Quiet please !
Początkujący
Początkujący
Posty: 20
Rejestracja: 14 sie 2008, 16:43

Otwarte Mistrzostwa Woj. Świętokrzyskiego 2009

Otwarte Mistrzostwa Woj. Świętokrzyskiego - Memoriał Adama Borchólskiego.

Czy ktoś wie coś na temat tego turnieju? Potrzebne mi szczegółowe informacje a w internecie są wspomniane tylko edycje z lat ubiegłych. Podobno ma się odbyć 26 września, ale nie jest to oficjalna informacja.

Potrzebuję takich dwóch informacji:
- W jakich godzinach będzie rozgrywany turniej (jak już będzie wiadomo)? Pracuję w ten dzień, ale mogę sobie znaleźć ewentualnie zastępstwo.
- Czy jeśli ukończyłem 18 lat to mogę startować w kategorii do 18 lat? (Byłby to mój pierwszy turniej i nie jestem tego pewien.)
NTRP 3.5
Awatar użytkownika
PitS
PATHFINDER
PATHFINDER
Posty: 13064
Rejestracja: 9 sie 2007, 22:21
Lokalizacja: Kielce/Opoczno
Kontakt: Strona WWW

Re: Otwarte Mistrzostwa Woj. Świętokrzyskiego

Na zdjęciu jest wszystko zrobiłem je wczoraj wieczorem na Tęczy.
Obrazek

Obcięło telefon do organizatora ale jest on taki sam jak w zakładce: Korty tenisowe >> Kielce >> Tęcza - Społem.
A i jeszcze jedno. Nie ma nagród pieniężnych i rzeczowych, nie ma punktów do atp, to nie ma byłych zawodników. :::yay:::
Każdy ma prawo do wolnej, nieskrepowanej wypowiedzi, a granice dobrego smaku - zakładamy, że - każdy potrafi sobie postawić sam. Spór jest naturalną esencją forum internetowego, a różnice poglądów jego paliwem. Ważne jest jednak, aby nadmiar paliwa nie zdusił dyskusji. - YtB
Awatar użytkownika
PitS
PATHFINDER
PATHFINDER
Posty: 13064
Rejestracja: 9 sie 2007, 22:21
Lokalizacja: Kielce/Opoczno
Kontakt: Strona WWW

Re: Otwarte Mistrzostwa Woj. Świętokrzyskiego

Organizatorowi bardzo zależało żeby ludzie pograli. Jadnak mamy ograniczenia. Na tym obiekcie nie ma światła :([ koniec gier więc następuje o 18:30. Do tego rzecz niezrozumiała dla mnie zapisy przyjmowano do dziś rana !!! Losowanie wobec tego o 10:00. Postanowiono dać ludziom pograć i gdzie się dało były grupy
+18 drabinka
+35 dwie grupy (5 osób i 4)
+45 drabinka
+55 grupy
Do 18 lat grupy
do 12 lat grupy
Babki: grupy

Mam od razu pierwszy mecz więc pytam o zasady. Od 0:0 do 2 wygranych setów :([
A trzeci przy 1:1 w setach? Pełen. Wtedy wiedziałem że nie zdążymy rozegrać grup.

Losowanie tuż przed turniejem powoduje totalny bałagan bo nie ma czasu na rozpisanie drabinki, nie ma planu gier, kształtuje się go na gorąco.

Było już ciemno jak schodziłem więc nie ma zdjęcia drabinki.
Każdy ma prawo do wolnej, nieskrepowanej wypowiedzi, a granice dobrego smaku - zakładamy, że - każdy potrafi sobie postawić sam. Spór jest naturalną esencją forum internetowego, a różnice poglądów jego paliwem. Ważne jest jednak, aby nadmiar paliwa nie zdusił dyskusji. - YtB
lew
Nowy
Nowy
Posty: 15
Rejestracja: 17 mar 2008, 21:38
Lokalizacja: Krosno

