Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: Turnieje Forumowiczów - Organizacja, logistyka, zarządza

To ja... ja Wam już nie wystarczam?! :hanky:

A poważnie to rozumiem i dziękuję za sprecyzowanie oczekiwań z którymi poniekąd się zgadzam z tym, że...
...JCz nigdy nie był zbyt wylewny, taki milczący typ.

No nic, wiele zostało wyjaśnione z lepszym bądź gorszym skutkiem, mam nadzieję, że temat zostanie wykorzystany do dyskusji nad określeniem przyszłości forumowych turniejów oraz kierunku w jakim powinny ewoluować.
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Turnieje Forumowiczów - Organizacja, logistyka, zarządza

I tak jest sukces rotfl , JCz nie organizując imprezy i tak udowodnił, że można dać ciała. Aż mi się ręce same do oklasków składają rotfl
W końcu albo się coś reprezentuje albo nie? A jak czas chwilowo nie pozwala to się informuje i przede wszystkim głupot nie oplata ...
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
JCz
Ostatnia Instancja
Ostatnia Instancja
Posty: 1696
Rejestracja: 2 maja 2005, 20:53
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt: Strona WWW

Re: Turnieje Forumowiczów - Organizacja, logistyka, zarządza

Jakuboto pisze:Po prostu czasami jest za dużo na głowie, albo następuje po prostu zmęczenie materiału i wtedy nie można działać na takim poziomie jak wcześniej. Kwestia żeby tylko o tym krótko poinformować i dać wolną rękę innym na załatwienie spraw...
Dokładnie tak, poza sprawami osobistymi doszły sprawy zawodowe pochłaniające mnie w większym stopniu niż dawniej, a także inne tenisowe projekty, znane już forumowiczom interesującym się tenisem amatorskim w Warszawie oraz nowe nad którymi dopiero pracuję. Proszę więc o nie doszukiwanie się spiskowych teorii mojej nieobecności na TF-ie, czy w ogóle braku aktywności na forum, po prostu trochę inaczej ustawiłem ostatnio priorytety (pomijając już nawet fakt, że od kilku miesięcy z powodu kontuzji nie gram w tenisa w ogóle). Po prostu jest kilka spraw wymagających mojej uwagi w większym stopniu niż forum. Sprawę radaru wyjaśnił Gary, byłem sam przez weekend z brzdącem i żadnej babci pod ręką, poprosiłem więc Grześka by przyjechał do mnie. Nie mógł, trudno, dramatu z tego powodu na TF-ie i na forum się nie spodziewałem, biorąc pod uwagę nikłe zainteresowanie tym urządzeniem na poprzednich TF-ach (poza pierwszym TF-em z udziałem radaru na Silvie, kiedy każdy chciał się sprawdzić).
Co do mojego stosunku do wrocławskiego TF-a - zapowiedź mojej absencji, zachęta do organizacji turnieju poza Warszawą, danie wolnej ręki organizatorowi turnieju oraz oferta ewentualnej pomocy znajdują się w poście z dnia 31 lipca KLIK!.
Pacific X-Force 295
Redakcja Tenis NET
Sprzęt | Blog
Ulubiona tenisistka :)
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Turnieje Forumowiczów - Organizacja, logistyka, zarządza

Czyli "Polacy nic się nie stało", tak? ...
Rozkosznie wręcz urocze. :lol:
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
hokej
Moderator
Moderator
Posty: 4811
Rejestracja: 25 paź 2011, 14:05
Lokalizacja: Lasy Państwowe

Re: Turnieje Forumowiczów - Organizacja, logistyka, zarządza

Jacek - żeby była jasność, nie sądzę, żeby ktokolwiek miał do Ciebie pretensje o brak obecności itp. Na pewno ja nie mam. Dałeś nam "błogosławieństwo" i dla mnie sprawa była/jest jasna. Radar to "zahaczka" ja pewnie sam się domyśliłeś. :D

Natomiast zrozum swoją rolę w całej zabawie - stworzyłeś to miejsce, organizowałeś 12 TF-ów pod rząd, czy chcesz czy nie, jesteś drogowskazem forum. Turniej to uhonorowanie tej społeczności, rzecz tak rzadka w wirtualnej rzeczywistości, że naprawdę warta kultywowania. Z tego założenia wyszedłem zgłaszając chęć organizacji go we Wrocławiu.

