Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6730
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: Bukmacherka

PitS pisze:
TomPL pisze:Ostatnią osobą? Przecież ja tu już drugi sezon...
A platforma?
Co ty z tą platformą? Nie ma znaczenia. Ja korzystam z STS, bo mam 15 minut spacerkiem z pracy do ich punktu, co jest bardzo zdrowe dla nóg i portfela i stosuję zamiast przerwy na papierosa. Elektronicznie/internetowo podłączę się dopiero na emeryturze, jak starczy mi zapału i pieniędzy. ;)
Dzisiaj zaczyna się US Open, czas na bukmacherskie żniwa. :]
Awatar użytkownika
Kerm
Weteran
Weteran
Posty: 1424
Rejestracja: 12 cze 2014, 10:42
Lokalizacja: Lublin

Re: Bukmacherka

Mój wczorajszy kupon.

https://zapodaj.net/d6203f7737eb2.png.html

Byłoby tak dobrze, kurs ponad 7... ale Sock dał ciała. :/
Tyle wiemy o sobie, ile nas sprawdzono.


Kerm. Powered by dreams.
Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6730
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: Bukmacherka

Ja zagrałem na 7 "pewnych" zwycięstw w WTA z kursem łącznym około 4 i Konta położyła mi zakład. Nawet oglądałem ten mecz, bardzo słabo grała i Krunic to perfekcyjnie wykorzystała. Jestem 20 dychy do tyłu, dzisiaj drugie podejście...
Awatar użytkownika
Kerm
Weteran
Weteran
Posty: 1424
Rejestracja: 12 cze 2014, 10:42
Lokalizacja: Lublin

Re: Bukmacherka

Coco, Berdych, Troicki, Karlovic, Young, Svitolina, Gasquet - to na dziś.

Nie umiem robić tak fajnych screenów jak Ty, Tom. :P Kurs 6,89. Zobaczymy. :wink:
Tyle wiemy o sobie, ile nas sprawdzono.


Kerm. Powered by dreams.
Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6730
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: Bukmacherka

Grasz na wysokie kursy, dla mnie za wysokie. ;)
Awatar użytkownika
Kerm
Weteran
Weteran
Posty: 1424
Rejestracja: 12 cze 2014, 10:42
Lokalizacja: Lublin

Re: Bukmacherka

Nie lubię stawiać tych 1,05-1,19. Zawodnik pewnie wygra (ale może i przegrać!), ale mi na kuponie nie przybędzie.
Tyle wiemy o sobie, ile nas sprawdzono.


Kerm. Powered by dreams.
Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6730
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: Bukmacherka

Tyle że idziesz w stronę hazardu, totolotka. Ja kombinuje tak: czy wygram 100% czy 200% to właściwie jedna rybka, jestem do przodu, natomiast gdy przegram to tyle samo, a wolę nie przegrać!
Gdy chcę wygrać dużo to zagram w Lotto. ;)
Awatar użytkownika
Kerm
Weteran
Weteran
Posty: 1424
Rejestracja: 12 cze 2014, 10:42
Lokalizacja: Lublin

Re: Bukmacherka

Wiem, że hazarduję za dużo. Dlatego właśnie nie gram. No - kilka razy w roku. :P
Tyle wiemy o sobie, ile nas sprawdzono.


Kerm. Powered by dreams.
Awatar użytkownika
Jakuboto
Nestor
Nestor
Posty: 6820
Rejestracja: 22 cze 2013, 10:23
Lokalizacja: Warszawa

Re: Bukmacherka

Kerm pisze:Wiem, że hazarduję za dużo. Dlatego właśnie nie gram. No - kilka razy w roku. :P
12 razy po każdej wypłacie rotfl.
Yonex Vcore 100
NTRP 3.14159265359
Awatar użytkownika
Kerm
Weteran
Weteran
Posty: 1424
Rejestracja: 12 cze 2014, 10:42
Lokalizacja: Lublin

Re: Bukmacherka

Jakuboto pisze:
Kerm pisze:Wiem, że hazarduję za dużo. Dlatego właśnie nie gram. No - kilka razy w roku. :P
12 razy po każdej wypłacie rotfl.
Oj tam. :wink: :D
Tyle wiemy o sobie, ile nas sprawdzono.