Re: Otwarte Mistrzostwa Woj. Świętokrzyskiego

PitS czy Ty w Twoim tenisowym życiu byłeś organizatorem turnieju?
Awatar użytkownika
PitS
PATHFINDER
PATHFINDER
Posty: 13064
Rejestracja: 9 sie 2007, 22:21
Lokalizacja: Kielce/Opoczno
Kontakt: Strona WWW

Re: Otwarte Mistrzostwa Woj. Świętokrzyskiego

lew pisze:PitS czy Ty w Twoim tenisowym życiu byłeś organizatorem turnieju?
Nie, ale uczestniczyłem w kilku turniejach zorganizowanych dobrze. W sumie to mimo tych braków ten turniej będę oceniał dobrze, bo powodem niedociągnięć jest danie możliwości ludziom pograć.

Tak, myślałem o zrobieniu turnieju u siebie, jest jeden kłopot, nie mamy w Opocznie kortów, jest klepisko z chwastem po kolana. Gdybyż to był obiekt publiczny dokonałoby się samowolki i uprzątnęło, jednak to obiekt prywatny o który właściciel nie dba i nie idzie na żaden układ.
Każdy ma prawo do wolnej, nieskrepowanej wypowiedzi, a granice dobrego smaku - zakładamy, że - każdy potrafi sobie postawić sam. Spór jest naturalną esencją forum internetowego, a różnice poglądów jego paliwem. Ważne jest jednak, aby nadmiar paliwa nie zdusił dyskusji. - YtB
lew
Nowy
Nowy
Posty: 15
Rejestracja: 17 mar 2008, 21:38
Lokalizacja: Krosno

Re: Otwarte Mistrzostwa Woj. Świętokrzyskiego

Co znaczy: Turniej zorganizowany dobrze? Może szanowni uczestnicy tego forum przekazaliby swoje uwagi odnośnie dobrej organizacji turnieju tenisowego dla amatorów.
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Otwarte Mistrzostwa Woj. Świętokrzyskiego

To pewnie pytanie do PitS-a ale może napisz Lew co Tobie nie pasowało? Sam chętnie posłucham.
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
PitS
PATHFINDER
PATHFINDER
Posty: 13064
Rejestracja: 9 sie 2007, 22:21
Lokalizacja: Kielce/Opoczno
Kontakt: Strona WWW

Re: Otwarte Mistrzostwa Woj. Świętokrzyskiego

lew pisze:Co znaczy: Turniej zorganizowany dobrze? Może szanowni uczestnicy tego forum przekazaliby swoje uwagi odnośnie dobrej organizacji turnieju tenisowego dla amatorów.
Jak ja widzę dobrą organizację? Lew pyta bardziej jako organizator niż uczestnik w tej chwili. Miał w tym sezonie dość marud? :wink:
Po pierwsze termin zapisów. Koniec co najmniej dzień przed turniejem. Wtedy jest możliwość zaplanowania drabinek w ten sposób że przyjezdni (ja miałem 86km w jedną stronę) wiedzą o której grają i kiedy przyjechać, ile będą grali meczów i o jakiej porze. I tego się wszyscy trzymają. A nie jak niektórzy warowali do wieczora i rozegrali jeden mecz i sami pilnowali żeby im kortu ktoś nie zajął.
Po drugie nierozłączne z pierwszym, drabinka i plan gier wisi w sieci i tam jest aktualizowana. A nie o 9:00 wszyscy dzwonią do sędziego i godzinę nie są się w stanie połączyć.
To tyle. mało co?
Okazuje się że kolega organizował jednak dobre turnieje? :D
Generalnie to moja ocena i tak jest dobra, bo dziś udało się nadgonić wczorajsze opóźnienia, pogoda dopisała i co najważniejsze atmosfera była wspaniała.
Każdy ma prawo do wolnej, nieskrepowanej wypowiedzi, a granice dobrego smaku - zakładamy, że - każdy potrafi sobie postawić sam. Spór jest naturalną esencją forum internetowego, a różnice poglądów jego paliwem. Ważne jest jednak, aby nadmiar paliwa nie zdusił dyskusji. - YtB
Quiet please !
Początkujący
Początkujący
Posty: 20
Rejestracja: 14 sie 2008, 16:43

