Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: Turnieje Forumowiczów - Organizacja, logistyka, zarządza

PitS pisze:Po prostu błędem jest usytuowanie tego trudnego i obciążającego zadania u forumowiczów, nie chcę napisać że wszystkie fajne pomysły mają należeć do administracji bo i challenger napalma i tegoroczny Elfi dowodzą że tak nie jest, ale kiedyś załoga to był twórca i to nie byle jaki.
Każdy pomysł czy nawet zaangażowanie niesie ze sobą jakąś wartość.
Gorzej kiedy powyższe opierają się na filozofii "Wiem co macie zrobić!".

Spójrz do tematu Elfi, tam były wręcz nakazy jak ma realizować swój projekt poświęcając mu jeszcze więcej swojego czasu.

Trochę humoru, w laboratorium czasem nosimy koszulki z takim "emblematem": Pokaż!
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.
Awatar użytkownika
hokej
Moderator
Moderator
Posty: 4811
Rejestracja: 25 paź 2011, 14:05
Lokalizacja: Lasy Państwowe

Re: Turnieje Forumowiczów - Organizacja, logistyka, zarządza

Pierwszy raz w życiu organizowałem tego rodzaju imprezę tenisową, więc doświadczenie małe, ale jakieś wnioski można wyciągnąć.
Przy sensownym partnerze ze strony obiektu aranżacja całości nie sprawia żadnego problemu. Mnie wystarczyły dwie wizyty, pół godziny rozmowy i temat był wyczerpany. Oczywiście pomysł na turniej musi być wykrystalizowany i z gospodarzem terenu trzeba go tylko doszlifować.
Absolutnie niezbędna jest współpraca ze strony Administracji oraz organizatorów z doświadczeniem jeśli chodzi o sprawy typu: formuła imprezy, ilość piłek, rankingi/rozstawienie, przyjmowanie zgłoszeń etc. Miałem to szczęście, że mogłem w tej mierze liczyć na Vivida, El Diablo i wyczesanego - bardzo dziękuję. Dzięki Wam nie musiałem wyważać otwartych drzwi i szukać rozwiązań mając gotowce - skąd szary amator ma wiedzieć ile piłek potrzeba na takie rozgrywki?
Reszta to ozdobniki i poprawiacze nastroju, to już w gestii organizatora.

W sumie żaden wysiłek.

Co jest trudne:

- formuła rozgrywek zapewniająca sensowną dawkę tenisa w połączeniu z liczbą uczestników. Przy 16 jeden dzień jest w sam raz, powyżej tej liczby już gorzej. Da się przeprowadzić , ale kosztem małej ilości gry turniejowej dla większości lub masakrą fizyczną dochodzących najwyżej. Tak źle i tak niedobrze. Idealna bylaby formuła dwudniowa, z przytaczanych w innych wątkach względów trudna do przeprowadzenia. Ale dyskusja jest potrzebna.
- odciążenie organizatora-gracza od bieżącego zarządzania. Dla mnie to nie był problem w aktualnej dyspozycji fizycznej i tenisowej wejście na kort było formą czystej zabawy. Poza tym miałem na miejscu nieocenioną pomoc Elf i niektórych graczy. Ale wierzcie mi - gdybym miał odtworzyć przebieg swoich spotkań czy określić taktykę na nie - czarna dziura. Głowa była zupełnie gdzie indziej. Gdybym przepracował solidnie ostatni rok i przystępował do gry z jakimiś celami - oaza poszłaby w kosmos. Piszę to żeby przestrzec potencjalnych organizatorów z grona "zwierzaków turniejowych" - potrzebny Wam będzie ktoś, kto ogarnie zabawę na miejscu, żebyście Wy się mogli skupić na tenisie. Dlatego pomocnicy są potrzebni.
- ograniczenie demokracji w imię sprawnego przeprowadzenia rozgrywek. Niezbędne, a jeśli ktoś się poczuł urażony - sorry, taki mamy klimat.