Kerm. Powered by dreams.
Awatar użytkownika
Jakuboto
Nestor
Nestor
Posty: 6820
Rejestracja: 22 cze 2013, 10:23
Lokalizacja: Warszawa

Re: Bukmacherka

To tylko raz w miesiącu więc nie jest źle ;).
Yonex Vcore 100
NTRP 3.14159265359
Awatar użytkownika
Kerm
Weteran
Weteran
Posty: 1424
Rejestracja: 12 cze 2014, 10:42
Lokalizacja: Lublin

Re: Bukmacherka

Stawiaj przecinki! rotfl :D 12x12 = 144. Żona by mi wystawiła torby za drzwi po miesiącu. :D
Tyle wiemy o sobie, ile nas sprawdzono.


Kerm. Powered by dreams.
Awatar użytkownika
Jakuboto
Nestor
Nestor
Posty: 6820
Rejestracja: 22 cze 2013, 10:23
Lokalizacja: Warszawa

Re: Bukmacherka

Może jeszcze tego nie zrobiła bo na razie wygrywasz :).
Yonex Vcore 100
NTRP 3.14159265359
Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6730
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: Bukmacherka

Szlemy to specyficzna sprawa, bo kuszą by obstawiać więcej spotkań na raz, bo wydaję się, że jest tyyyyle pewniaków! No i ja też uległem tej pokusie. Najpierw 6 spotkań, łączny kurs prawie 4 i prawie się udało, ale Tsurenko zawiodła:
Obrazek
Tsurenko przegrała zanim zaczęło padać, więc nieco wnerwiony wziąłem poprawkę i do 3-ch już wybranych spotkań dołożyłem jeszcze... 7! Wyszedł kurs około 16! Wiedziałem, że to już graniczy z cudem, więc postawiłem tylko za dychę:
Obrazek
Bingo! Wybierałem rozsądnie, ominąłem niespodzianki (Kuzniecowej muszę piwo postawić :wink: ) a wybrane rodzynki (Flipkens, Lopez) zrobiły mi kurs. Proste? :]
Uwielbiam 1 i 2 rundy WS, zawsze można coś wybrać...
Awatar użytkownika
Kerm
Weteran
Weteran
Posty: 1424
Rejestracja: 12 cze 2014, 10:42
Lokalizacja: Lublin

Re: Bukmacherka

Eeee no super Ci to wyszło! Gratki. :D

Ja już się zagotowałem, najpierw Karlovic, potem Rysiu Gasquet... eeeeeehh tam z tymi bukami.

P.S. MOŻE jeszcze z jeden kupon postawię w czasie USO. Ale wątpię. :P
Tyle wiemy o sobie, ile nas sprawdzono.


Kerm. Powered by dreams.
Awatar użytkownika
Jakuboto
Nestor
Nestor
Posty: 6820
Rejestracja: 22 cze 2013, 10:23
Lokalizacja: Warszawa

Re: Bukmacherka

Ładnie weszło :).
Yonex Vcore 100
NTRP 3.14159265359
Awatar użytkownika
Barti
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 271
Rejestracja: 21 cze 2016, 00:27

Re: Bukmacherka

TomPL pisze:Widzę, że tylko ja tu się hazarduję - nikogo więcej nie boli łokieć? ;)
Dochodzę do wniosku, że gra na "pewniaki" jest najlepszą strategią, choć oczywiście nigdy pewności wygranej nie ma, nigdy. Przez pewniaki rozumiem spotkania, gdzie "pewniak" jest z kursem 1,2-1,3 (tak przynajmniej bukmacherzy stawiają w STS), ale i takie spotkania trzeba wybierać z dużą ostrożnością (bo skubance często przesadzają). I wybierając takie 3-4 mecze otrzymujemy kurs łączny w zakresie 2-3, co oznacza stopę zysku 100-200%! To przecież super biznes, gdzie znaleźć inny taki interes? W dopalaczach? ;)
Może ktoś by jednak się pokusił o ocenę mojej taktyki albo wniósł coś do teorii? W tym hazardzie przecież pomagać sobie nic nie kosztuje, moja wygrana nie zależy od twojej :angel:

Tyle teorii, wracamy do praktyki. Luźna ręką obstawiłem aż 5 "pewniaków", w tym 2 mecze w kwalifikacjach US Open! Zagrałem też niezbyt patriotycznie, bo przeciw Magdzie Linette, która jak się okazało bardzo dzielnie starała się mi zaszkodzić! :D Wygrana byłaby jeszcze większa, ale znowu jeden krecz (Benneteau) i kurs zamiast 4 ostał się jeno 3,1 co i tak jest przecież świetnym współczynnikiem.
Obrazek

Gdyby taktyka z graniem na "pewniaki" była skuteczna, bukmacherzy dawno by zbankrutowali. ;) Generalnie przy tych stawkach i typowym graniu "for fun" nie ma problemu, jednak jeśli ktoś podchodzi do bukmacherki poważnie wygląda to zgoła inaczej. Cała sprawa polga na wykorzystywaniu osławionego w kręgach bukmacherskich "value" - sytuacji, w których uważamy, że kurs wystawiony przez buka na dane zdarzenie jest zawyżony. Nie będę się tutaj rozpisywał o bankrollu, zasadach stawkowania i innych bardziej szczegółowych kwestiach, bo grając u naszych rodzimych bukmacherów nie na to sensu - 12% podatek praktycznie uniemożliwia osiągnięcie zysku w okresie długoterminowym.

