Awatar użytkownika
Basic
Oaza Spokoju
Oaza Spokoju
Posty: 6536
Rejestracja: 25 paź 2009, 22:42
Lokalizacja: Warszawa

Re: Basic vs Drac

Drac pisze:Nieprawda, można by Cię nagrać i naśladować "Jak technicznie rzucać rakietą", nikt tak ładnie nie rzuca ramą jak Ty Basic-u... ;).
Hola hola, ja jedynie podrzucałem rakietę do góry...by ponownie ją złapać z lotu opadającego, tylko delikatnie za rączkę podrzucałem do góry i kręciła się troszkę :lol:
htb pisze:Czyżby nastąpił przełom i rakiety zaczęły latać ? A jak z celnością, bo nie wiem czy jest sens się z nim umawiać bez kasku na następne spotkanie rotfl
Nic nie lata, celność jest całkiem dobra, bo rakieta wraca do mnie do ręki :)
Obrazek Speed Graphene MP
Awatar użytkownika
htb
Senior
Senior
Posty: 3294
Rejestracja: 10 wrz 2009, 15:14
Lokalizacja: Warszawa

Re: Basic vs Drac

basic pisze:Nic nie lata, celność jest całkiem dobra, bo rakieta wraca do mnie do ręki :)
No popatrz, a ja myślałem że tylko bumerangi tak mają rotfl
Obrazek
_____
Awatar użytkownika
Basic
Oaza Spokoju
Oaza Spokoju
Posty: 6536
Rejestracja: 25 paź 2009, 22:42
Lokalizacja: Warszawa

Re: Basic vs Drac

W końcu Yonki mają swoją precyzję...japońska precyzję rodem wziętą z mieczyków samurajskich, więc słuchają się swojego pana :lol: .
Obrazek Speed Graphene MP
Awatar użytkownika
Drac
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 342
Rejestracja: 22 wrz 2009, 13:03
Lokalizacja: Rivia

Re: Basic vs Drac

htb pisze:
Drac pisze:Nieprawda, można by Cię nagrać i naśladować "Jak technicznie rzucać rakietą", nikt tak ładnie nie rzuca ramą jak Ty Basic-u... ;).
Czyżby nastąpił przełom i rakiety zaczęły latać ? A jak z celnością, bo nie wiem czy jest sens się z nim umawiać bez kasku na następne spotkanie rotfl
Biedny Yonek latał kilka razy, ale był technicznie podrzucany, lekko do góry, tak, żeby nie połamać, profeska w rzucie ;) i upadł upadł z raz, czy dwa na kort co by tam Basic nie mówił :P, ale upadł na płask, czyli nadal zdrów jak ryba.

Co do umawiania się z nim to uważaj, bo miałem wrażenie, że jeszcze jeden komentarz z mojej strony i Yonek wyląduje na mojej głowie :D.
Ostatnio zmieniony 15 lut 2010, 15:41 przez Drac, łącznie zmieniany 1 raz.
Kupię: Wilson Pro Staff Original 6.0 Mid | Head iPrestige Mid
Awatar użytkownika
Basic
Oaza Spokoju
Oaza Spokoju
Posty: 6536
Rejestracja: 25 paź 2009, 22:42
Lokalizacja: Warszawa

Re: Basic vs Drac

Drac pisze: Biedny Yonek latał kilka razy, ale był technicznie porzucany, lekko do góry, tak, żeby nie połamać, profeska w rzucie ;) i upadł upadł z raz, czy dwa na kort co by tam Basic nie mówił :P, ale upadł na płask, czyli nadal zdrów jak ryba.
Yonek jak najbardziej cały i zdrowy...fakt, że upadło mu się na płasko. Poza tym, to nie były żadne rzuty w stylu: dyskiem, oszczepem, młotem itd :lol:
Drac pisze:Co do umawiania się z nim to uważaj, bo miałem wrażenie, że jeszcze jeden komentarz z mojej strony i Yonek wyląduje na mojej głowie :D.
Kurcze no, nie dość, że leją mnie na korcie, to jeszcze mają teraz polewkę i poza kortem :dvl(:
Obrazek Speed Graphene MP
Awatar użytkownika
htb
Senior
Senior
Posty: 3294
Rejestracja: 10 wrz 2009, 15:14
Lokalizacja: Warszawa

