Regulamin forum
Ideą obecnego systemu organizacji działu jest zapewnienie użytkownikom przejrzystej nawigacji pośród licznymi tematami sprzętowymi obecnymi na forum.

Producentów sprzętu tenisowego, w tym rakiet, jest wbrew pozorom bardzo dużo jednakże zainteresowanie jak i dostępność ich produktów jest mocno ograniczone. Z tego względu zdecydowaliśmy się na utworzenie osobnych folderów dla najczęściej omawianych rakiet, modele producentów, którzy nie mają osobnego folderu jak również tematy dotyczące innych kwestii np. sztywności i jej wpływu na moc rakiety etc. należy umieszczać w folderze "Pozostałe". Nie zdecydowaliśmy się na bardziej rozbudowaną "klasyfikację" aby nie było wątpliwości gdzie co umieszczać.

Życzymy miłej gry,
Redakcja TenisNET
Awatar użytkownika
becki
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 358
Rejestracja: 13 kwie 2010, 16:50
Lokalizacja: Warszawa

Wibracje w Head YouTek Radical MP

Wczoraj przez godzinę testowałem dwie rakiety: Head YouTek Radical MP i Head YouTek Speed MP 16/19. Przy grze Radicalem MP przy każdym uderzeniu odczuwałem dosyć spore wibracje (rakiety wypożyczyłem z Decathlonu i na Radicalu założony był jakiś dziwny czerwony naciąg).
Czy te wibracje to być może specyfika tej rakiety, czy wina naciągu?
Po grze lepsze wrażenie sprawia Head YouTek Speed MP 16/19, ale czy warto przetestować jeszcze Speeda w wersji 18x20, jakie mogą być różnice między nimi?
ObrazekYoutek Radical MP
ObrazekTour Edition MidPlus
Awatar użytkownika
htb
Senior
Senior
Posty: 3294
Rejestracja: 10 wrz 2009, 15:14
Lokalizacja: Warszawa

Re: wibracje w Head Youtek Radical MP

Ja gram Radkiem YT już z pół roku, naciąg wymieniałem już chyba 3 razy i nie zauważyłem żadnych wibracji podczas gry. Zanim kupiłem grałem testerem z Decathola, pewnie tym samym co ty, tyle że wtedy był jeszcze w nim firmowy Sonic i też nie było problemu.
Co do Speed'a też chętnie bym pograł wersją 18x20 ale jeszcze nigdzie nie widziałem testera :(
Obrazek
_____
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Wibracje w Head Youtek Radical MP

Radical może się "odzywać" jak nie ma tłumika. Jak jest tłumik to jest OK. Mało prawdopodobne by coś było nie tak ze strunami. Może sama rama gdzieś oberwała skoro to tester. Nie znam konstrukcji wewnętrznej ale wiele ram ma wklejane obciążniki by je zbalansować. Jak się odklei to się robi grzechotka.
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
becki
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 358
Rejestracja: 13 kwie 2010, 16:50
Lokalizacja: Warszawa

Re: Wibracje w Head Youtek Radical MP

Więc postaram się załatwić jeszcze raz do testów YouTeka Radicala MP, tylko zaopatrzę się w tłumik i Speeda 18x20. Jak ktoś wie gdzie Speeda 18x20 można przetestować to proszę o namiar.
ObrazekYoutek Radical MP
ObrazekTour Edition MidPlus

Wróć do „Head”