Przyjmując te założenia nie powinieneś swojej aktywności w tematach TF-owych ograniczać tylko do "róbta co chceta". W tym sensie, że gdybym potrzebował konkretnej pomocy to pewnie bym Cię molestował (była taka chwila odnośnie drabinki brazylijskiej, ale po namyśle odrzuciłem ten pomysł). Nie o to chodzi, żeby być prowadzonym za rękę i jeszcze Ci gitarę zawracać. Mam dwójkę małych szkodników i wiem w jakim stopniu rewolucjonizują życie. :::gd:::

Ale żeby zachęcić nowych graczy, niejako uprawdopodobnić fakt, że to był/jest pełnoprawny turniej Twojego pomysłu, chciałbym, żebyś od czasu do czasu odezwał się. Tylko tyle.
Nie dyskutuj z głupkiem - sprowadzi Cię do swojego poziomu i zniszczy doświadczeniem.

To, że jesteśmy w d..ie, to jasne. Problem w tym, że zaczynamy się w niej urządzać. - Stefan Kisielewski

Wilson Pro Staff RF97A
Różne druty 1.20@24kp
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Turnieje Forumowiczów - Organizacja, logistyka, zarządza

Cytując Hokeja - Jacek, żeby była jasność, ja bym chciał wiedzieć, czy jak się umawiasz, że podeślesz radar, i z tego co słyszałem puchar, to albo to załatwiasz, albo jak nie wyszło, co miało miejsce, to wchodzisz tu jak facet i mówisz - przepraszam, nie wyszło. Tak jak to zrobił Gary.
Czy traktujesz ludzi z lekceważeniem, nie pierwszy raz, albo co gorsza faktycznie uważasz, że wszystko jest w jak najlepszym porządku?
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
JCz
Ostatnia Instancja
Ostatnia Instancja
Posty: 1696
Rejestracja: 2 maja 2005, 20:53
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt: Strona WWW

Re: Turnieje Forumowiczów - Organizacja, logistyka, zarządza

hokej pisze:Przyjmując te założenia nie powinieneś swojej aktywności w tematach TF-owych ograniczać tylko do "róbta co chceta".
Hokej - to nie było "róbta co chceta", powierzając turniej akurat Tobie byłem przekonany, że od strony organizacyjnej wszystko zostanie dopięte na ostatni guzik i o markę TF nie muszę się martwić. :::gd:::
Pacific X-Force 295
Redakcja Tenis NET
Sprzęt | Blog
Ulubiona tenisistka :)
Awatar użytkownika
Basic
Oaza Spokoju
Oaza Spokoju
Posty: 6536
Rejestracja: 25 paź 2009, 22:42
Lokalizacja: Warszawa

Re: Turnieje Forumowiczów - Organizacja, logistyka, zarządza

JCz pisze:
hokej pisze:Przyjmując te założenia nie powinieneś swojej aktywności w tematach TF-owych ograniczać tylko do "róbta co chceta".
Hokej - to nie było "róbta co chceta", powierzając turniej akurat Tobie byłem przekonany, że od strony organizacyjnej wszystko zostanie dopięte na ostatni guzik i o markę TF nie muszę się martwić. :::gd:::
Chyba inaczej to wyglądało. Hokej po prostu sam się zgłosił z chęcią organizacji TF'a, a nie zostało Mu to powierzone.
Trochę dziwnie brzmi teraz to tłumaczenie.
Obrazek Speed Graphene MP
Awatar użytkownika
hokej
Moderator
Moderator
Posty: 4811
Rejestracja: 25 paź 2011, 14:05
Lokalizacja: Lasy Państwowe

Re: Turnieje Forumowiczów - Organizacja, logistyka, zarządza

Wiem co JCz ma na myśli i dziękuję. W imieniu przyszłych organizatorów proszę tylko o nieco wsparcia moralnego. :D
Nie dyskutuj z głupkiem - sprowadzi Cię do swojego poziomu i zniszczy doświadczeniem.

