Awatar użytkownika
jurek
Orator
Orator
Posty: 623
Rejestracja: 8 sie 2008, 20:41

Podobny do Prince Synthetic Gut DF, ale tańszy

Szukam naciągu o podobnych właściwościach do Prince Synthetic Gut DF, ale tańszego - tak do 200 zł/200 m. Jakieś propozycje?
Mantis Pro 295
"We can learn from the past, but those days are gone. We can hope for the future, but there might not be one".
"Failure is simply the opportunity to begin again, this time more intelligently".
Lemmy
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 297
Rejestracja: 11 sty 2009, 19:18

Re: Podobny do Prince Synthetic Gut DF ale tańszy

http://www.tennis-warehouse.com/Gosen_O ... GSR17.html

Myślę że nic lepszego się nie znajdzie.
Demon of the Fall
Awatar użytkownika
bugaloo
Weteran
Weteran
Posty: 1951
Rejestracja: 16 paź 2010, 17:42
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Podobny do Prince Synthetic Gut DF ale tańszy

OG-Sheep Micro koło PSGD nawet nie leżał ;-). Fakt, że nie jest zły a cena w Stanach jest naprawdę śmieszna (tak jak Forten Sweet)... w Polsce ciężko jednak je dostać. Najlepiej ściągnąć rolkę Prince'a zza oceanu. Wychodzi jakieś 230PLN więc tragedii nie ma ;-).
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: Podobny do Prince Synthetic Gut DF ale tańszy

PSGD generalnie jest standardem jeśli chodzi o syntetyki.

Jeśli chodzi o OG Sheep to też jest dobrze oceniany warto jednak zaznaczyć że ta struna Gosena to syntetyk z jedną otuliną, a Prince ma dwie... to tak od strony technicznej ;).
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.
Lemmy
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 297
Rejestracja: 11 sty 2009, 19:18

Re: Podobny do Prince Synthetic Gut DF ale tańszy

bugaloo pisze:OG-Sheep Micro koło PSGD nawet nie leżał ;-)
Grałem długi czas jednym i drugim. Patrząc na relacje cena-jakość uważam, że wybór Gosena jest dobrym wyborem, jeśli nie masz kasy by co 2-3 mecze zmieniać PSGD. Znasz zatem coś innego w tej cenie co mógłbyś polecić pytającemu koledze?
Demon of the Fall
Awatar użytkownika
bugaloo
Weteran
Weteran
Posty: 1951
Rejestracja: 16 paź 2010, 17:42
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Podobny do Prince Synthetic Gut DF ale tańszy

Cenowo OG jest ciężki do przebicia (100PLN za 200m). Relacja cena-jakość też wypada b. dobrze ;-). Sam nie jestem wielkim fanem syntetyków, a z tych którymi grałem PSGD był najlepszy moim zdaniem. Jeżeli ma się kogoś w Stanach, a PSGD jest ulubionym naciągiem, to te 30 złotych ponad założoną granicę (200PLN) jest do "przełknięcia".
Awatar użytkownika
jurek
Orator
Orator
Posty: 623
Rejestracja: 8 sie 2008, 20:41

Re: Podobny do Prince Synthetic Gut DF ale tańszy

No niestety nie ma się nikogo w Stanach ;(.
Tego Gosena bym chętnie wypróbował, ale dziada nie można u nas nigdzie trafić...
Mantis Pro 295
"We can learn from the past, but those days are gone. We can hope for the future, but there might not be one".
"Failure is simply the opportunity to begin again, this time more intelligently".
Lemmy
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 297
Rejestracja: 11 sty 2009, 19:18

Re: Podobny do Prince Synthetic Gut DF ale tańszy

Wiem, że to trochę inna bajka, ale w swoim czasie całkiem nieźle grało mi się Signum Pro Kevlar Speed. Co prawda grubość inna niż w PSGD, ale nic więcej już mi do głowy nie przychodzi.
Demon of the Fall

Wróć do „Naciągi”