Czego zabrakło:

- sukces takiej imprezy tworzy atmosfera, którą buduje się poprzednimi edycjami i poprzez wzajemne podgrzewanie na forum. Tym razem tego nie było. Po majowym TF-ie pozostał niesmak wywołany niezrozumiałymi pretensjami (nie było mnie, opieram się na Waszych postach), tym bardziej oczekiwałbym większego zaangażowania w temacie osób, których doświadczenie i wiedza wyniesiona z poprzednich edycji pozwoliłaby na stworzenie atmosfery święta i ośmieliła większą liczbę debiutantów do udziału. Poza paroma chlubnymi wyjątkami cisza jak na pogrzebie organisty. Za cholerę tego nie rozumiem i nie zamierzam rozstrząsać. Stwierdzam fakt. Pamiętam swój debiut - nakręcony jak Big Ben jechałem zobaczyć na żywo to, o czym czytałem na forum. Przeczytajcie wątek TF 2011. Tym bardziej doceniam to co stworzyliście we Wrocławiu - kłaniam się nisko i do ziemi.
Nie dyskutuj z głupkiem - sprowadzi Cię do swojego poziomu i zniszczy doświadczeniem.

To, że jesteśmy w d..ie, to jasne. Problem w tym, że zaczynamy się w niej urządzać. - Stefan Kisielewski

Wilson Pro Staff RF97A
Różne druty 1.20@24kp
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Turnieje Forumowiczów - Organizacja, logistyka, zarządza

PitS pisze:Ale tu nie administracja była organizatorem, więcej jeśli Hokej by się nie zwrócił wparowanie byłoby gafą.
Inna sprawa to kto powinien ten turniej organizować? Jak widać po obecnym sezonie koncepcja omnipotentnej administracji umiera.
Administracja nie kreuje, administracja dziś trwa. Za to jest spokojniej.
PitS, nie omnipotencji tylko chyba impotencji, organizacyjno-wizerunkowej oczywiście.
Jeżeli coś jest jednym ze sztandarowych projektów serwisu to nawet jak ceduje się na kogoś organizacje, przy obustronnej zgodzie, o co nie można mieć uwag, to i tak wypada się pojawić, a co najmniej wyraźnie wspierać projekt na forum. Tego zabrakło ...

PIOTR69 pisze:Radar radarem, ale nikt nie pomyślały o przysłaniu pucharu przechodniego i LD jest jedynym mistrzem TF-a bez pucharu :wink:. A może po trzech TF-ach przeszedł on na własność zwycięzcy a ja nic o tym nie wiem, jeżeli tak jest to przepraszam za marudzenie.
P69, słuszna uwaga, z pucharem też "prześwietni" dali d..y. No ale jak się radar nie przebił przez warszawskie zasieki to jak miał tego dokonać biedny lekki pucharek? Co tam się dzieje swoją drogą, kolejne powstanie warszawskie? Szkoda metra, tyle dziur nakopali. rotfl
Choć z taką aktywnością to miasto może spać spokojnie ... :::jezor:::
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: Turnieje Forumowiczów - Organizacja, logistyka, zarządza

Vivid pisze:...to i tak wypada się pojawić, a co najmniej wyraźnie wspierać projekt na forum. Tego zabrakło ...
Mógłbyś zdefiniować to wsparcie? Bo śledząc wątek mamy sprzeczne sygnały...
Osoby z W-wy milczą - źle.
Osoby z W-wy zaczynają się odzywać - źle.
Biorąc dodatkowo pod uwagę iż w samym temacie TF'owym były negatywne emocje w związku z wypowiedziami dot. wyboru piłek przez osoby, które w Turnieju nie grają to można by przypuszczać iż oczekuje się od osób postronnych milczenie.

W kwestii wsparcia stricte "Administracji" to czego oczekiwałeś dokładnie?