To, że jesteśmy w d..ie, to jasne. Problem w tym, że zaczynamy się w niej urządzać. - Stefan Kisielewski

Wilson Pro Staff RF97A
Różne druty 1.20@24kp
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Turnieje Forumowiczów - Organizacja, logistyka, zarządza

Basic pisze:
JCz pisze:
hokej pisze:Przyjmując te założenia nie powinieneś swojej aktywności w tematach TF-owych ograniczać tylko do "róbta co chceta".
Hokej - to nie było "róbta co chceta", powierzając turniej akurat Tobie byłem przekonany, że od strony organizacyjnej wszystko zostanie dopięte na ostatni guzik i o markę TF nie muszę się martwić. :::gd:::
Chyba inaczej to wyglądało. Hokej po prostu sam się zgłosił z chęcią organizacji TF'a, a nie zostało Mu to powierzone.
Trochę dziwnie brzmi teraz to tłumaczenie.
Czyli nie dość, że przecież nic się nie stało, to jeszcze medal mu wypada dać i laurkę wystawić ...
Tuska nie ma, ale następcy kiełkują. rotfl
A Hokejowi to też tak w dobrym tonie by było gdzieś oficjalnie podziękować. Ale to już raczej abstrakcja ...
Ostatnio zmieniony 7 paź 2014, 09:33 przez Vivid, łącznie zmieniany 1 raz.
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
wyczesany
Ludzkie oblicze Władzy
Ludzkie oblicze Władzy
Posty: 7930
Rejestracja: 8 paź 2008, 15:12

Re: Turnieje Forumowiczów - Organizacja, logistyka, zarządza

Mnie zastanawia inna kwestia.

Skoro sytuacja Garego była znana już wcześniej, to po co była ta cała szopka i "weltschmerz" z powodu radaru?
Prezes fanklubu Staśka :D
Awatar użytkownika
ESP
Weteran
Weteran
Posty: 1622
Rejestracja: 13 sie 2007, 11:51
Lokalizacja: Warszawa

Re: Turnieje Forumowiczów - Organizacja, logistyka, zarządza

Wyczes,
przecież trzeba się do czegoś przyczepić. ;)
Nie może być tak, że ktoś coś robi z własnej inicjatywy, co gorsza dla innych i w dodatku mu to wychodzi z fajnym skutkiem a nikt nie skrytykuje. W dodatku inni zaczynają dziękować. Skandal normalnie.

Mnie tam cieszy, że idea TF się rozwija, mimo że nie byłem na ostatnich kilku edycjach z powodów rodzinnych.
Awatar użytkownika
Marcin_L
Senior
Senior
Posty: 4859
Rejestracja: 26 lis 2010, 08:05
Lokalizacja: Poznań

Re: Turnieje Forumowiczów - Organizacja, logistyka, zarządza

ESP pisze:Mnie tam cieszy, że idea TF się rozwija, mimo że nie byłem na ostatnich kilku edycjach z powodów rodzinnych.
Idea TFa, jak idea Lenina. Się rozwija i rośnie w siłę. :)

Bądź we wrześniu 2015 w Poznaniu na Kortowie. :)
Awatar użytkownika
Smyk
Weteran
Weteran
Posty: 1283
Rejestracja: 24 lip 2008, 09:15
Lokalizacja: Zaodrze

Turnieje Forumowiczów - Organizacja, logistyka, zarządzanie

Marcin_L pisze:Bądź we wrześniu 2015 w Poznaniu na Kortowie. :)
To jeszcze tylko pomysł, czy już deklaracja? O_O
Ostatnio zmieniony 7 paź 2014, 09:36 przez Smyk, łącznie zmieniany 1 raz.
Carpe diem, quam minimum credula postero ...
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Turnieje Forumowiczów - Organizacja, logistyka, zarządza

wyczesany pisze:Mnie zastanawia inna kwestia.