Re: Basic vs Drac

basic pisze:Kurcze no, nie dość, że leją mnie na korcie, to jeszcze mają teraz polewkę i poza kortem :dvl(:
Przesadzasz z tym laniem. Nasze pojedynki są wyrównane. Przecież raz nawet wygrałeś. Tylko Drac nas leje ostatnio. Ale myślę że to był jego ostatni raz. Przy najbliższej okazji my go zlejemy, jak nie na korcie to po meczu na parkingu. W końcu klucz do kół chyba wozisz ze sobą rotfl
Obrazek
_____
Awatar użytkownika
Drac
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 342
Rejestracja: 22 wrz 2009, 13:03
Lokalizacja: Rivia

Re: Basic vs Drac

htb pisze:
basic pisze:Kurcze no, nie dość, że leją mnie na korcie, to jeszcze mają teraz polewkę i poza kortem :dvl(:
Przesadzasz z tym laniem. Nasze pojedynki są wyrównane. Przecież raz nawet wygrałeś. Tylko Drac nas leje ostatnio.
E tam, widzicie, że na kort wchodzi gość z problemami z kolanem, zakłada stabilizatory stawu skokowego i na kolano, ma 30kg nadwagi, wiekiem do młodzików nie należy i podświadomie nie macie serca mnie ogrywać ;). Poza tym pamiętajcie, że moje olbrzymie NTRP rzędu 2.5 to częściowo moje umiejętności, a w połowie dobra rakieta - sam "The Vivid" grał tym Fischerem, to jakby rakietą Samprasa grać, wszystko samo wychodzi ;).
Kupię: Wilson Pro Staff Original 6.0 Mid | Head iPrestige Mid
Awatar użytkownika
htb
Senior
Senior
Posty: 3294
Rejestracja: 10 wrz 2009, 15:14
Lokalizacja: Warszawa

Re: Basic vs Drac

Drac pisze:podświadomie nie macie serca mnie ogrywać
Dobra, przy najbliższej okazji będę bez serca i cię zleję. Myślę że już powinieneś się zacząć bać rotfl
A co do wieku to wy obydwaj powinniście mi jakieś fory dawać, tak ze dwa gemy w każdym secie rotfl
Obrazek
_____
Awatar użytkownika
Basic
Oaza Spokoju
Oaza Spokoju
Posty: 6536
Rejestracja: 25 paź 2009, 22:42
Lokalizacja: Warszawa

Re: Basic vs Drac

Drac pisze: E tam, widzicie, że na kort wchodzi gość z problemami z kolanem, zakłada stabilizatory stawu skokowego i na kolano, ma 30kg nadwagi, wiekiem do młodzików nie należy i podświadomie nie macie serca mnie ogrywać ;)
Ooo dokładnie tak jest, właśnie odnalazłem właściwą wymówkę dla mojej nerwówki :wink: . No wiesz, jak ktoś ma miękkie serce, to musi mieć twardą.... rakietę, na szczęście mój Yonek do miękkich nie należy więc wytrzymuje to jakoś rotfl

Drac pisze: Poza tym pamiętajcie, że moje olbrzymie NTRP rzędu 2.5 to częściowo moje umiejętności, a w połowie dobra rakieta - sam "The Vivid" grał tym Fischerem, to jakby rakietą Samprasa grać, wszystko samo wychodzi ;).
To jak tylko uda się wymienić rączkę, to wypróbuje nową, starą broń :lol:
Obrazek Speed Graphene MP
Awatar użytkownika
Drac
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 342
Rejestracja: 22 wrz 2009, 13:03
Lokalizacja: Rivia

Re: Basic vs Drac

basic pisze: To jak tylko uda się wymienić rączkę, to wypróbuje nową, starą broń :lol:
Ty masz zaledwie marną imitację, moją rakietą naprawdę grał Vivid, później Daroos i teraz jest w moich rękach ;). Z ramą z taką historią to jest tak jakbym zdobył jakiś artefakt w grze fantasy, co najmniej +1 do mojego NTRP :D.
Kupię: Wilson Pro Staff Original 6.0 Mid | Head iPrestige Mid
Awatar użytkownika
Basic
Oaza Spokoju
Oaza Spokoju
Posty: 6536
Rejestracja: 25 paź 2009, 22:42
Lokalizacja: Warszawa

