Regulamin forum
Ideą obecnego systemu organizacji działu jest zapewnienie użytkownikom przejrzystej nawigacji pośród licznymi tematami sprzętowymi obecnymi na forum.

Producentów sprzętu tenisowego, w tym rakiet, jest wbrew pozorom bardzo dużo jednakże zainteresowanie jak i dostępność ich produktów jest mocno ograniczone. Z tego względu zdecydowaliśmy się na utworzenie osobnych folderów dla najczęściej omawianych rakiet, modele producentów, którzy nie mają osobnego folderu jak również tematy dotyczące innych kwestii np. sztywności i jej wpływu na moc rakiety etc. należy umieszczać w folderze "Pozostałe". Nie zdecydowaliśmy się na bardziej rozbudowaną "klasyfikację" aby nie było wątpliwości gdzie co umieszczać.

Życzymy miłej gry,
Redakcja TenisNET
meszka
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 445
Rejestracja: 6 lip 2009, 15:33

Head Prestige Mid Microgel, lepszy od intelligence?

Gram już mocno wysłużonymi Prestige'ami z serii intelligence (swoją drogą świetna rakieta) i myślę już powoli o zmianie sprzętu. Czy te microgele są godnymi następcami swoich poprzedników? Czy warto się przesiąść na nie, czy jeszcze cierpliwie poczekać na nowszą serię i dopiero wtedy porównać? Co byście doradzili?

Pozdro!
Awatar użytkownika
I3
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 400
Rejestracja: 8 lis 2007, 22:50

Re: Head Prestige Mid Microgel, lepszy od intelligence?

Krótko - warto. Ja gram MP 18x20 i jestem wniebowzięty. Oczywiście rakieta inna, bo Ty potrzebujesz Mida z tego co czytam. Ale jak dla mnie będziesz zadowolony. Mid, MP, MP Pro są bardzo chwalone. Oczywiście Twoje umiejętności muszą być nienaganne, ale wątpię, żeby nie były skoro grałeś poprzednikami, ponoć trochę trudniejszymi.
"Niestety Szwajcar mógłby zatrudnić samego Boga i i tak z Nadalem na ziemi by nie wygrał. [...] Wiem, że ciężko się z tym pogodzić, że Federer nie wygra nigdy RG :twisted:." Pistol Pete
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Head Prestige Mid Microgel, lepszy od intelligence?

Dobra seria (MG) a nowe YT-ki nie pewne. Head w nich namieszał. Wcześniejsza seria to FXP (FlexPoint), zapomnij ...
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
easy
Nowy
Nowy
Posty: 1
Rejestracja: 24 sie 2009, 13:15

Re: Head Prestige Mid Microgel, lepszy od intelligence?

Microgele są zdecydowanie lepsze. Mają większą dynamikę i lepsze czucie piłki. Uważam, że kontrola też jest lepsza.

Prestige jest jedną z najlepszych rakiet i nie ma sensu zmieniać na inną, warto zmienić tylko technologię.

Wg mnie lepiej gra się głową 630cm2 niż 600cm2. Wybacza więcej błędów.

A co do nowej serii You Tek - to nie ma w niej odpowiednika Prestige'a, na 2010 jest nadal w technologii Microgel.
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: Head Prestige Mid Microgel, lepszy od intelligence?

easy pisze:Prestige jest jedną z najlepszych rakiet i nie ma sensu zmieniać na inną, warto zmienić tylko technologię.
BZDURA!

Te całe technologie, o czym wszyscy tutaj wiemy, to marketingowy pic nastawiony na nakręcanie sprzedaży i uzasadnienia nowej wysokiej ceny.
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Head Prestige Mid Microgel, lepszy od intelligence?

easy pisze:A co do nowej serii YouTek - to nie ma w niej odpowiednika Prestige'a, na 2010 jest nadal w technologii Microgel.
Na USO09 ma być zaprezentowany Prestige YT.
A Prestige Mid i MP to nie tylko 30cm2 różnicy Kolego. To znacznie więcej. Przewaliłem przez lata większość z nich, testowo. Ale nawet wystarczy parametry porównać choć to nie to co gra.
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: Head Prestige Mid Microgel, lepszy od intelligence?

Vivid pisze:Na USO09 ma być zaprezentowany Prestige YT.
A nie AO10? Chociaż kij tam ich wie :P
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Head Prestige Mid Microgel, lepszy od intelligence?

Być może i AO10, jakoś na przełomie sezonów w każdym razie. Także jak ktoś lubi to na sezon letni 2010 będzie już mógł wyjść z Prestige-em YT.
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
meszka
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 445
Rejestracja: 6 lip 2009, 15:33

Re: Head Prestige Mid Microgel, lepszy od intelligence?

Vivid pisze:
easy pisze:A co do nowej serii YouTek - to nie ma w niej odpowiednika Prestige'a, na 2010 jest nadal w technologii Microgel.
Na USO09 ma być zaprezentowany Prestige YT.
A Prestige Mid i MP to nie tylko 30cm2 różnicy Kolego. To znacznie więcej. Przewaliłem przez lata większość z nich, testowo. Ale nawet wystarczy parametry porównać choć to nie to co gra.
Mógłbyś coś napisać o tych różnicach między Mid a Midplus, bo jednak chyba sobie kupię te MicroGele, tylko teraz mam wbitego klina bo chyba większość gra 630?
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: Head Prestige Mid Microgel, lepszy od intelligence?

meszka pisze:... tylko teraz mam wbitego klina bo chyba większość gra 630?
A co Cię, za przeproszeniem, większość obchodzi?! Tobie ma się dobrze grać, a nie Twojemu trenerowi, sprzedającemu czy kolegom!
meszka pisze:Mógłbyś coś napisać o tych różnicach między Mid a Midplus...
Kompletnie mnie to pytanie rozbiło... szukasz zastępcy swojego Prestige'a? No chyba szybciej MP będzie podobny do MP niż Mid do MP co nie?
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.

Wróć do „Head”