Awatar użytkownika
RatRace
Weteran
Weteran
Posty: 1989
Rejestracja: 26 gru 2007, 16:50
Lokalizacja: Katowice

Z tego co kojarzę, to na Wimbledon'ie organizatorzy mogą nie kierować się rankingiem przy ustalaniu tego kto jest rozstawiony. Borą pod uwagę poprzednie wyniki w tym turnieju z lat ubiegłych.
"Don't hurry, don't worry, you're only here for a short visit, so be sure to smell the flowers along the way."

Walter Hagen
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

RatRace pisze:Z tego co kojarzę, to na Wimbledon'ie organizatorzy mogą nie kierować się rankingiem przy ustalaniu tego kto jest rozstawiony. Borą pod uwagę poprzednie wyniki w tym turnieju z lat ubiegłych.
Eeee... nieee... w przypadku Wimbledonu jest tak że pierwsza 32-jka jest rozstawiona ale samo rozstawienie jest zmienione na podstawie systemu który przykłada szczególną wagę do wyników z kortów trawiastych... ale jako że byłby to system mało obiektywny zasada jest taka:

Punkty z ESP-u (Entry System Position) z dnia 19 Czerwca roku w którym odbywa się turniej
+ 100% punktów za wszystkie turnieje na trawie w ostatnich 12 miesiącach
+ 75% punktów za najlepiej rozegrany turniej na trawie w ciągu ostatnich 12 miesięcy...
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.
Awatar użytkownika
ppeter
Senior
Senior
Posty: 4949
Rejestracja: 18 gru 2006, 17:57
Lokalizacja: Rzeszów

To akurat wydaje mi się dosyć logiczne, specjaliści od gry na trawie po cyklu turniejów na mączce nie koniecznie dobrze plasują się w rankingach (teraz to ma trochę mniejsze znaczenie), a szkoda by było gdyby spotykali się ze sobą w pierwszych rundach.
Obrazek
Super G V1 Pro
NTRP - 4.0
Sam fakt istnienia prawa o ochronie uczuć religijnych jest najlepszym dowodem tego, że religie by nie przetrwały w warunkach prawdziwej wolności myśli i słowa.
"Ojczyznę wolną racz nam wrócić Panie?!".
Awatar użytkownika
RatRace
Weteran
Weteran
Posty: 1989
Rejestracja: 26 gru 2007, 16:50
Lokalizacja: Katowice

Właśnie oglądam mecz Srebotnik z Henin. Całkiem przyjemny dla oka i to z obu stron. A Srebotnik walczy z JuJu jak równa z równą w 3 secie.
"Don't hurry, don't worry, you're only here for a short visit, so be sure to smell the flowers along the way."

Walter Hagen
robertson
Nowy
Nowy
Posty: 14
Rejestracja: 23 lis 2007, 16:11

Chakvetadze po 30 minutach oddała mecz Jankovic. Nie zdążyłem się przypatrzeć nowemu ....nosowi Jeleny. Przy okazji "naprawy" przegrody, "naprawiła" też kształt całego nosa.
Awatar użytkownika
Obiektyw
STRATEG
STRATEG
Posty: 6842
Rejestracja: 22 paź 2007, 15:10
Lokalizacja: Warszawa

Dawno nie widziałem Schiavone w takiej formie, chociaż z drugiej strony Ju nie grała do końca swojego tenisa. Przyznam, że dość ciekawy mecz.
Awatar użytkownika
YOGItheBEAR
Senior
Senior
Posty: 3135
Rejestracja: 23 sie 2006, 17:04
Lokalizacja: Леминград

Dawno nie oglądałem takiego fajnego tenisowego obrazka jak dzisiejsze IVA/DEM. Długo, zacięcie dziewczyny walczą. Miło popatrzyć. Wygra ta z Yonkiem... ;)
Jeśli chcesz - znajdziesz sposób, jeśli nie chcesz - znajdziesz powód. (Autor nieznany)
Nie mów "inni tak robią", ale pomyśl, czy przystoi aby tak robili. (Demostenes)
Firmware version 3.8; Powered by Obrazek; NIEDŹWIEDŹ™ inside®
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Drugi mecz Dementievej jaki oglądam w tym tygodniu i kolejny jaki mi się podoba. Prosto acz wyraziście. Dobrze mi się jej tenis ogląda.
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
Harris
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 249
Rejestracja: 30 lip 2007, 22:32

Spocone w ciepłym, wilgotnym powietrzu zgrabne ciała, zmysłowe pojękiwania i nawet trochę niezłego tenisa. :wink: Taaak, rozgrywki WTA niewątpliwie miewają atrakcyjne momenty. :oops: :wink:
Non est beatus, esse se qui non putat...
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Też to zauważyłem :) Aż po nich płynęło, bardziej po Ivanovic. Na dzień dzisiejszy myślę że dla mnie to może być jedno z najlepszych spotkań WTA w tym roku. Bardzo mi się podobało ze wzgledów czysto tenisowych oczywiście choć wizualnie też nie ma się czego czepiać :)
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Vencedor
Bywalec
Bywalec
Posty: 59
Rejestracja: 26 gru 2007, 23:44

Dementieva wygrywa z Kuznetsovą 4-6 6-3 6-2 w finale. Komuś kto nie oglądał tego turnieju mogłoby się wydawać, że to zwycięstwo było przypadkowe. Elena zagrała bardzo dobry turniej i w jego trakcie pokonała dwie zawodniczki ze ścisłej czołówki (Ivanovic, Kuznetsova).
NTRP 4.0
Yo Campeon, tu Estudiante

Wróć do „Rozgrywki ATP i WTA”