Awatar użytkownika
WarriorsOfAden
Weteran
Weteran
Posty: 1795
Rejestracja: 31 lip 2009, 18:56
Lokalizacja: Częstochowa

Re: Blackburne DS 107

Smyk pisze:
purestormtourgt pisze:Najpierw okłamał że jest zadowolonym klientem, ...
Odważny zarzut ! Jesteś w 100% pewien, że nie jest zadowolonym klientem ?
purestormtourgt pisze:/.../ przykładowo naciągam na 28kg na górze, 28kg na dole. Czy to nie jest ogromne obciążenie dla ramy ? Albo tak jak już wspomniano wcześniej kombinacja z jednej strony więcej, z drugiej mniej. Nie chce nic z góry przesądzać ale ile rama coś takiego wytrzyma ?
W danych technicznych rakiety nie znalazłem nic o dopuszczalnej sile naciągu. 28 kg to nie jest mało, ale jeśli naciąg jest prawidłowo założony, teoretycznie nie powinny w ramie występować żadne siły działające w poprzek ramy (promieniowo; patrz równowaga sił w łuku). Jeśli producent dopuszcza siłę naciągu 2 x 28 kg oraz rożne siły naciągu po obu stronach rakiety, znaczy że zaprojektował ramę, która takie obciążenia wytrzyma.

Ja jestem w 100% pewien, że to "zadowolony klient" rotfl rotfl

http://www.Allegro.pl/item762333182_bla ... okazj.html

Sprzedający Obenek1 (81)
Zadaj pytanie Sprzedającemu
Pokaż inne przedmioty Sprzedającego
ObrazekOrganix 8
NTRP 3.0
"Whatever doesn't kill you, simply makes you stranger"

"Szaleństwo i długie piesze spacery to okno z najrozleglejszym widokiem na ludzką naturę"
Awatar użytkownika
PitS
PATHFINDER
PATHFINDER
Posty: 13064
Rejestracja: 9 sie 2007, 22:21
Lokalizacja: Kielce/Opoczno
Kontakt: Strona WWW

Re: Blackburne DS 107

To już zostało ustalone na samym początku. :lol:
Każdy ma prawo do wolnej, nieskrepowanej wypowiedzi, a granice dobrego smaku - zakładamy, że - każdy potrafi sobie postawić sam. Spór jest naturalną esencją forum internetowego, a różnice poglądów jego paliwem. Ważne jest jednak, aby nadmiar paliwa nie zdusił dyskusji. - YtB
Awatar użytkownika
WarriorsOfAden
Weteran
Weteran
Posty: 1795
Rejestracja: 31 lip 2009, 18:56
Lokalizacja: Częstochowa

Re: Blackburne DS 107

Wybaczcie, nie czytałem od początku :)

Jak zwykle "błysnąłem", jak w grudniu będą "końco" roczne wybory na miss "nie czytającego ze zrozumieniem" to pewnie wygram :oops: :oops:
ObrazekOrganix 8
NTRP 3.0
"Whatever doesn't kill you, simply makes you stranger"

"Szaleństwo i długie piesze spacery to okno z najrozleglejszym widokiem na ludzką naturę"
TadX
Senior
Senior
Posty: 4833
Rejestracja: 6 wrz 2008, 23:16

Re: Blackburne DS 107

Ja to skwituję tak.... Nie wiadomo, kim jest ten cały Obenek. Może jest przedstawicielem tego całego Blackburne na Polskę i chce wciskać ludziom takie wynalazki. Nie zdziwię się, jeśli dodają gratisy, np. woda święcona z przedłużonym terminem ważności, kij od szczotki czy kawałek żyrandola. Kto kupi, to niech się martwi.

Może Obenek faktycznie jest zadowolonym klientem, który kupił rakietę sam dla siebie i dodatkowo parę sztuk więcej, żeby się tym swoim szczęściem podzielić z innymi (oczywiście po odpowiedniej cenie, szczęście kosztuje). Gdy widział, że nikt na Allegro nie chce kupić jego szczęścia za przeszło 800 zł (z tego, co pamiętam), to spuścił z ceny do 400-iluś. Uznał pewnie, że może wtedy ktoś się skusi i zafunduje sobie masę szczęścia.

Ostatnio jak pisałem, w gazecie wypadła mi reklamówka Blackburne, może i sama firma uznała, że trzeba rozreklamować szczęście, żeby rozprzestrzeniło się po kortach całej Polski. Życzę szczęścia.
Awatar użytkownika
WarriorsOfAden
Weteran
Weteran
Posty: 1795
Rejestracja: 31 lip 2009, 18:56
Lokalizacja: Częstochowa

Re: Blackburne DS 107

TadX, na prawdę wierzysz, że jest on klientem, a na Allegro, ktoś, kto sprzedaje hurtowo te rakiety, ma nick obenek1? :) Czy tylko tak sobie ironizowałeś?:)
ObrazekOrganix 8
NTRP 3.0
"Whatever doesn't kill you, simply makes you stranger"

"Szaleństwo i długie piesze spacery to okno z najrozleglejszym widokiem na ludzką naturę"
Awatar użytkownika
ppeter
Senior
Senior
Posty: 4949
Rejestracja: 18 gru 2006, 17:57
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Blackburne DS 107

Czy nie czas zamknąć tą dyskusję nad tym wynalazkiem, nabiliśmy już tyle postów w temacie tej rakiety, że lepszej reklamy już chyba nie potrzeba (negatywna reklama, to też reklama), a dyskutować nie bardzo jest chyba po co.
Co trzeba było powiedzieć, zostało powiedziane w paru pierwszych postach.
Obrazek
Super G V1 Pro
NTRP - 4.0
Sam fakt istnienia prawa o ochronie uczuć religijnych jest najlepszym dowodem tego, że religie by nie przetrwały w warunkach prawdziwej wolności myśli i słowa.
"Ojczyznę wolną racz nam wrócić Panie?!".
Awatar użytkownika
Gary
Baby do garów!
Baby do garów!
Posty: 9345
Rejestracja: 13 sie 2007, 14:36
Lokalizacja: Wieś przyklasztorna

Re: Blackburne DS 107

Sprzedawanie tych rakiet nie musi od razu oznaczać, że sprzedawca nie jest ich zadowolonym użytkownikiem. :wink:
"The reason people use a crucifix against vampires is that vampires are allergic to bullshit." - Richard Pryor

"Nie jest dyshonorem przegrywać kiedy w grę wkłada się całe swoje serce." - Sir Matt Busby

"Pater postanowił zapytać swoją siostrzenicę o znaczenie wyrazu "real", który jemu samemu kojarzył się z przepłacanymi, narcystycznymi i metroseksualnymi piłkarzami ze stolicy Hiszpanii." - Krajewski, Czubaj, "Róże cmentarne"
Awatar użytkownika
yidam
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 480
Rejestracja: 6 sie 2007, 17:09
Lokalizacja: Calgary, AB, Canada

Re: Blackburne DS 107

Przystanę na propozycję ppetera.
Nowe posty nic nowego nie wnoszą.
Enough is enough!*

Zamykam.

* - Wystarczy!
Wilson [K]Factor 6.1 Tour
"In government, the scum rises to the top." - Friederich Hayek

Wróć do „Pozostałe”