Awatar użytkownika
stofler
-
-
Posty: 1942
Rejestracja: 31 paź 2017, 22:07

Re: Dlaczego forum umiera?

Majorka pisze:Nikt nie sprząta, nie pilnuje przestrzegania regulaminu, nie zamyka tematów.
Nikt nie zwraca uwagi czy dyskusja dotyczy tematu w jakim się odbywa. Czy w ogóle dotyczy tenisa.
Brak ciecia z miotłą. Czyli inaczej gospodarza forum.
Jak brak kota - to myszy harcują...a pawie rozkładają ogony.. :/
Służbistką być, la, la, la... :::gtr:::
Jak mówisz o cieciu to mi się przypomina serial "Alternatywy 4". rotfl Takiego "porządku" chcesz na tym forum? :::hmm:::
Widać, że Ty to mało kumasz coś. :sadisptd:
Awatar użytkownika
Izzi
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 492
Rejestracja: 15 sty 2017, 21:10

Re: Dlaczego forum umiera?

Służbistką? A to forum tenisowe czy miejsce na słowne przepychanki i osobiste wycieczki użytkowników? Jakbyście nie mogli z Vividem sobie tego i owego wyjaśnić w prywatnej wiadomości... :] Ale nieee, Wy potrzebujecie grona czytających Wasze epopeje, które czuje się wyłącznie zirytowane i zażenowane. I jeszcze wielkie zaskoczenie, że takie posty są usuwane. Jeśli taki ma być ruch na forum, to lepiej, żeby nie było żadnego.
Awatar użytkownika
Marcin_L
Senior
Senior
Posty: 4859
Rejestracja: 26 lis 2010, 08:05
Lokalizacja: Poznań

Re: Dlaczego forum umiera?

Izzi pisze:Służbistką? A to forum tenisowe czy miejsce na słowne przepychanki i osobiste wycieczki użytkowników? Jakbyście nie mogli z Vividem sobie tego i owego wyjaśnić w prywatnej wiadomości... :] Ale nieee, Wy potrzebujecie grona czytających Wasze epopeje, które czuje się wyłącznie zirytowane i zażenowane. I jeszcze wielkie zaskoczenie, że takie posty są usuwane. Jeśli taki ma być ruch na forum, to lepiej, żeby nie było żadnego.
:::gd:::
Awatar użytkownika
Gary
Baby do garów!
Baby do garów!
Posty: 9345
Rejestracja: 13 sie 2007, 14:36
Lokalizacja: Wieś przyklasztorna

Re: Dlaczego forum umiera?

Izzi pisze:
Gary pisze:
Izzi pisze:
Jakuboto pisze:Takie życie. Natłok spraw codziennych. Inne priorytety. A młodzi nie wchodzą na forum tylko mają Instagram czy co tam innego.
Wchodzą, wchodzą. ;) Znaczy ja wchodzę czasem. :D Co nie znaczy, że dysponuję nadmiarem wolnego czasu, ale na tenis i okołotenisowe hobby zawsze chwilka się znajdzie. ;)
Pytanie, czy się kwalifikujesz do młodych. ;-P
Nie mam co do tego wątpliwości. :)
A jesteś młodzieżą grającą, czy tylko oglądającą?
Marcin_L pisze:Mnie brakuje wpisów dotyczących naszej amatorskiej gry - w blogach, wątkach rozgrywkowych, w kwestiach ciuchowych, rakietowych, naciągowych, treningowych czy mentalnych.
Mnie też. Ale w sumie sam jestem temu winny: mniej gram, to i mniej piszę, mniej piszę, to mniej reakcji wywołuję. No i brakuje też wątków rozgrywkowych między forumowiczami. Przede wszystkim chodzi mi o takie "nowe" pojedynki. Bo że RoTTeN gra z Driverem, a Hohvar z Tomem to wiadomo, ale interesujące byłyby pojedynki osób, które ze sobą nie grają regularnie. Problem w tym, że sam też nie dokładam tu swojej cegiełki, bo gram mało.
"The reason people use a crucifix against vampires is that vampires are allergic to bullshit." - Richard Pryor

