież czytasz pobieżnie, i potem są efekty ...

Kreowanie się na ofiarę następuje gdy ktoś przedstawia się jako jedyny prawy i niesłusznie represjonowany.
Gdybyś był uprzejmy, a jak widać znów nie byłeś , przeczytać moją wypowiedź to byś tam zauważył, iż po pierwsze jasno postawiłem tam, że dochodziło między nami do różnic zdań (bez podawania konkretów), a więc nie stawiało to żadnego z nas w roli "kata" czy jakiejś "ofiary". Dwie osoby, dwa spojrzenia i opinie, nic poza tym, neutralna sytuacja.
Po drugie, dwukrotnie jasno postawiłem, że nie mam nic do Twojej decyzji i co więcej uważam ją w zaistniałej sytuacji za słuszną.
Dalszy komentarz zatem zbędny bo musiałby być uszczypliwy i personalny a Cię lubię więc nie mam ochoty.

Ostatnio Ty generalnie wiesz lepiej co ja mam na myśli więc nie dziwi mnie, że wiesz też co Hokej ma na myśli. Kolejny raz dalszy komentarz zbędny.
Tylko uważaj żeby Cię PM-ami nie zasypano - Drogi Jacku, co ja jutro będę myślał? :D

Osłabianie forum? Nie odniosę się, w bajkopisarstwie jestem słaby.
Gierki? Przeceniasz moje zaangażowanie i zainteresowanie. Jest wśród nas ktoś kto jest faktycznie mocno związany z tym miejscem i mam z tego powodu też duży szacunek do Niego.
Ale mnie jakieś długofalowe podchody i gierki nie bawią ani mi się zwyczajnie nie chce.
Natomiast cieszy mnie, że jak sam piszesz, zostałeś zmuszony by podjąć konkretną decyzję.
Faktycznie miałem sam podziękować jakiś czas temu ale jakoś tak uznałem, że może nie będę tego Ci ułatwiał. Bądź dorosły i zrób to sam, a ja to przyjmę z pełnym zrozumieniem i obiektywną aprobatą, co potwierdziłem wcześniejszym wpisem. To była w zaistniałej sytuacji słuszna i jedyna decyzja.
Moje odejście? A gdzie? To że nie pisałem nie oznacza, że odszedłem. Znów konfabulujesz.
Gdybym odchodził to bym się pożegnał. Dałem nam czas na refleksję swoim brakiem aktywności. Miałem o zgodę poprosić?? O_O

Idąc dalej. O wyjaśnienia to właśnie nie prosiłeś bo wiedziałeś co ja mam na myśli zanim ja jeszcze coś pomyślałem. I raczej tu upatruję problem.

A co do aktywności to o ile się nie mylę o niej decyduje każdy sam. Wypowiada się gdzie chce i z częstotliwością jaką chce. Do mnie masz pretensje, że jak przestałem pisać przez jakiś czas to pewnie statystyki spadły? Chwała Najwyższemu, że i ED-owi się nie dostało. Obaj na tym polu robimy spory dystans wobec innych Użytkowników.

JCz, w mojej ocenie nerwy Ci puszczają bo zostałeś kilka razy wypunktowany. A może sam masz jakieś kłopoty a mnie je starasz się przypisać? Jak był problem to dzwoniłeś, zadzwoń i teraz, jak mogę jakoś pomóc to możesz na mnie liczyć.
Nie wiem, nie poszło na MP amatorów? Nie śledziłem imprezy ale o ile pamiętam to się zgłosiłeś. Była jakaś Twoja relacja? Nie udało się? Kolegom też? To nie problem, świat się nie zawalił.
Zapewniam, nie miałem w tym udziału. Nawet nie przekazałem złych fluidów.
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P

Wróć do „Pogadanki & Pogaduchy”