Awatar użytkownika
Harris
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 249
Rejestracja: 30 lip 2007, 22:32

Ciężko powiedzieć... Nadal jest podmęczony, ale w dobrej formie, natomiast Djoko odstawiał z Wawrinką straszną fuszerką...
Jednak asenał tenisowy Serb ma lepszy i dużo bogatszy. Ja jestem za Rafą, naprawdę imponuje w tym turnieju.

U pań raczej Ana, o ile coś jej się z głową nie stanie, jak w meczu między nimi na mistrzostwach WTA. Tam najpierw był koncert naprawdę pięknego, ofensywnego tenisa, a potem niespodziewana zapaść, ledwo wymęczyła wygraną. Jestem za Serbką.
Non est beatus, esse se qui non putat...
Vencedor
Bywalec
Bywalec
Posty: 59
Rejestracja: 26 gru 2007, 23:44

Też bym chciał by w finale była powtórka z AO. Rzeczywiście Djokovic nie grał dobrze w meczu z Wawrinką, z kolei Nadal gra bardzo solidnie ale ma już za sobą dwa wyczerpujące mecze (Z Tsongą i Blakiem przyp. Vencedor). Ja liczę na Serba w pojedynku z Hiszpanem.

U pań patrząc na formę prezentowaną dotychczas przez obie zawodniczki Ana nie powinna mieć problemów ze zwycięstwem, choć...
Harris pisze: Tam najpierw był koncert naprawdę pięknego, ofensywnego tenisa, a potem niespodziewana zapaść, ledwo wymęczyła wygraną. Jestem za Serbką.
Zgadzam się z tym w 100%.
NTRP 4.0
Yo Campeon, tu Estudiante
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

I Djokovic w finale... Rafa się posypał... :D

Czyli już wiadomo że Hiszpan traci punkty, a Fed zyskuje.
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.
Morgenstern
Początkujący
Początkujący
Posty: 28
Rejestracja: 1 mar 2008, 21:37

Prawdę mówiąc to spodziewałem się bardziej wyrównanego meczu. Nadal popełniał dużo nie wymuszonych błędów, co przy dobrej grze Serba dało mu zwycięstwo. Ciekawy jestem na ile w grze Nadalowi przeszkadzała stopa, z którą miał problemy.

W każdym razie jutro zapowiada się ciekawy finał. Prawdopodobnie Djokovic - Federer. Chociaż nie można Fisha przekreślać, to wątpię, aby dał sobie radę z Fedem.
ariel
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 372
Rejestracja: 3 mar 2008, 18:34
Lokalizacja: Poznań
Kontakt: Strona WWW

Miałem wrażenie, że Nadal grał dzisiaj bez wiary, zupełnie bez zęba... Może to wynik poprzednich dwóch ciężkich pojedynków. Tak czy siak, cieszę się, że wygrał lepszy :D .
Emel
Początkujący
Początkujący
Posty: 24
Rejestracja: 25 sty 2008, 12:37

Teraz leci mecz Fedexa i Fisha ale głosu nie mam na Polsacie Sport a wy macie ... ????
bennyone
Bywalec
Bywalec
Posty: 70
Rejestracja: 9 mar 2007, 17:42
Lokalizacja: Bydgoszcz

Mamy.
ariel
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 372
Rejestracja: 3 mar 2008, 18:34
Lokalizacja: Poznań
Kontakt: Strona WWW

Volume w prawo ;) .
Ostatnio zmieniony 22 mar 2008, 23:12 przez ariel, łącznie zmieniany 1 raz.
Emel
Początkujący
Początkujący
Posty: 24
Rejestracja: 25 sty 2008, 12:37

Uuu ... to znaczy, że u mnie kablówka dała ciała, eh troche to dziwne oglądać mecz bez głosu piłeczki i komentarza :?
Awatar użytkownika
PitS
PATHFINDER
PATHFINDER
Posty: 13064
Rejestracja: 9 sie 2007, 22:21
Lokalizacja: Kielce/Opoczno
Kontakt: Strona WWW

Emel pisze:Uuu ... to znaczy, że u mnie kablówka dała ciała, eh troche to dziwne oglądać mecz bez głosu piłeczki i komentarza :?
Nie masz racji .... niekiedy. :wink:
Każdy ma prawo do wolnej, nieskrepowanej wypowiedzi, a granice dobrego smaku - zakładamy, że - każdy potrafi sobie postawić sam. Spór jest naturalną esencją forum internetowego, a różnice poglądów jego paliwem. Ważne jest jednak, aby nadmiar paliwa nie zdusił dyskusji. - YtB
bennyone
Bywalec
Bywalec
Posty: 70
Rejestracja: 9 mar 2007, 17:42
Lokalizacja: Bydgoszcz

Rogera chyba obudzili na ten mecz. A Ryba z wyglądu to taki antyNadal ;-)
Awatar użytkownika
bodysek
Weteran
Weteran
Posty: 1075
Rejestracja: 30 sty 2006, 16:02