Re: Otwarte Mistrzostwa Woj. Świętokrzyskiego

Dodam jeszcze coś od siebie. Zależało mi w sobotę, żeby rozegrać swoje mecze grupowe (3 mecze) do godziny 16, po skończonym pierwszym meczu wiedziałem, że uda mi się zagrać do 16 jeszcze maksimum 1 mecz. W związku z tym poszedłem do "pana sędziego" i powiedziałem, że trzeci mecz chciałbym zagrać jutro (był to mecz z moim kolegą, więc się z nim dogadałem). Potem chodziłem kilka razy i prosiłem "pana sędziego", żeby gdzieś mnie wcisnął, bo muszę pilnie o 16 wyjechać do pracy. Dostałem odpowiedź, że "niektórzy jeszcze w ogóle nie grali". Ja wszystko rozumiem, tylko myślę, że niektórzy mogli troszkę dłużej poczekać, nawet jeśli pierwszy mecz zagraliby o 15. Mnie udało się tylko załatwić przełożenie także kolejnego meczu na dziś rano, co odbiło się w półfinale, gdzie po 2 rozegranych pojedynkach nie miałem już siły. Pewnie nawet wypoczęty nie miałbym zbyt wiele szans, ale na pewno bym powalczył, a tak skończyło się 1-6 1-6.

Ogólnie turniej fajny, jak na tak niewielkie wpisowe to było sporo wygód (kiełbaski z grilla i woda dla wszystkich). Doliczając do tego cenę za kort to duże koszta organizatorów. Był jakiś sponsor ?

Pozdrawiam
Ostatnio zmieniony 27 wrz 2009, 18:20 przez Quiet please !, łącznie zmieniany 1 raz.
NTRP 3.5
Awatar użytkownika
PitS
PATHFINDER
PATHFINDER
Posty: 13064
Rejestracja: 9 sie 2007, 22:21
Lokalizacja: Kielce/Opoczno
Kontakt: Strona WWW

Re: Otwarte Mistrzostwa Woj. Świętokrzyskiego

Tylko my wszyscy! Jakbyś się zdecydował w +18 byłoby jeszcze piwko! :D
Każdy ma prawo do wolnej, nieskrepowanej wypowiedzi, a granice dobrego smaku - zakładamy, że - każdy potrafi sobie postawić sam. Spór jest naturalną esencją forum internetowego, a różnice poglądów jego paliwem. Ważne jest jednak, aby nadmiar paliwa nie zdusił dyskusji. - YtB
Awatar użytkownika
crex
Początkujący
Początkujący
Posty: 44
Rejestracja: 4 sie 2009, 20:39
Lokalizacja: Kielce

Re: Otwarte Mistrzostwa Woj. Świętokrzyskiego

Gdzie można zobaczyć wyniki?
Obrazek O3 Speedport White
Quiet please !
Początkujący
Początkujący
Posty: 20
Rejestracja: 14 sie 2008, 16:43

Re: Otwarte Mistrzostwa Woj. Świętokrzyskiego

Właśnie w tym jest problem, że w internecie chyba nigdzie...
NTRP 3.5
Awatar użytkownika
PitS
PATHFINDER
PATHFINDER
Posty: 13064
Rejestracja: 9 sie 2007, 22:21
Lokalizacja: Kielce/Opoczno
Kontakt: Strona WWW

Re: Otwarte Mistrzostwa Woj. Świętokrzyskiego

crex pisze:Gdzie można zobaczyć wyniki?
:::lghcry:::

Wczoraj na Tęczy!
Przypomniał mi się jeszcze jeden punkt dobrze zorganizowanego turnieju. :D

Po trzecie, zaraz po zawodach organizator wiesza, potem wiesza w sieci wyniki turniejów tak aby koledzy nie pytali przez miesiąc kto wygrał. :wink:
Każdy ma prawo do wolnej, nieskrepowanej wypowiedzi, a granice dobrego smaku - zakładamy, że - każdy potrafi sobie postawić sam. Spór jest naturalną esencją forum internetowego, a różnice poglądów jego paliwem. Ważne jest jednak, aby nadmiar paliwa nie zdusił dyskusji. - YtB
Awatar użytkownika
crex
Początkujący
Początkujący
Posty: 44
Rejestracja: 4 sie 2009, 20:39
Lokalizacja: Kielce