"Nie jest dyshonorem przegrywać kiedy w grę wkłada się całe swoje serce." - Sir Matt Busby

"Pater postanowił zapytać swoją siostrzenicę o znaczenie wyrazu "real", który jemu samemu kojarzył się z przepłacanymi, narcystycznymi i metroseksualnymi piłkarzami ze stolicy Hiszpanii." - Krajewski, Czubaj, "Róże cmentarne"
Awatar użytkownika
Jakuboto
Nestor
Nestor
Posty: 6820
Rejestracja: 22 cze 2013, 10:23
Lokalizacja: Warszawa

Re: Dlaczego forum umiera?

Ja czekam a nikt (poza Artem) nie chce zagrać...
Yonex Vcore 100
NTRP 3.14159265359
Awatar użytkownika
Gary
Baby do garów!
Baby do garów!
Posty: 9345
Rejestracja: 13 sie 2007, 14:36
Lokalizacja: Wieś przyklasztorna

Re: Dlaczego forum umiera?

Jakuboto pisze:Ja czekam a nikt (poza Artem) nie chce zagrać...
Aż tak bardzo dobro forum nie leży nam na sercu, żeby aż tak marnować czas. rotfl
"The reason people use a crucifix against vampires is that vampires are allergic to bullshit." - Richard Pryor

"Nie jest dyshonorem przegrywać kiedy w grę wkłada się całe swoje serce." - Sir Matt Busby

"Pater postanowił zapytać swoją siostrzenicę o znaczenie wyrazu "real", który jemu samemu kojarzył się z przepłacanymi, narcystycznymi i metroseksualnymi piłkarzami ze stolicy Hiszpanii." - Krajewski, Czubaj, "Róże cmentarne"
Awatar użytkownika
Izzi
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 492
Rejestracja: 15 sty 2017, 21:10

Re: Dlaczego forum umiera?

Gary pisze:
Izzi pisze:
Gary pisze:
Izzi pisze:
Jakuboto pisze:Takie życie. Natłok spraw codziennych. Inne priorytety. A młodzi nie wchodzą na forum tylko mają Instagram czy co tam innego.
Wchodzą, wchodzą. ;) Znaczy ja wchodzę czasem. :D Co nie znaczy, że dysponuję nadmiarem wolnego czasu, ale na tenis i okołotenisowe hobby zawsze chwilka się znajdzie. ;)
Pytanie, czy się kwalifikujesz do młodych. ;-P
Nie mam co do tego wątpliwości. :)
A jesteś młodzieżą grającą, czy tylko oglądającą?
I to, i to. :) Choć ostatnio na jedno i drugie mam mniej czasu niż bym chciała. :(
Awatar użytkownika
Gary
Baby do garów!
Baby do garów!
Posty: 9345
Rejestracja: 13 sie 2007, 14:36
Lokalizacja: Wieś przyklasztorna

Re: Dlaczego forum umiera?

Izzi pisze:
Gary pisze:
Izzi pisze:
Gary pisze:
Izzi pisze: Wchodzą, wchodzą. ;) Znaczy ja wchodzę czasem. :D Co nie znaczy, że dysponuję nadmiarem wolnego czasu, ale na tenis i okołotenisowe hobby zawsze chwilka się znajdzie. ;)
Pytanie, czy się kwalifikujesz do młodych. ;-P
Nie mam co do tego wątpliwości. :)
A jesteś młodzieżą grającą, czy tylko oglądającą?
I to, i to. :) Choć ostatnio na jedno i drugie mam mniej czasu niż bym chciała. :(
To zakładaj bloga i opisuj swoją grę. :wink: Też mam ostatnio mało czasu na granie, oglądam tylko z doskoku, w TV wolę piłkę.
"The reason people use a crucifix against vampires is that vampires are allergic to bullshit." - Richard Pryor

"Nie jest dyshonorem przegrywać kiedy w grę wkłada się całe swoje serce." - Sir Matt Busby

"Pater postanowił zapytać swoją siostrzenicę o znaczenie wyrazu "real", który jemu samemu kojarzył się z przepłacanymi, narcystycznymi i metroseksualnymi piłkarzami ze stolicy Hiszpanii." - Krajewski, Czubaj, "Róże cmentarne"
Awatar użytkownika
Izzi
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 492
Rejestracja: 15 sty 2017, 21:10

Re: Dlaczego forum umiera?