Delegacji?
Hmmm... dla mnie to żądanie na wyrost. Ktoś może przyjechać to przyjeżdża, nie może to nie, powiem więcej co może się wielu nie spodobać - nie chce to też nie przyjeżdża... To nie jest praca, to nie jest obowiązek. Robimy to w wolnym czasie bo to lubimy. Mnie rozłożyło i nie dane mi było przyjechać ale nawet gdybym przyjechał to nie postrzegałbym siebie jako "oficjalnej delegacji władzy". Szczerze to poczułbym się urażony gdyby tak moją obecność odebrano.
Nie organizujmy innym ich czasu.

Przepływu informacji?
Wyczesany założył temat, rozesłał PM z telefonem do organizatora, przyjmował zgłoszenia... i wierz mi że nie robił tego dlatego, że jest Moderatorem. To po prostu miły chłopak.
Ale czy było to potrzebne? Tak naprawdę można powiedzieć, że to wprowadzenie niepotrzebnego w ogólnym rozrachunku rzecznika prasowego.

Radaru...
Rozumiem, skoro jest w posiadaniu JCz to można było zorganizować. Zostały podjęte działania o których napisałem, nie wyszło, mówi się trudno, było zabezpieczenie w postaci radaru Twojego kolegi. Był 1 zamiast 2. I to jest z mojego punktu widzenia jedyne faktyczne potknięcie. Trudno, stało się.
Jeśli będą inne turnieje poza W-wą to trzeba będzie po prostu rozważyć wariant wysyłkowy, a nie "przerzutowy".


Powiedziałbym, że oceny i oczekiwania po prostu się w tej materii rozmijają.

Vivid pisze:
PIOTR69 pisze:Radar radarem, ale nikt nie pomyślały o przysłaniu pucharu przechodniego i LD jest jedynym mistrzem TF-a bez pucharu :wink:. A może po trzech TF-ach przeszedł on na własność zwycięzcy a ja nic o tym nie wiem, jeżeli tak jest to przepraszam za marudzenie.
P69, słuszna uwaga, z pucharem też "prześwietni" dali d..y. No ale jak się radar nie przebił przez warszawskie zasieki to jak miał tego dokonać biedny lekki pucharek?
Ja mam inne pytanie bo nie wiem... czy puchar istnieje? Bo ja miałem wrażenie, że JCz przytachał jakiś, który wygrał na jakichś zawodach tak dla śmiechu.


Tak zupełnie ogólnie to myślę, że generalnie mamy do czynienia ze zmęczeniem materiału wynikającego ze swoistego przesytu... 2 turnieje singlowe oraz 1 deblowy, a każdy ma przecież dodatkowo "własne" ligi, rozgrywki i turnieje (to trochę tak jak postawimy naprzeciw siebie osobę, która siedzi już tutaj 7 lat z kimś nowym... osoba, która dopiero zaczyna wsiąkać najczęściej przejawia wręcz dziecięcy entuzjazm, z kolei osoba z wieloletnim stażem podchodzi do tego już z rezerwą).
Jedną kwestią jest to że gdyby nie Wrocław to 3 imprezy są na głowie 1 osoby. Ciężko mi się postawić na miejscu organizatora gdyż nie mam do tego smykałki więc nie podejmuje się oceny jak bardzo czaso-, praco-, energo- chłonne jest takie przedsięwzięcie. Tu jest trochę tak, że zwrot "płacę, wymagam" nie znajduje takiego zastosowania jak w normalnym życiu bo nikt na tym nie zarabia. A z drugiej odbieram to tak, że wielu pasuje zapłacenie i brak konieczności "babrania się" w organizacji, potem też wygodnie narzeka się na niedociągnięcia.


Wydaje mi się że daje o sobie znać cykliczne zarządzanie organizacją takich imprez w połączeniu ze zmianą priorytetów wynikających ze zmian w życiu prywatnym, a co za tym idzie wieszczę iż przyszłością będą raczej małe turnieje na wzór tych "krzyżackich" gdzie forum stanowić będzie wyłącznie kanał informacyjno-sprawozdawczy. Biorąc pod uwagę narastające tarcia nie zdziwię się jeśli turniej deblowy, o który już chyba ktoś pytał nie odbędzie się, a ilość TF'ów zostanie zmniejszona do jednego.