Re: Basic vs Drac

Drac pisze:Z ramą z taką historią to jest tak jakbym zdobył jakiś artefakt w grze fantasy, co najmniej +1 do mojego NTRP :D.
Oj widzę, że trzeba Ci zmienić trochę historię tych rakiet... trochę osłabić tą wiarę w cudowne artefakty rotfl :)
Obrazek Speed Graphene MP
Awatar użytkownika
Drac
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 342
Rejestracja: 22 wrz 2009, 13:03
Lokalizacja: Rivia

Re: Basic vs Drac

basic pisze:
Drac pisze:Z ramą z taką historią to jest tak jakbym zdobył jakiś artefakt w grze fantasy, co najmniej +1 do mojego NTRP :D.
Oj widzę, że trzeba Ci zmienić trochę historię tych rakiet... trochę osłabić tą wiarę w cudowne artefakty rotfl :)
To brzmi jak wyzwanie, proponuję białą broń i pojedynek na korcie... jak już Waść ochłoniesz po ostatnim meczu :P.
Kupię: Wilson Pro Staff Original 6.0 Mid | Head iPrestige Mid
Awatar użytkownika
Basic
Oaza Spokoju
Oaza Spokoju
Posty: 6536
Rejestracja: 25 paź 2009, 22:42
Lokalizacja: Warszawa

Re: Basic vs Drac

Drac pisze: To brzmi jak wyzwanie, proponuję białą broń i pojedynek na korcie... jak już Waść ochłoniesz po ostatnim meczu :P.
Przyjmuję tą propozycję :D ...tylko chyba faktycznie muszę ochłonąć po ostatnim meczu, a właściwie plastry po ranach pozdejmować rotfl
Obrazek Speed Graphene MP
Awatar użytkownika
htb
Senior
Senior
Posty: 3294
Rejestracja: 10 wrz 2009, 15:14
Lokalizacja: Warszawa

Re: Basic vs Drac

Drac pisze:To brzmi jak wyzwanie, proponuję białą broń i pojedynek na korcie... jak już Waść ochłoniesz po ostatnim meczu :P.
Spoko, spoko już ochłonął, teraz pracuje intensywnie nad panowaniem nad nerwami. Na najbliższym meczu będzie oazą spokoju.
Obrazek
_____
Awatar użytkownika
Drac
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 342
Rejestracja: 22 wrz 2009, 13:03
Lokalizacja: Rivia

Re: Basic vs Drac

htb pisze:
Drac pisze:To brzmi jak wyzwanie, proponuję białą broń i pojedynek na korcie... jak już Waść ochłoniesz po ostatnim meczu :P.
Spoko, spoko już ochłonął, teraz pracuje intensywnie nad panowaniem nad nerwami. Na najbliższym meczu będzie oazą spokoju.
Już to widzę jak kilka minut przed meczem wchodzę na kort, a na jego środku siedzi Basic i medytuje :D
Kupię: Wilson Pro Staff Original 6.0 Mid | Head iPrestige Mid
Awatar użytkownika
Basic
Oaza Spokoju
Oaza Spokoju
Posty: 6536
Rejestracja: 25 paź 2009, 22:42
Lokalizacja: Warszawa

Re: Basic vs Drac

htb pisze:
Drac pisze:To brzmi jak wyzwanie, proponuję białą broń i pojedynek na korcie... jak już Waść ochłoniesz po ostatnim meczu :P.
Spoko, spoko już ochłonął, teraz pracuje intensywnie nad panowaniem nad nerwami. Na najbliższym meczu będzie oazą spokoju.
He he rewelacja, tak właśnie będę sobie powtarzał :::gtr:::
Obrazek Speed Graphene MP
Awatar użytkownika
Drac
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 342
Rejestracja: 22 wrz 2009, 13:03
Lokalizacja: Rivia

Re: Basic vs Drac

Mecz za nami. Korty: Spójnia Dolna. Wynik: 4:6, 3:6, 4:6 i chyba 1:3, koniec czasu. Dziś przypadkowo usłyszałem od Htb, że Basic gra od pół roku. Gary określił moje NTRP na 2.5, a Basic gra podobnie, jak nie lepiej ode mnie (ja gram od 1.5 roku). Jeśli trener jest kompetentny, ustawi dobrze technikę (a robi to od podstaw, bo od początku) i w takim tempie Basic będzie się rozwijał to będzie z niego b. mocny gracz, kwestia ogrania w meczach i dalszych treningów. Nie znam się na trenerce, ale porównuję naszą ostatnią grę i dzisiejszą i jestem w szoku. Dziś przegrał bo rozleciał mu się serwis nad którym musi popracować. W porównaniu do ostatniego meczu, Krzysiek zrobił w mojej opinii ogromne postępy.