Gary pisze:
Izzi pisze:
Gary pisze: A jesteś młodzieżą grającą, czy tylko oglądającą?
I to, i to. :) Choć ostatnio na jedno i drugie mam mniej czasu niż bym chciała. :(
To zakładaj bloga i opisuj swoją grę. :wink:
Nie wiem, czy potrafiłabym opisać to, co wyrabiam na korcie. :D Chyba oszczędzę pozostałym czytania tego. ;) Poza tym grywam tylko z dwiema osobami, bo trudno mi znaleźć w moim mieście sparingpartnera w moim wieku. Nie wiem więc za bardzo, jak oceniać moją grę (mimo że chodziłam parę lat na lekcje do trenera), zwłaszcza że nie zawsze gram na punkty, nie mówiąc o jakichś ligach.
Awatar użytkownika
stofler
-
-
Posty: 1942
Rejestracja: 31 paź 2017, 22:07

Re: Dlaczego forum umiera?

Izzi pisze:Jeśli taki ma być ruch na forum, to lepiej, żeby nie było żadnego.
To się ruszaj bardziej a będzie tak jak chcesz. :::abslvt:::
Młodzi/de/ to by chcieli wszystko mieć podane na tacy. Wtedy nie trzeba nic robić i bez wysiłku można skrytykować.
Wymyśl coś zamiast narzekać. Na przykład co zrobić, żeby Vivid się ogarnął... rotfl
Awatar użytkownika
Gary
Baby do garów!
Baby do garów!
Posty: 9345
Rejestracja: 13 sie 2007, 14:36
Lokalizacja: Wieś przyklasztorna

Re: Dlaczego forum umiera?

Izzi pisze:
Gary pisze:
Izzi pisze:
Gary pisze: A jesteś młodzieżą grającą, czy tylko oglądającą?
I to, i to. :) Choć ostatnio na jedno i drugie mam mniej czasu niż bym chciała. :(
To zakładaj bloga i opisuj swoją grę. :wink:
Nie wiem, czy potrafiłabym opisać to, co wyrabiam na korcie. :D Chyba oszczędzę pozostałym czytania tego. ;) Poza tym grywam tylko z dwiema osobami, bo trudno mi znaleźć w moim mieście sparingpartnera w moim wieku. Nie wiem więc za bardzo, jak oceniać moją grę (mimo że chodziłam parę lat na lekcje do trenera), zwłaszcza że nie zawsze gram na punkty, nie mówiąc o jakichś ligach.
1. Myślę, że takie odczucia z gier treningowych czy sparingowych też są warte opisywania i dyskusji. Jeśli nie jesteś byłą zawodniczką, to pewnie nie wszystkie uderzenia masz zawsze pewne, więc może się okazać, że ktoś Ci jakoś doradzi. Albo Twój opis, z rozwiązaniem kortowego problemu w jakiś sposób komuś pomoże.
2. A to sparingpartnerzy muszą być w podobnym wieku? Może inaczej na to patrzę, bo mnie zawsze kręciła rywalizacja i czy grałem ze "starymi dziadami", czy z "młodymi grzbietami", to chodziło o to, żeby się sprawdzić. Poza tym, co to jest podobny wiek?
3. Co to za miasto?
4. Nie ma co oszczędzać nam czytania opisów Twojej gry. Jakuboto nie tylko nie umie opisać, ale też grać, a jednak robi jedno i drugie. rotfl
"The reason people use a crucifix against vampires is that vampires are allergic to bullshit." - Richard Pryor

"Nie jest dyshonorem przegrywać kiedy w grę wkłada się całe swoje serce." - Sir Matt Busby

"Pater postanowił zapytać swoją siostrzenicę o znaczenie wyrazu "real", który jemu samemu kojarzył się z przepłacanymi, narcystycznymi i metroseksualnymi piłkarzami ze stolicy Hiszpanii." - Krajewski, Czubaj, "Róże cmentarne"
Awatar użytkownika
stofler
-
-
Posty: 1942
Rejestracja: 31 paź 2017, 22:07

Re: Dlaczego forum umiera?

