benno
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 965
Rejestracja: 4 cze 2009, 13:40

Finały Wimbledonu w 3D

Sony podpisało umowę z All England Club i pokaże tegoroczne finały Wimbledonu w 3D. Może będzie jakiś przełom w tym zakresie. :)
Ponadto Sony wykupiło firmę, która stworzyła system Hawk-Eye sprawdzający czy piłka była w polu czy tez nie.
"Ktokolwiek myśli, że jestem lepszy od Federera, nie wie nic o tenisie" - Rafael Nadal
“Whoever thinks that I am better than Federer, doesn’t know anything about tennis,” - Rafael Nadal.
hitman
Senior
Senior
Posty: 2135
Rejestracja: 10 lip 2009, 06:51
Lokalizacja: Lublin
Kontakt: Strona WWW

Re: Finały Wimbledonu w 3D

Czyli, że trzeba będzie mieć telewizor, który wyświetla hologramy?
Piotr Szyba.
Awatar użytkownika
logigamer
Senior
Senior
Posty: 2515
Rejestracja: 2 lut 2011, 22:59
Lokalizacja: Warszawa

Re: Finały Wimbledonu w 3D

Myślę, że TV 3D wystarczy... :wink:
Awatar użytkownika
Mouila
Królowa Tenis NET
Posty: 680
Rejestracja: 12 kwie 2009, 01:58

Re: Finały Wimbledonu w 3D

sport.pl pisze:Projekt ma objąć oba półfinały singla mężczyzn oraz finały pań i panów, a mecze te będzie można oglądać na żywo w kinach na całym świecie wyświetlających filmy w tym formacie 3D.
Mam nadzieję, że w Polsce również będzie taka możliwość. Chętnie bym się wybrała chociażby z ciekawości. Jednak nie wyobrażam sobie oglądania meczu... w ciszy? ;-P
benno
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 965
Rejestracja: 4 cze 2009, 13:40

Re: Finały Wimbledonu w 3D

Wierz mi , że w telewizorach 3D też będzie można oglądać.
"Ktokolwiek myśli, że jestem lepszy od Federera, nie wie nic o tenisie" - Rafael Nadal
“Whoever thinks that I am better than Federer, doesn’t know anything about tennis,” - Rafael Nadal.
Awatar użytkownika
zNei
Orator
Orator
Posty: 547
Rejestracja: 26 gru 2010, 00:09
Lokalizacja: Barlinek
Kontakt: Strona WWW

Re: Finały Wimbledonu w 3D

A ja chętnie wybrałbym się do kina :). Oczywiście jeżeli informacji, którą podała Mouila się potwierdzi :D.

Wróć do „Audycje, filmy, artykuły i inne publikacje...”