I może na koniec... konstruktywna i przemyślana krytyka służy wszystkim. Krytyka karykaturalna polegająca na zapętleniu tych samych zwrotów nie służy nikomu. Pokój! :::peace:::
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.
Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6731
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: Turnieje Forumowiczów - Organizacja, logistyka, zarządza

Co do radaru, to chciałbym nieśmiało zauważyć, że byłem na poprzednich trzech TF'ach w W-wie i radaru warszawskiego nie zauważyłem, więc jego brak we Wrocławiu nie był chyba niczym nadzwyczajnym. :]
A co do deblowego, to nie kracz pan, nie kracz. (:]
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: Turnieje Forumowiczów - Organizacja, logistyka, zarządza

TomPL pisze:Co do radaru, to chciałbym nieśmiało zauważyć, że byłem na poprzednich trzech TF'ach w W-wie i radaru warszawskiego nie zauważyłem, więc jego brak we Wrocławiu nie był chyba niczym nadzwyczajnym. :]
Jeśli mam być szczery to nie pamiętam aby ktokolwiek tę kwestię poruszał. Pamiętam TF na którym był pierwszy raz (jedyny?), w moim odczuciu był potraktowany bardziej jako ciekawostka i przeszedł bez większego echa... ale mogę się mylić bo grałem bez przerwy mieszając single z deblami więc mogłem już nie kontaktować.
TomPL pisze:A co do deblowego, to nie kracz pan, nie kracz. (:]
To moje luźne przemyślenia. Już nie wspomnę o tym słowem. :::gd:::
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.
Awatar użytkownika
wyczesany
Ludzkie oblicze Władzy
Ludzkie oblicze Władzy
Posty: 7930
Rejestracja: 8 paź 2008, 15:12

Re: Turnieje Forumowiczów - Organizacja, logistyka, zarządza

El Diablo pisze:
TomPL pisze:Co do radaru, to chciałbym nieśmiało zauważyć, że byłem na poprzednich trzech TF'ach w W-wie i radaru warszawskiego nie zauważyłem, więc jego brak we Wrocławiu nie był chyba niczym nadzwyczajnym. :]
Jeśli mam być szczery to nie pamiętam aby ktokolwiek tę kwestię poruszał. Pamiętam TF na którym był pierwszy raz (jedyny?), w moim odczuciu był potraktowany bardziej jako ciekawostka i przeszedł bez większego echa... ale mogę się mylić bo grałem bez przerwy mieszając single z deblami więc mogłem już nie kontaktować.
Na moim pierwszym TFie (wrzesień 2012) był ostatni raz, był konkurs, ale za dużego szału nie było. Mam wrażenie, że to tylko taki "punkt zaczepienia" w dyskusji. ;)
Prezes fanklubu Staśka :D
Awatar użytkownika
Basic
Oaza Spokoju
Oaza Spokoju
Posty: 6536
Rejestracja: 25 paź 2009, 22:42
Lokalizacja: Warszawa

Re: Turnieje Forumowiczów - Organizacja, logistyka, zarządza

wyczesany pisze:
El Diablo pisze:
TomPL pisze:Co do radaru, to chciałbym nieśmiało zauważyć, że byłem na poprzednich trzech TF'ach w W-wie i radaru warszawskiego nie zauważyłem, więc jego brak we Wrocławiu nie był chyba niczym nadzwyczajnym. :]
Jeśli mam być szczery to nie pamiętam aby ktokolwiek tę kwestię poruszał. Pamiętam TF na którym był pierwszy raz (jedyny?), w moim odczuciu był potraktowany bardziej jako ciekawostka i przeszedł bez większego echa... ale mogę się mylić bo grałem bez przerwy mieszając single z deblami więc mogłem już nie kontaktować.
Na moim pierwszym TFie (wrzesień 2012) był ostatni raz, był konkurs, ale za dużego szału nie było. Mam wrażenie, że to tylko taki "punkt zaczepienia" w dyskusji. ;)
Nie pamiętam, na którym TF'ie ale jak był radar, to cieszył się dużym powodzeniem i zainteresowaniem. Na pewno był na tym TF'ie Ppeter, PitS (prowadzili konkurs) więc chyba nie taki tylko "punkt zaczepienia" w dyskusji.
Obrazek Speed Graphene MP
Awatar użytkownika
bugaloo
Weteran
Weteran
Posty: 1951
Rejestracja: 16 paź 2010, 17:42
Lokalizacja: Gdańsk