Skoro sytuacja Garego była znana już wcześniej, to po co była ta cała szopka i "weltschmerz" z powodu radaru?
Po to, że najpierw był szum jak to się go dostarczy. A potem panika bo lipa i weź Vivid załatw. OK, nie widzę problemu, ale w tej sytuacji to chyba wypadało wejść i powiedzieć sorry nie wyszło i po sprawie.
Ale najlepiej głupa rżnąć i udawać, że w ogóle nie było tematu?
I w sumie tylko o to chodzi. ;)
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
bugaloo
Weteran
Weteran
Posty: 1951
Rejestracja: 16 paź 2010, 17:42
Lokalizacja: Gdańsk

Turnieje Forumowiczów - Organizacja, logistyka, zarządzanie

Macie zdrowie Pany... albo za dużo wolnego czasu ;-).
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: Turnieje Forumowiczów - Organizacja, logistyka, zarządza

Vivid pisze:Po to, że najpierw był szum jak to się go dostarczy.
Vivid ale szumu nie było. Powiem więcej nie widziałem deklaracji przywiezienia radaru w żadnym temacie. Czy mógłbyś wskazać wypowiedzi o które Ci chodzi? Być może je przegapiłem...
Vivid pisze:A potem panika bo lipa i weź Vivid załatw.
Radary były organizowane równolegle na wszelki wypadek.
Vivid pisze:OK, nie widzę problemu, ale w tej sytuacji to chyba wypadało wejść i powiedzieć sorry nie wyszło i po sprawie.
El Diablo pisze:
Vivid pisze:Czy radar redakcyjny będzie dostarczony, czy nawet tego nie udało się "Prześwietnym" ogarnąć? ...
Im więcej pośredników tym większa szansa niepowodzenia. Tak było tym razem. :(
W posiadaniu radaru był JCz. Jako że Gary jeździ do W-wy poprosiłem go o odebranie go od JCz i dostarczenie mi.
Niestety nie udało się Panom zgrać terminarzy...
Tak więc odpowiedź o braku radaru była podana przeze mnie.
bugaloo pisze:Macie zdrowie Pany... albo za dużo wolnego czasu ;-).
Obrazek
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.
Awatar użytkownika
Rokforabe
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 156
Rejestracja: 25 cze 2012, 16:27

Re: Turnieje Forumowiczów - Organizacja, logistyka, zarządza

A propos organizacji kolejnego TF-a. Podczas tej edycji świetnie sprawdził się system grup. :::gd::: Wszyscy pograli i mieli okazję skrzyżować rakiety z wieloma forumowiczami. Z moich rozmów z uczestnikami wiem, że dla wielu było to dużą motywacją do przyjazdu na TF-a.

Nie było sytuacji, że w drugim meczu ktoś odpada i pozostają mu gierki (debelki) towarzyskie. W formule pucharowej rozpisanej na 32 osoby + turniej pocieszenia, połowa uczestników rozgrywa tylko dwa mecze w TF. :::bd::

Może warto pomyśleć aby na stałe wprowadzić taki system na następne TF-y, i nawet ograniczyć liczbę uczestników do np. 20 i zrobić grupy po 5 osób. Każdy zagra minimum 4 mecze.

5 kortów(w tym jeden do towarzyskich gierek, który był cały czas w miarę luźny) jakie mieliśmy na wrocławskim TF spokojnie by wystarczyło na taką formułę.

A na następnego TF- zrobimy konkurs na celność serwisu. :::gienek::: Wystarczą puszki po piłkach. :lol:
NTRP 4.5

TF 2014 - PROMO VIDEO -https://vimeo.com/94367085

Challenge: Regulamin Ranking
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: Turnieje Forumowiczów - Organizacja, logistyka, zarządza

Rokforabe pisze:Może warto pomyśleć aby na stałe wprowadzić taki system na następne TF-y, i nawet ograniczyć liczbę uczestników do np. 20 i zrobić grupy po 5 osób. Każdy zagra minimum 4 mecze.
Uważam, że powinieneś założyć osobny temat na tę kwestię. To jest jednak trochę kłopotliwa sprawa ze względu na mniejszą liczbę grających. Najlepiej żeby się wypowiedzieli stali uczestnicy TF'ów.
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.
Awatar użytkownika
bugaloo
Weteran
Weteran
Posty: 1951
Rejestracja: 16 paź 2010, 17:42
Lokalizacja: Gdańsk

Turnieje Forumowiczów - Organizacja, logistyka, zarządzanie

Przy grupach na 5 osób, możemy mieć doczynienia z... nadmiarem tenisa ;-). Ale to bardziej pod dyskusję weteranów, nie wtrącam się zatem.

Wróć do „Turnieje Forumowiczów”