Mecz. W pierwszym secie świetny timing i gra kątowa z 2hbh ze strony Basic-a. Ofensywna, odważna gra, ja grałem zachowawczo. Basic grał ładnie i skutecznie, dropshoty miękko, fh/bh odprowadzałem wzrokiem (Htb widział jednego gema, którego przy moim serwisie Basic wygrał do zera właśnie po takich zagraniach). Dzięki temu było już 4:2 dla Basic-a (ogromna pewność siebie w grze z jego strony), byłem tak skupiony na grze, że nie wiem nawet czemu nie dowiózł tego seta do końca (Basic, serwis?).

W drugim secie wyrównana gra do 3:3, później odskoczyłem, słaby serwis Basic-a mi pomógł. Trzeci set, dominacja Basic-a, grałem co mogłem, wystarczyło na jednego gema i 4:1 dla Krzyśka. Wygrana mu się należała, ale jego gra stanęła i znów błędy serwisowe, a mi grało się luźno mając w świadomości fakt wygranych dwóch set-ów. Mam trochę większe doświadczenie w grze na punkty od Krzyśka. Wykorzystałem to czym męczył mnie ostatnio Gary - wrzucałem lżejsze piłki w małe karo z fh przy których Krzysiek gubił ustawienie. Nie czytał dobrze zagrań, a mocno podcinałem i rotowałem slajsy (dużo piłek na siatce zostało mu albo dostawałem wystawki na fh, sporo skończyłem). Nie dałbym radę grać z nim wymian fh/bh, bo to byłaby gra pod niego dlatego rwałem tempo i zamęczałem niskimi piłkami z którymi miał problemy, oczywiście nie zabrakło kilku balonów chociaż starałem się unikać, wychodziło różnie. Zdarzyło mi się odspawać od końcowej i wejść kilkanaście razy na siatkę (Gary :P), dobre loby mnie studziły, ale kilka punktów tak zdobyłem. Rozleciał mi się serwis (chyba na szczęście), z konieczności żeby nie robić kolejnych podwójnych zmniejszyłem siłę, a Basic z lżejszym serwisem miał więcej problemów.

Zrealizowałem obietnicę i nie gadałem w trakcie gemów, jedynie w przerwach przy zmianie stron i chwilce na łyk wody. Szkoda, że Krzysiek nie towarzyszył, żeby pogadać, bo już stał gotowy do gry na korcie :). Wrócił mi spokój, zachowywałem się cicho i grzecznie na korcie :).

To był chyba mój ostatni mecz w sezonie zimowym, w czwartym secie skręciłem staw skokowy (3 raz w tym roku, stabilizator nie pomógł, opinie ortopedy - nawykowe skręcanie, robi się ślad/blizna staw jest bardziej podatny na kolejne skręcenia :(), L4, trzy tyg. bez tenisa, a zamierzam przedłużyć, żeby wyleczyć też kolano. Nie wiem jak wytrzymam bez tenisa, ale co zrobić. Jeśli Basic będzie robił dalej takie postępy i poprawi serwis (koniecznie) to był to ostatni mecz jaki z nim wygrałem :). On ma talent do tenisa, ja kilkakrotnie dłużej muszę to sobie wypracowywać, rachunek jest prosty. Tylko pozazdrościć koledze zdolności :).
Kupię: Wilson Pro Staff Original 6.0 Mid | Head iPrestige Mid
Awatar użytkownika
Basic
Oaza Spokoju
Oaza Spokoju
Posty: 6536
Rejestracja: 25 paź 2009, 22:42
Lokalizacja: Warszawa