Muszę jednak przyznać, że turnieje wielkoszlemowe również mnie od czasu do czasu skłaniają do grania tasieek. Jutro, o ile znajdę coś ciekawego, postaram się dodać coś od siebie. :D
„Zgasiłem światło w knajpie i teraz niech się biją po mordzie, ja idę sobie na spacer.”
Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6730
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: Bukmacherka

Barti pisze: Gdyby taktyka z graniem na "pewniaki" była skuteczna, bukmacherzy dawno by zbankrutowali. ;) Generalnie przy tych stawkach i typowym graniu "for fun" nie ma problemu, jednak jeśli ktoś podchodzi do bukmacherki poważnie wygląda to zgoła inaczej. Cała sprawa polga na wykorzystywaniu osławionego w kręgach bukmacherskich "value" - sytuacji, w których uważamy, że kurs wystawiony przez buka na dane zdarzenie jest zawyżony. Nie będę się tutaj rozpisywał o bankrollu, zasadach stawkowania i innych bardziej szczegółowych kwestiach, bo grając u naszych rodzimych bukmacherów nie na to sensu - 12% podatek praktycznie uniemożliwia osiągnięcie zysku w okresie długoterminowym.
"value", "bankrollu, zasadach stawkowania", "12% podatek praktycznie uniemożliwia " - brzmi poważnie, wręcz naukowo i przede wszystkim interesująco, więc jeśli możesz to się rozpisz albo przynajmniej daj namiary, gdzie można o tym poczytać. Mam podejrzenia, że to się kręci wokół prawdopodobieństwa, statystyki i z pomocą internetowego szybkiego dostępu do systemu obstawiania da się coś ugrać bardziej niż chodząc na spacerek do kolektury. Oczywiście to nie będzie dla mnie, ale ciekawy jestem wg jakich zasad to działa u "poważnych" graczy.
Przeze mnie bukmacherzy raczej nie zbankrutują, bo wczoraj wystarczyło niespodzianek by położyć zakłady wielu amatorom łatwej i taniej wygranej. Ja poległem na całego, 20 dychy poszły, ale miałem z czego, a i na dziś jeszcze wystarczy. :)
Obrazek
No ja rozumiem, że Brady czy Gawriłowa ale żeby Kuźniecowa przegrała z tą Japonką!? Nie ma pewniaków...
Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6730
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: Bukmacherka

Okazało się, że Kuzniecowa grała z kontuzją nadgarstka, więc miała pełne prawo przegrać. No ale ja o tym nie wiedziałem a bukmacherzy też nie puścili pary z gęby...
Barti pisze:.....
Muszę jednak przyznać, że turnieje wielkoszlemowe również mnie od czasu do czasu skłaniają do grania tasieek. Jutro, o ile znajdę coś ciekawego, postaram się dodać coś od siębie. :D
No i jak?
Ja niestety nie znalazłem dobrych pewniaków (mówimy o 1-2 września), same z kursem typu 1.08-1.10 (Williams, Sharapowa, Muguruza, Nadal) więc szkoda fatygi, bo przy kursie łącznym około 1.5 to trzeba by stawiać jakieś 50-100zł, żeby cos sensownego zarobić. Można, ale jednak to inna zabawa...
Postanowiłem więc strzelić, co mi przeczucie podpowiada, tam gdzie bukmacherzy poszli na łatwiznę. Miałem jeszcze Misze Zwieriewa na myśli, ale uznałem, że to jednak za dużo grzybów w barszcz, a szkoda, bo z Isnerem był świetny kurs:
Obrazek

No i dla mnie US Open się skończył, chyba że buki popełnia jakiś oczywisty, dla mnie, błąd...
Awatar użytkownika
Jakuboto
Nestor
Nestor
Posty: 6820
Rejestracja: 22 cze 2013, 10:23
Lokalizacja: Warszawa

Re: Bukmacherka

Kumpel mówił żeby na Sevastovą postawić ale się nie zdecydowałem. Kursy od 3,3 do 3,5 były.
Yonex Vcore 100
NTRP 3.14159265359

Wróć do „Różności tenisowe”