Jak dla mnie to ona wcale nie gra w tenisa tylko przygarnia pilota TV. Już taki jeden tutaj jest, nie pamiętam jego ksywki, wybaczcie. :wink:
Bo kto normalny nie chciałby się pochwalić swoimi "sukcesami" sportowymi, swoją nową rakietą, opowiedzieć o korcie, na którym gra... Bo kto normalny zapytany jak często grywa, z automatu rzuca, że nie ma z kim pograć bo wszyscy są za starzy... rotfl
Ja tego nie kupuję koleżanko <Izzi> :::stop_no_gd:::
Pamiętaj, bądź sobą a będziesz tutaj szanowana. :::vnice::: Tak jak ja. :::cheese:::
Awatar użytkownika
Izzi
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 492
Rejestracja: 15 sty 2017, 21:10

Re: Dlaczego forum umiera?

stofler pisze:
Izzi pisze:Jeśli taki ma być ruch na forum, to lepiej, żeby nie było żadnego.
To się ruszaj bardziej a będzie tak jak chcesz. :::abslvt:::
Młodzi/de/ to by chcieli wszystko mieć podane na tacy. Wtedy nie trzeba nic robić i bez wysiłku można skrytykować.
Wymyśl coś zamiast narzekać. Na przykład co zrobić, żeby Vivid się ogarnął... rotfl
Ale ja nie muszę się ruszać, jeśli chcę tu poczytać kogoś, kto pisze mądrze/ciekawie itd. Sama wolę nie pisać w ogóle niż byle co. Vivida nie zamierzam ogarniać, Ciebie też, bo to nie ma sensu. Najlepiej nie reagować, może jak jeden z drugim nie będzie miał pożywki to przestanie pisać ciągle o tym samym albo będziecie "dyskutować" tylko między sobą.

Gary, dzięki za zainteresowanie. :D Może kiedyś coś naskrobię o swojej grze. ;) Jakieś tam spostrzeżenia może i mam...
Co do partnerów do gry, może niepotrzebnie dodałam, że "w moim wieku". Wydaje mi się, że bardziej chodziło mi o poziom. Bo ja naprawdę orłem nie jestem, a u mnie chyba grają głównie panowie w średnim wieku (oprócz tej nielicznej młodzieży - czyli właśnie w moim wieku), z którymi jakoś chyba bałabym się grać, bo jestem raczej drobnej postury dziewczyną o średnich (lub nawet słabych) umiejętnościach. Koleżanka, z którą grywam, nieco lepsza ode mnie, grywała właśnie z takimi partnerami i przestawało to mieć dla niej sens, bo panowie lali ją jak chcieli, dlatego ucieszyłyśmy się, gdy trafiłyśmy na siebie, bo mamy wymiany na swoim poziomie i wtedy czerpiemy radość z gry, a to jest dla nas najważniejsze, dlatego zwykle nie zawracamy sobie głowy liczeniem punktów. :)

Stofler, gram, serio. Jak nie wierzysz, to Twoja sprawa. Nie wszyscy muszą to od razu szeroko opisywać na forum. A może jestem nienormalna. Jakoś źle mi z tym nie jest. ;)
Jeśli koniecznie chcesz poznać częstotliwość - kiedyś grałam raz na tydzień, teraz po prostu nie mam czasu i są takie okresy, że gram raz na miesiąc.
Nie zamierzam Ci się z niczego tłumaczyć. I nie wiem, dlaczego tyle od razu mi zarzucasz. Ale spoko, wyżyj się, skoro usunięto Twoje poprzednie posty. ;)
Awatar użytkownika
stofler
-
-
Posty: 1942
Rejestracja: 31 paź 2017, 22:07

Re: Dlaczego forum umiera?