Co się dzieje, 6-3 dla Ryby w pierwszym !!! :shock:
Morgenstern
Początkujący
Początkujący
Posty: 28
Rejestracja: 1 mar 2008, 21:37

bodysek pisze:Co się dzieje, 6-3 dla Ryby w pierwszym !!! :shock:
... i przełamanie na początku drugiego.
ariel
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 372
Rejestracja: 3 mar 2008, 18:34
Lokalizacja: Poznań
Kontakt: Strona WWW

I drugie, 4-1. Fed, jak dla mnie, sprawia wrażenie jakby wyszedł na mecz mówiąc: jestem za dobry by się na ciebie wysilać. Wygląda na to, że on się nawet nie spocił do tej pory na korcie!
Morgenstern
Początkujący
Początkujący
Posty: 28
Rejestracja: 1 mar 2008, 21:37

6-2 w drugim secie i po meczu. No, tego to się zupełnie nie spodziewałem, tym bardziej, że Fed prezentował się dotychczas całkiem dobrze na tym turnieju.

Muszę przyznać, że trochę szkoda. Liczyłem na finał Federer - Djokovic. No, ale cóż. Zobaczymy jutro. Mam nadzieję, że stawka meczu i presja publiczności nie sparaliżują Fisha w finale.
Awatar użytkownika
bodysek
Weteran
Weteran
Posty: 1075
Rejestracja: 30 sty 2006, 16:02

Pfff 6-3 6-2 i pozamiatane, Ryba w finale z Djokerem, nie wiem co mam o tym myśleć, dlaczego tak łatwo i szybko Fedzio poległ, jest to dla mnie niezrozumiałe.
gato
Pierwsza Dama TenisNET
Pierwsza Dama TenisNET
Posty: 605
Rejestracja: 11 cze 2007, 19:52
Lokalizacja: Gliwice

No proszę, Marna Ryba ograła Fedexa w 2 setach - tego to się nie spodziewałam. Choć szczerze mówiąc było mi to z deczka obojętne :twisted: Udało mi się zobaczyć pierwsze 3 gemy, w tym jeden genialny bh Rogera, ten to ma uderzenie!

Djoko vs. Nadal - parę ładnych wymian, tych z gatunku 'niewiarygodne, ale prawdziwe' i... masa niewymuszonych z obu stron. W poprzednim sezonie Nadal nie robił za wiele 'winnerów'*, ale i niewymuszonych miał mało, a teraz co? Ehh, niedobrze to wyglądało, od samego początku właściwie. W dwóch poprzednich meczach Rafa wychodził na kort i widać było to wolę walki i chęć zwycięstwa, a dziś ani tego, ani tego, jakby zaczął grać z myślą, że i tak Djoko wygra... tak zwana poracha :?

P.S. tak mi się skojarzyło a'propos zachowania Hiszpana na korcie, że Novak kiedyś tak się nie zachowywał... nie podoba mi się ta zmiana, taki teraz agresywny jest :?

*piłki wygrane
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Za mało spotkania Ryba-Pocztex obejrzałaś Gato... Federer grał jakby miał zatwardzenie, większość returnów w siatkę, returny drugie autowe... tragedia...

W sumie Nadal i Fedex dali ciała w połówkach... ale różnica jest taka że Szwajcar i tak dostaje więcej punktów, a Hiszpan traci, tym samym różnica się zwiększa... ale jak tak będzie grał Roger to nie ma szans na obronę punktów z finału RG.

Nadal był niemrawy to fakt... ale do części piłek kończonych przez Novaka brakowało mu dosłownie jednego kroku! Na mączce to będzie wyglądało inaczej.

Nie wiem czemu ale spodziewam się większych emocji po finale pań niż panów :shock:
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.
Awatar użytkownika
Harris
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 249
Rejestracja: 30 lip 2007, 22:32

Hih, przespałem taką sensację. :lol: Ja wszystko rozumiem, ale z Fishem to jednak wstyd. :lol:
Chyba coś Fedkowi ciągle dolega, jak inaczej wyjaśnić przegraną z taką nędzą, zwłaszcza, że Fish trafił 33% pierwszego podania... Tak patrzę w statystyki, żeby Fed wygrał 55% piłek po swoim pierwszym, to naprawdę niepojęte. : :shock:
gato pisze:P.S. tak mi się skojarzyło a'propos zachowania Hiszpana na korcie, że Novak kiedyś tak się nie zachowywał... nie podoba mi się ta zmiana, taki teraz agresywny jest :?
Prawda to gato, ale teraz wygrywa, teraz wygrywa...
Non est beatus, esse se qui non putat...
Morgenstern
Początkujący
Początkujący
Posty: 28
Rejestracja: 1 mar 2008, 21:37

olencja pisze:
Myślę, żę Novak nie powinien mieć problemów z pokonaniem Fish'a 8)
Obyś się myliła. Liczę na ciekawy finał i sporo dobrego tenisa z obu stron. Trzy setowy, wyrównany mecz i minimalne zwycięstwo Djokovica. O ile tylko Fish się nie zepnie i będzie grał na przyzwoitym poziomie.

Wróć do „Rozgrywki ATP i WTA”