Re: Basic vs Drac

Drac'u widzę, że pełna relacja z meczu, jakbym w radiu słuchał krok po kroku :)
Kolejny mecz dla Ciebie, więc moje NTRP spada raczej do 2, oj nie fajnie idzie, nie tak to miało być :? .
Co do tych cross'ów z bh, to tak jak Ci mówiłem na korcie, to raczej przypadek niż ułożone zagranie, fakt, że czasami ta piłka całkiem przyjemnie poszła, ale jakbyś mi powiedział, żebym tak w danym momencie zagrał, to w życiu tak nie zagram :(
Ukłony dla Drac'a bo faktycznie w trakcie gemów bardzo mało mówił, bardzo mało O_O :wink: , między gemami troszkę więcej :) . Ja faktycznie starałem się jak najmniej rozmawiać, bo próbowałem skupić się na grze... czego efektem był... przegrany mecz, jak zwykle :discon:

Faktem też jest, że Drac naprawdę sporo razy atakował siatkę i zdobywał punkty, ja ponownie jak w meczu z Htb może raz czy dwa poszedłem w okolice siatki :(

No ale największy zonk w całym meczu, to sytuacja z samego końca, jak było jakieś 5min. do końca czasu, to Marek skręcił kostkę dobiegając do piłki zagranej na Jego bh. Chyba trochę nierówność kortu w tym pomogła. w tym momencie od razu skończyliśmy.

Swoją drogą, to Ty teraz powinieneś być okładany przez Dziewczynę w domu, a nie pisać sprawozdanie z meczu :)

Jak teraz wygląda Twoja kostka? Pamiętaj o tym ,co Ci mówiłem na korcie ad. kostki. Poszukaj info.
Obrazek Speed Graphene MP
Awatar użytkownika
Drac
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 342
Rejestracja: 22 wrz 2009, 13:03
Lokalizacja: Rivia

Re: Basic vs Drac

basic pisze:Ja faktycznie starałem się jak najmniej rozmawiać, bo próbowałem skupić się na grze
Poszło Ci dobrze z panowaniem nad nerwami, po dwóch przegranych setach nadal koncentracja w trzecim. Też byłem mocno skupiony na swojej grze, do tego stopnia, że nie wiem dlaczego (jakimi błędami) straciłeś co niektóre gemy.
basic pisze: Swoją drogą, to Ty teraz powinieneś być okładany przez Dziewczynę w domu, a nie pisać sprawozdanie z meczu :)
A myślisz, że czemu mam czas tu pisać? :) Nie mogę chodzić, jedynie leżeć przed tv/lapkiem. Zostałem nakarmiony, przynosi mi wszystko do łóżka włącznie z okładami, także są i plusy kontuzji, pobyczę się też na L4 ;).
basic pisze: Jak teraz wygląda Twoja kostka? Pamiętaj o tym ,co Ci mówiłem na korcie ad. kostki. Poszukaj info.
Opuchlizna w normie, dzięki. Nie pamiętam co mówiłeś, coś o jakimś masażu, czy okładach z młodych p...? ;)
Kupię: Wilson Pro Staff Original 6.0 Mid | Head iPrestige Mid
Awatar użytkownika
htb
Senior
Senior
Posty: 3294
Rejestracja: 10 wrz 2009, 15:14
Lokalizacja: Warszawa

Re: Basic vs Drac

Kurna no jak można. Człowiek się specjalnie podkłada dzień wcześniej żeby podbudować basic'a, żeby uwierzył w swoje siły a on potem tak daje ciała :( Koniec, ostatni raz dałem ci wygrać :) A już myślałem że w końcu zlejesz tego gadułę :) i jak widziałem początek to nie widziałem innej opcji. Bo gra Drac'a głównie składała się z obserwowania twoich piłek. do większości nawet nie próbował startować.
Patrząc na twoją grę to niby oaza jest, ale nie do końca. Jak coś zaczyna ci nie iść to jest już d..a blada a ty się jeszcze bardziej nakręcasz. Chcesz jak najszybciej wszystko zrobić i z reguły się wtedy pogrążasz, zamiast uspokoić grę i głowę :) I nie widziałem całego meczu, ale podejrzewam że właśnie dzięki temu przegrałeś. Wyobrażam sobie co się działo jak siadł ci serwis. Pewnie podania leciały jedno za drugim i wszystkie w siatkę. Ehh trzeba jeszcze nad tym popracować :)
Obrazek
_____

Wróć do „Rozgrywki forumowiczów”