Turnieje Forumowiczów - Organizacja, logistyka, zarządzanie

To chyba za mojej obecności było... tyle, że o radarze przypomnieliśmy sobie dopiero jakoś koło 19 ;-).
Wtedy to ja już kilka godzin bez gry byłem, w cywilnych ciuchach i serwowałem nawet czyimś Dunlopem. :-D
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: Turnieje Forumowiczów - Organizacja, logistyka, zarządza

wyczesany pisze:...był konkurs, ale za dużego szału nie było.
Basic pisze:...jak był radar, to cieszył się dużym powodzeniem i zainteresowaniem.
bugaloo pisze:tyle, że o radarze przypomnieliśmy sobie dopiero jakoś koło 19 ;-).
Jak widać każdy inaczej pamięta...
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.
Awatar użytkownika
bugaloo
Weteran
Weteran
Posty: 1951
Rejestracja: 16 paź 2010, 17:42
Lokalizacja: Gdańsk

Turnieje Forumowiczów - Organizacja, logistyka, zarządzanie

Co racja, to racja Ed. :-)
Daje sobie jednak głowę uciąć, że na "mojej" edycji radar wypadł wszystkim z głowy ;-).
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: Turnieje Forumowiczów - Organizacja, logistyka, zarządza

Koniec, końców myślę, że będziemy wszyscy zgodni w jednej kwestii.
Konkurs czy nie niech ten radarek będzie chociażby w torbie. Jak ktoś będzie chciał to sobie go weźmie na kort i pomierzy prędkości.
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.
Robinson
Orator
Orator
Posty: 674
Rejestracja: 20 lut 2013, 19:29

Re: Turnieje Forumowiczów - Organizacja, logistyka, zarządza

El Diablo pisze:Jak ktoś będzie chciał to sobie go weźmie na kort i pomierzy prędkości.
A gdzie można nabyć taką "zabawkę" do mierzenia prędkości.
Awatar użytkownika
scudetto
Senior
Senior
Posty: 3407
Rejestracja: 13 sty 2013, 11:31
Lokalizacja: Dziki Wschód

Re: Turnieje Forumowiczów - Organizacja, logistyka, zarządza

Robinson pisze:
El Diablo pisze:Jak ktoś będzie chciał to sobie go weźmie na kort i pomierzy prędkości.
A gdzie można nabyć taką "zabawkę" do mierzenia prędkości.
Coś podobnego do tej Vivida widziałem na alledrogo w komplecie ze złotą piłką Pelego ;). Szukałem przez ich wyszukiwarkę.
Polubiłem czerwone badziewie...
Awatar użytkownika
Basic
Oaza Spokoju
Oaza Spokoju
Posty: 6536
Rejestracja: 25 paź 2009, 22:42
Lokalizacja: Warszawa

Re: Turnieje Forumowiczów - Organizacja, logistyka, zarządza

Poza tym tu raczej nie chodzi o radar sam w sobie, tylko o kontakt, odzew... a właściwie jego brak.
Obrazek Speed Graphene MP
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: Turnieje Forumowiczów - Organizacja, logistyka, zarządza