Izzi pisze:Stofler, gram, serio. Jak nie wierzysz, to Twoja sprawa.
Nie zamierzam Ci się z niczego tłumaczyć. I nie wiem, dlaczego tyle od razu mi zarzucasz. Ale spoko, wyżyj się, skoro usunięto Twoje poprzednie posty. ;)
Uważam, że masz spoko wyobraźnię. Podobasz mi się. :::gd:::
Aha, ja się nigdy na nikim nie wyżywam a Tobie niczego nie zarzucam. Takie spostrzeżenia mam po prostu. :wink:
Awatar użytkownika
Gary
Baby do garów!
Baby do garów!
Posty: 9345
Rejestracja: 13 sie 2007, 14:36
Lokalizacja: Wieś przyklasztorna

Re: Dlaczego forum umiera?

Izzi pisze:Co do partnerów do gry, może niepotrzebnie dodałam, że "w moim wieku". Wydaje mi się, że bardziej chodziło mi o poziom. Bo ja naprawdę orłem nie jestem, a u mnie chyba grają głównie panowie w średnim wieku (oprócz tej nielicznej młodzieży - czyli właśnie w moim wieku), z którymi jakoś chyba bałabym się grać, bo jestem raczej drobnej postury dziewczyną o średnich (lub nawet słabych) umiejętnościach. Koleżanka, z którą grywam, nieco lepsza ode mnie, grywała właśnie z takimi partnerami i przestawało to mieć dla niej sens, bo panowie lali ją jak chcieli...
Faktycznie u bab ( :wink: ) jest z tym gorzej, bo słabo grający facet może nadrobić siłą fizyczną, kondycją i zasięgiem ramion czy wybieganiem i szybkością i jakaś gra będzie, natomiast jak baba ma średnią technikę, nie jest ograna na punkty, to stroną fizyczną nie nadrobi i może być deklasacja jak trafi na kortowego wygę.

Co do wieku, to młodzież to rzecz względna. :wink: Ja się zawsze czułem młodzieżą, a niepostrzeżenie mi stuknęło 32 lata w styczniu. Ale faktycznie, mam wrażenie, że amatorskiej "młodzieży" (osób, powiedzmy do 25 lat) jest mało, raczej albo grają "stare dziady", albo byli zawodnicy. Brakuje mi w ligach amatorskich młodych ludzi bez przeszłości zawodniczej. Zresztą, to samo obserwuję na forum. Na palcach jednej ręki można policzyć takich graczy. Kiedyś był Trawek, jest Martinek, ale poza tym marnie.
"The reason people use a crucifix against vampires is that vampires are allergic to bullshit." - Richard Pryor

"Nie jest dyshonorem przegrywać kiedy w grę wkłada się całe swoje serce." - Sir Matt Busby

"Pater postanowił zapytać swoją siostrzenicę o znaczenie wyrazu "real", który jemu samemu kojarzył się z przepłacanymi, narcystycznymi i metroseksualnymi piłkarzami ze stolicy Hiszpanii." - Krajewski, Czubaj, "Róże cmentarne"
Awatar użytkownika
Marcin_L
Senior
Senior
Posty: 4859
Rejestracja: 26 lis 2010, 08:05
Lokalizacja: Poznań

Re: Dlaczego forum umiera?

Może w ramach rozruszania forum jednak zrobimy porządny majowy Turniej Forumowiczów? Taki z 30 uczestnikami, grillem, sernikiem ;) i debelkami na wolnych kortach?
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Dlaczego forum umiera?