Re: Otwarte Mistrzostwa Woj. Świętokrzyskiego

Quiet please ! pisze:[...] Był jakiś sponsor ?
1.500 zł z budżetu województwa.
http://bip.sejmik.kielce.pl/bip_admin/z ... 2.2009.pdf
Obrazek O3 Speedport White
Awatar użytkownika
PitS
PATHFINDER
PATHFINDER
Posty: 13064
Rejestracja: 9 sie 2007, 22:21
Lokalizacja: Kielce/Opoczno
Kontakt: Strona WWW

Re: Otwarte Mistrzostwa Woj. Świętokrzyskiego

Niniejszym przepraszam i doceniam starania wojewody, wszak to turniej o jego puchar.
Ciekawa lektura, mniej dostał tylko turniej szachowy ministrantów w Starachowicach, ale za to dwa razy dostał. :D
Każdy ma prawo do wolnej, nieskrepowanej wypowiedzi, a granice dobrego smaku - zakładamy, że - każdy potrafi sobie postawić sam. Spór jest naturalną esencją forum internetowego, a różnice poglądów jego paliwem. Ważne jest jednak, aby nadmiar paliwa nie zdusił dyskusji. - YtB
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Otwarte Mistrzostwa Woj. Świętokrzyskiego

Się koleś szarpnął, normalnie rekord :teathy:
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
PitS
PATHFINDER
PATHFINDER
Posty: 13064
Rejestracja: 9 sie 2007, 22:21
Lokalizacja: Kielce/Opoczno
Kontakt: Strona WWW

Re: Otwarte Mistrzostwa Woj. Świętokrzyskiego

Oto wyniki które pokazały się w dzisiejszym lokalnym wydaniu internetowym gazeta.pl:
Wyniki mistrzostw

Kobiety - kategoria do 18 lat: 1. Magda Stasińska (Kielce), 2. Agata Jęcek (Skarżysko), 3. Milena Staroń (Kielce); open: 1. Małgorzata Ozga (Niestachów), 2. Elżbieta Wołoszyn (Kielce), 3. Mariola Kaniewska i Joanna Gałuszka-Garnuszek (obie Kielce).

Mężczyźni - kat. do 12 lat: 1. Dawid Wrona (Kielce), 2. Mateusz Wiatkowski (Zagnańsk), 3. Piotr Piłacik (Kielce); do 18 lat: 1. Michał Klima, 2. Piotr Klima (obaj Kielce), 3. Artur Kustra (Skarżysko) i Wiktor Waligóra (Busko); 18-34 lata: 1. Tomasz Banasiewicz (Jędrzejów), 2. Piotr Adamczyk (Wodzisław), 3. Robert Mazurkiewicz (Skarżysko) i Tomasz Niechciał (Kielce); 35-44 lata: 1. Krzysztof Król, 2. Krzysztof Lenartowicz, 3. Dariusz Mazur (wszyscy Busko) i Rafał Kołosowski (Kielce); 45-54 lata: 1. Wojciech Litwiński, 2. Marek Homaj (obaj Kielce), 3. Jan Sroczyński (Wodzisław) i Marian Adamus (Skarżysko); pow. 55 lat: 1. Zdzisław Adamczyk (Wodzisław), 2. Ludwik Nowak (Suchedniów), 3. Edward Fura (Kielce) i Roman Sokołowski (Wodzisław).
Każdy ma prawo do wolnej, nieskrepowanej wypowiedzi, a granice dobrego smaku - zakładamy, że - każdy potrafi sobie postawić sam. Spór jest naturalną esencją forum internetowego, a różnice poglądów jego paliwem. Ważne jest jednak, aby nadmiar paliwa nie zdusił dyskusji. - YtB
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: Otwarte Mistrzostwa Woj. Świętokrzyskiego

Brawa dla Was chłopaki. Zainteresowani wiedzą o co chodzi.
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.

Wróć do „Turnieje amatorskie”