Basic pisze:Poza tym tu raczej nie chodzi o radar sam w sobie, tylko o kontakt, odzew... a właściwie jego brak.
Ojjj rozwiń proszę myśl z konkretami. :]
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.
Awatar użytkownika
ppeter
Senior
Senior
Posty: 4949
Rejestracja: 18 gru 2006, 17:57
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Turnieje Forumowiczów - Organizacja, logistyka, zarządza

bugaloo pisze:^ to chyba za mojej obecności było... tyle, że o radarze przypomnieliśmy sobie dopiero jakoś koło 19 ;-).
Jeżeli dobrze pamiętam, to ze względu na pogodę nie było wcześniej za bardzo gdzie przeprowadzić konkursu. Trochę zabawy było ale trzeba pamiętać o tym, że "zabiera" ta zabawa kort i osoby prowadzące (o ile to ma być konkurs) na kawał czasu, więc obłożenie kortów może być kluczowe dla tego czy uda się przeprowadzić taki konkurs czy nie. Nie bez znaczenia jest też zmęczenie uczestników, im później tym perspektywa przeprowadzenia zabawy dalsza. Tu znowu jest kwestia opcji dwudniowego TF, gdzie drugi luźniejszy dzień mógłby być dniem deblowym, konkursowym i co tam jeszcze można sobie wydumać.
Obrazek
Super G V1 Pro
NTRP - 4.0
Sam fakt istnienia prawa o ochronie uczuć religijnych jest najlepszym dowodem tego, że religie by nie przetrwały w warunkach prawdziwej wolności myśli i słowa.
"Ojczyznę wolną racz nam wrócić Panie?!".
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: Turnieje Forumowiczów - Organizacja, logistyka, zarządza

ppeter pisze:Tu znowu jest kwestia opcji dwudniowego TF, gdzie drugi luźniejszy dzień mógłby być dniem deblowym, konkursowym i co tam jeszcze można sobie wydumać.
To jest za duże obciążenie dla większości przyjezdnych. Oczywiście nie wszyscy muszą uczestniczyć w deblach, konkursach itd. ale jakoś nie widzę tego...

Należy jednak pamiętać, że wszystko zależy od organizatora, Wrocław miał zasady kwalifikacji inne więc równie dobrze ktoś może wyznaczyć turniej dwudniowy w formie jaką proponujesz. Życie zweryfikuje czy to ma sens czy nie...
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.
Awatar użytkownika
htb
Senior
Senior
Posty: 3294
Rejestracja: 10 wrz 2009, 15:14
Lokalizacja: Warszawa

Re: Turnieje Forumowiczów - Organizacja, logistyka, zarządza

ppeter pisze:Trochę zabawy było ale trzeba pamiętać o tym, że "zabiera" ta zabawa kort
Nie zawsze. :) Ostatnio jak czekaliśmy na Morelowej aż korty podeschną, żeby nadawały się do gry, można było w tym czasie machnąć na nich konkurs serwisu. Ale na pewno trzeba to też ogarnąć tak jak piszesz, żeby nie kolidowało z głównymi rozgrywkami.
Obrazek
_____
Awatar użytkownika
pivdy
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 292
Rejestracja: 27 paź 2009, 23:13
Lokalizacja: Kielce

Re: Turnieje Forumowiczów - Organizacja, logistyka, zarządza

Nie wiem czy powinienem się odzywać .... ale się odezwę.
Myślę, że te kwestie winniście rozstrzygać we własnym gronie. :D
Z mojej perspektywy trochę dziwnie jest czytać to wszystko.
Chyba powinniście uzgodnić czym tak naprawdę ma być TF. Jeżeli formą nagrody za aktywność to ... dla ludzi takich jak ja fajnie byłoby spotkać kogoś kto za tym wszystkim stoi.
Miło było spotkać Vivida, który się chyba poczuwał ... podszedł zagadał. :)
Jeżeli TF ma być kolejnym turniejem to ... z mojej perspektywy też fajnie bo akurat w Kielcach tych turniejów, lig i innych rozgrywek jest niewiele.
Tak czy inaczej we Wrocławiu bardzo mi się podobało. Jeszcze raz ukłony dla Hokeja. :!:brv:!:

Wróć do „Turnieje Forumowiczów”