Izzi pisze:... w odpowiedzi będzie dziesięcioakapitowy elaborat z pięćdziesięcioma rzeczowymi argumentami, popartymi przykładami, że nieee, absolutnie. ;)
Widzę, że doceniasz :::gd::: rotfl
Izzi pisze:... to lepiej, żeby nie było żadnego.
Tak! Niech będzie Kononowicz! :::yay::: :P
Izzi pisze:Nie wiem, czy potrafiłabym opisać to, co wyrabiam na korcie.
...
Poza tym grywam tylko z dwiema osobami, ...
Nie wiem więc za bardzo, jak oceniać moją grę ..., zwłaszcza że nie zawsze gram na punkty, nie mówiąc o jakichś ligach.
Co to jest? Nazwijmy po imieniu - zwykły cykor i asekuracja!
Każdy pisze to co chce i jak chce. O tym co dla niego jest istotne na korcie. To jest w końcu autorski blog. Tu niczego nie trzeba potrafić.
Co to za argument, że grasz z dwiema osobami? Możesz grać tylko ze ... ścianą. To nadal jakaś gra i można ją opisać.
Co to za argumet, że nie wiesz jak ocenić swoją grę? A po cholerę masz ją oceniać? Czy wpis na blogu musi być od razu koniecznie oceną z wnioskami i musi być też oceniany? Nie może być to zwykła wypowiedź, jakieś spostrzeżenia, bez konkluzji? Może.
Jaki masz mandat, czy raczej czelność (!), oczekiwać od innych aktywności jak sama jesteś bierna?! Taki zwykły sęp i tyle :::bd::
Rozumiem kogoś kto nie gra. Nie pytam o powody - logistyka, zdrowie, finanse, czas. Co ma opisać? Pilota, telewizor, co popija czy przegryza jak ogląda tenis? Ale jak ktoś grywa? Blog to absolutny styl dowolny. W sumie kompetencje zbyteczne.
Co, lepiej siedzieć cicho i tylko postulować by inni się produkowali? Od siebie to nic?
ŻENUJĄCE!!!
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6730
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: Dlaczego forum umiera?

Marcin_L pisze:Może w ramach rozruszania forum jednak zrobimy porządny majowy Turniej Forumowiczów? Taki z 30 uczestnikami, grillem, sernikiem ;) i debelkami na wolnych kortach?
Widzę, że nie tylko mnie się marzy kurna chata :D Izzi, dasz radę zrobić pyszny sernik?
Awatar użytkownika
stofler
-
-
Posty: 1942
Rejestracja: 31 paź 2017, 22:07

Re: Dlaczego forum umiera?

TomPL pisze:
Marcin_L pisze:Może w ramach rozruszania forum jednak zrobimy porządny majowy Turniej Forumowiczów? Taki z 30 uczestnikami, grillem, sernikiem ;) i debelkami na wolnych kortach?
Widzę, że nie tylko mnie się marzy kurna chata :D Izzi, dasz radę zrobić pyszny sernik?
Myślisz, że ona ma coś z Elf-a? O_O
Awatar użytkownika
Izzi
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 492
Rejestracja: 15 sty 2017, 21:10

Re: Dlaczego forum umiera?

Panowie, wydaje mi się, że sądzicie, że jak ktoś gra, to ma obowiązek opisywania tego na forum. Ale jeśli chcecie wiedzieć coś więcej, to mogę w weekend coś napisać. Nie mam powodu Was okłamywać, pisząc, że w ogóle gram czy z kim gram, bo nie jestem tu, by Wam zaimponować.
Vivid, ja nie mam oczekiwań co do aktywności na forum. Wyraziłam się po prostu, że nie podoba mi się to, co się działo ostatnio, i chyba nie tylko mi. Widzę, że od razu poczułeś się wielce dotknięty. Ja jakbym pisała jakieś bzdury, to byś mnie zlinczował, więc rzadko się odzywam, bo czasami zwyczajnie nie mam nic do powiedzenia.
Gary, widzę, że rozumiesz, o co mi chodzi z grą przeciwko starszymi ode mnie facetami. :::gd:::
A co do sernika, to muszę jeszcze trochę poćwiczyć, ale prawdziwa baba powinna umieć go upiec! :D

Wróć do „Pogadanki & Pogaduchy”